Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Видалення епідермальної кісти - атероми

Видалення епідермальної кісти - атероми в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Атерома - доброякісна пухлина, розташована під епідермальним шаром шкіри. Являє собою ущільнення з твердою капсулою всередині. За відгуками фахівців передумовою до утворення епідермальної кісти є закупорювання сальних залоз. При цьому вмістом капсули є кератин, вироблений її стінками. При натисканні відбувається вільне зміщення капсули без больових відчуттів. Шкіра над епідермальною кістою може мати почервоніння, а в разі травмування може утворитися одиночна виразка. Такі утворення зустрічаються у 5-10% людей. Найчастіше епідермальна кіста локалізується на шкірі голови, на обличчі, спині, шиї, в області статевих органів.

Наша клініка проводить ефективне і безпечне видалення утворень хірургічним методом. Ми використовуємо перевірені технології та сучасне обладнання. На усі послуги встановлено розумні ціни. Уточнити вартість послуги, записатися на прийом до фахівця ви можете по телефону або безпосередньо в нашій клініці.

1
Підготовка
  • Попередня консультація хірурга.
  • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
  • Хірургічним способом в подальшому з накладенням швів видаляються новоутворення з обов'язковим вилущування капсули
3
Реабілітація
  • 10-15 днів
Ризик злоякісного переродження такого утворення зведений до нуля. Але епідермальна кіста здатна приносити великий дискомфорт і служити естетичним дефектом. Якщо утворення перебуває на відкритих ділянках тіла або обличчі, часто травмується, стало болючим при натисканні і гноїться, його необхідно вирізати.

Протипоказання:

  • онкологія;
  • вагітність;
  • цукровий діабет;
  • аутоімунні захворювання;
  • активізація герпесної інфекції.

Відновлювальний період

Після видалення необхідно запобігти травмуванню та інфікування рани. Накладену пов'язку не можна мочити протягом 48 годин. Після зняття пов'язки використовуйте призначені хірургом антисептичні розчини. Уникайте контакту шкіри в місці видалення з грубими поверхнями. На 2 тижні відмовтеся від будь-яких розпарюючих і зігріваючих процедур.

Можливі наслідки

Відразу після видалення в місці операції може утворитися гематома, яка проходить самостійно. При наявності схильності до формування келоїдних рубців місце розсічення може бути гіпертрофовано. При виконанні всіх вказівок лікаря складні побічні ефекти зводяться до мінімуму.

Час операції
30 хвилин
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
10-15 днів

Наша клініка в Полтаві пропонує широкий спектр доступних за вартістю послуг для досягнення краси і молодості. Крім видалення новоутворень наші фахівці практикують сучасні методики в області пластичної хірургії: корекція форми губ, лабіопластика, контурна пластика. На всі види послуг встановлена доступна ціна. Уточнити вартість послуги та записатися на консультацію ви можете за телефоном або в нашій клініці. Оцінити роботу хірургів вам допоможуть відгуки наших пацієнтів, а також їх фото до і після.

Схожі послуги
Ціни на дану послугу
Хірургічне висічення доброякісних новоутворень (ліпома, атерома, невус)
1 категорія складності
1 000 ГРН
2 категорія складності
1 200 ГРН
3 категорія складності
1 400 ГРН
Хірургічне висічення доброякісних новоутворень атипового розташування (ліпома, атерома, невус)
1 категорія складності
1 800 ГРН
2 категорія складності
1 900 ГРН
3 категорія складності
2 000 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу видалення атероми

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки