Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (044) 300 25 17 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Корекція форми і об'єму губ (хейлопластика)

Корекція форми і об'єму губ (хейлопластика) фото 1 Хейлопластика дозволяє змінити природну або змінену з віком форму губ, а також надати їм об'єму. Сучасні методики дозволяють провести корекцію в тих випадках, коли ін'єкційні техніки неефективні.

Шляхом видалення ділянок шкіри, заповнення недостатнього об'єму, транспозиції тканин нам вдається відкоригувати всі недоліки і зробити губи пухкими і привабливими. Наша клініка пропонує найсучасніші методики, якісні препарати і розумну вартість./p>

Показання до хейлопластики

 • тонкі і короткі губи;
 • недостатній об'єм верхньої або нижньої губи;
 • мімічні зморшки;
 • нечіткий контур;
 • шрами, папіломи і рубці;
 • різні захворювання (заяча губа, вовча паща, видалення тканин в результаті онкології);
 • сильне оголення ясен при посмішці;
 • корекція наслідків операції по збільшенню об'єму шляхом введення ін'єкцій.

Протипоказання:

 • загострення герпесу;
 • цукровий діабет;
 • відкриті ділянки пошкоджень в області втручання;
 • епілепсія;
 • вовчанка;
 • вагітність і період лактації;
 • ГРВІ та грип.

Можливі ускладнення

Корекція форми і об'єму губ (хейлопластика) фото 2 В результаті втручання може спостерігатися сильна кровотеча, виражена асиметрія, травматизація лицьового нерва. Також може проявитися психологічний симптом, коли людина не може звикнути до свого нового вигляду і не впізнає себе в дзеркалі. Наявність шрамів. Практично всі фактори, крім шрамування і психологічного сприйняття залежать від якості виконаної роботи.

Підготовка до хейлопластики і її проведення

Всі маніпуляції проводяться амбулаторно, і після завершення процедури пацієнт може відправитися додому. Хейлопластика - це цілий комплекс процедур, призначений для усунення недоліків форми або об'єму. Хейлопластика включає кілька методологій, кожна з яких спрямована на усунення певної проблеми.

Корекція форми і об'єму губ (хейлопластика) фото 3 Булхорн - видалення зайвої тканини з ділянки між носом і червоною облямівкою. Надмірність тканин може бути як вродженою, так і придбаною з віком. В результаті червона облямівка підвертається і часто повністю ховається під надлишковою ділянкою шкіри. Операція проводиться в кілька етапів. Спочатку наносять розмітку і визначають ділянку, яка підлягає видаленню. Після її видаляють, а краї рани стягують внутрішнім швом. В результаті відкривається лінія посмішки, червона облямівка піднімається і подається вперед. Шов розташовується під нижнім краєм носа і після загоєння абсолютно непомітний. Зашивають краї рани нитками, що розчиняються самі і які не вимагають додаткового зняття швів.

Вермілліон ліфт. За рахунок мізерних ділянок шкіри губ домогтися бажаного об'єму шляхом введення філерів неможливо. У такому випадку вдаються до даної методики. Вона полягає в висічення надлишкових тканин вгорі і внизу і підтяжці червоної облямівки, також губи можуть бути злегка вивернуті. Фіксація проводиться внутрішнім швом.

V-Y Пластика спрямована на збільшення об'єму шляхом транспозиції внутрішніх тканин назовні. З внутрішньої сторони робиться надріз на слизовій у формі літери V, після цього краї надрізу зашиваються за формою літери Y. У результаті тканини піднімають, компенсуючи об'єм.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • ретельна розмітка
 • формування більш короткої відстані між верхньою губою і колумеллой
3
Реабілітація
 • 1-2 місяці

Реабілітація

Протягом 1-2 днів після пластики варто приймати тільки рідку їжу кімнатної температури. Протягом 2-х тижнів варто відмовитися від навантажень на прооперовану ділянку, менше посміхатися, не можна займатися спортом. В ході реабілітації варто дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, приймати препарати і використовувати мазі.

Результат хейлопластики

В результаті операції ви зможете позбутися вродженої чи набутої асиметрії, радикально змінити форму і додати об'єм, позбутися зморшок, підняти куточки рота, усунути патології, отримані в результаті захворювань.

Наші переваги

Ми пропонуємо нашим пацієнтам сучасні методики за невисокою ціною, які вже довели свою ефективність. Переконатися в цьому вам допоможуть відгуки наших пацієнтів. Крім відгуків ознайомтеся з фото до і після процедури. Ми пропонуємо розумну вартість і послуги кваліфікованих фахівців. Дізнатися детальніше, скільки коштує процедура, від чого залежить її ціна, а також іншу інформацію про хід пластики і її ефект ви можете по телефону або безпосередньо в нашій клініці в м. Полтава.

Час операції
1,5 години
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
1-2 місяці
Схожі послуги

Ціни на корекцію форми та об'єму губ

Хейлопластика (при розщепленні верхньої губи або надлишковій контурній пластиці)
1 категорія складності
10 350 ГРН
2 категорія складності
11 500 ГРН
3 категорія складності
12 650 ГРН

Фото до і після хейлопластики

Хірургічні методи корекції форми та об'єму губ (Хейлопластика) зображення 3884
Хірургічні методи корекції форми та об'єму губ (Хейлопластика) зображення 3885
Хірургічні методи корекції форми та об'єму губ (Хейлопластика) зображення 3886

Відгуки наших пацієнтів про послугу хейлопластики

Александра

22 червня 2017 р. 13:35
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день! 15 червня зробила у Вашій клініці операцію булхорн. Обіцяла написати, коли зійде набряк:) Минуло вже два тижні, так що вирішила відзвітувати: набряк зійшов, скоринки відпали, тільки ще подекуди трошки стирчать ниточки. Продовжую обробляти спиртом. Результатом я задоволена: губа підвелася, але виглядає все дуже природно:) Ще раз величезне спасибі Микиті Іллічу за прекрасну роботу, а також всім співробітникам Вашої клініки!:)

Яна

19 січня 2017 р. 22:54
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Привіт, Дуже вдячна вам за груди, розмір став більше, м'яка, не болить взагалі. Ніс я масажую, начебто трохи тонше став, губи гояться. Спасибі вам величезне, я дуже задоволена результатом.

Переглянути всі відгуки