Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Пластика крил носа

Пластика крил носа в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Пластика крил носа має найменшу вірогідність травмування, легко переноситься і має швидкий період загоєння з усіх видів ринопластики. Вона заслужила багато позитивних відгуків, а що стосується вартості, то ціна на неї порівняно невисока. Практично завжди маніпуляції проводяться на стінках ніздрів, і виправляють такі недоліки:

 • вроджені або посттравматичні дефекти;
 • пересихання слизової;
 • непропорційний розмір;
 • негарна форма;
 • велика ширина;
 • асиметрія ніздрів.

Особливості пластики крил носа

Всі маніпуляції проводяться відкритим або закритим методами. Перший передбачає зовнішній розріз, а другий - внутрішні надрізи на слизовій. У більшості випадків ринопластику намагаються проводити закритим способом, адже так можна уникнути появи відмітин. Це стосується і більшості маніпуляцій з крилами носа, які не вимагають розширеного доступу.

Коли недолік стосується ширини, розміру або асиметрії носа, то корекція передбачає звуження стінок ніздрів і відсікання зайвих м'яких тканин у їх основи. Форму виправити складніше, особливо якщо це пов'язано з відновленням природної опори крил носа. У цьому випадку знадобиться пересадка хрящів. Зазвичай матеріал береться з вушної раковини пацієнта.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • розмітка
 • відшарування тканин
 • операція
3
Реабілітація
 • 1-3 місяці

Показання

Зазвичай до такої процедури вдаються люди з широкими або товстостінними ніздрями, вираженою асиметрією їх розміру або розташування. Причина може бути і клінічна: вроджений дефект, травма, деформація внаслідок хвороби.

Протипоказання

Першим протипоказанням можуть бути розлади психіки, які провокують людини на непотрібну їй операцію. Це правило стосується всіх видів процедур: від ліпофиллінга до пластики чола. Решта протипоказань стосуються стану здоров'я:

 • вік до 18 і після 45 років (через крихкість кісток);
 • серйозні захворювання внутрішніх органів;
 • знижене згортання крові;
 • онкологічні та інфекційні захворювання;
 • серйозні дерматологічні захворювання на носі.

Можливі ускладнення

Незважаючи на те, що здається, що ця корекція майже не викликає проблем, її повинен проводити фахівець, який зможе знизити ризик ускладнень. Вони бувають досить серйозними:

 • синці і набряки в області носа і очей;
 • кровотечі;
 • порушення чутливості і нюху;
 • деформація.

Пластика крил носа в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Практично всі ускладнення тимчасові і пов'язані з індивідуальною реакцією організму. Але деякі з них доводиться виправляти повторним хірургічним втручанням через рік після операції. Таке відбувається в тих випадках, коли у лікаря не вистачає компетенції для проведення хірургічного втручання на крилах носа. Бажання зробити процедуру за меншу ціну або звернення до сумнівної клініки, загрожує серйозними наслідками.

Крім помилок лікаря, післяопераційні проблеми виникають і з вини пацієнта. Іноді невиконання рекомендацій призводить до наслідків, виправити які дуже складно, не кажучи вже про вартість повторної пластики.

Час операції
1 година
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
перебування в стаціонарі необов'язково.
Реабілітація
1-3 місяці

Період реабілітації

Реабілітаційний період після хірургічного втручання не дуже тривалий (близько тижня), але пов'язаний з деяким дискомфортом. Після операції необхідно провести добу із турундами з вати, і кілька тижнів - з гіпсовою пов'язкою.

Є кілька рекомендацій, які допоможуть уникнути проблем надалі:

 • уникати ультрафіолету;
 • не ходити в спортзал і сауну;
 • намагатися не сякатися і не сміятися;
 • акуратно чхати.

Побачити ефект можна після того, як зійде набряк, а шрами розсмокчуться. Це відбувається протягом декількох місяців. Зазвичай вже через цей проміжок часу ніс набуває бажані обриси, але говорити про остаточний результат можна не раніше, ніж через півроку.

Звичайно, не всі клініки здатні забезпечити належний рівень проведення ринопластики. "Клініка пластичної і косметичної хірургії" міста Полтави пропонує переконатися в високо кваліфікованості своїх фахівців. Для цього досить зайти на сайт. Тут можна знайти всі відповідні ліцензії та сертифікати, дізнатися інформацію про лікарів і подивитися фото пацієнтів до і після корекції. Також є розділ з відгуками і можливість подивитися скільки коштують послуги клініки.

Схожі послуги

Ціни на пластику крил носа

Пластика кінцевого відділу і крил носа
Корекція крил носа
12 000 ГРН
Пластика кінцевого відділу носа
27 000 ГРН
Пластика колумели
12 000 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу ринопластики крил носа

Наталия (Киев)

31 серпня 2017 р. 00:32
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Вітаємо шановні доктора-Леся Федорівна, Ілля Юрійович, Микита Ілліч! Нарешті-то я виходжу з важкої і тривалої реабілітації після не менш складних хірургічних операцій, ви це пам'ятаєте і знаєте, важко було мені в деяких моментах, зрозумійте правильно. Але, слава Богу, завдяки вашим зусиллям, професіоналізму і дуже високої порядності, я вже не панікую і можу сказати вам всім величезне спасибі, приношу свої вибачення Вам, Микита Ілліч, за мою паніку і нервовий зрив після корекції мастопексії, я Вас дуже поважаю і ціную порядність, правда, і Іллі Юрійовичу велике спасибі, мій ніс поступово відновлюється і обличчя теж, хоча ще дуже тягне за вухами і шкіра не зовсім відновилася в зоні швів, але це справа часу. Після блефаропластики все добре. Я схиляюся перед вашою порядністю і можу сказати всім вашим майбутнім пацієнтам, щоб вони були спокійні - ці лікарі доведуть свою справу до кінця, якщо будуть якісь проблеми, а вони можуть бути при складних операціях, треба бути морально готовим, так ось ці чудові люди і майстри своєї справи не залишать вас з незадовільним або якимось полурезультатом, будьте в цьому впевнені, звертаючись в цю клініку. Спасибі всьому медичному персоналу вашої клініки і Вам, Леся Федорівна, за терпіння і коректність, за той затишок і прекрасну атмосферу у вашій сімейній клініці. У підсумку, я виглядаю набагато краще, молодше і дуже рада цьому! Спасибі вам величезне і ще раз приношу вибачення за те, що пару раз втрачала витримку і терпіння, сподіваюся, я вас не образила цим. Успіхів вам, процвітання і більше вдячних пацієнтів!

Переглянути всі відгуки