Наші акціі

Пластика крил носа

Пластика крил носа фото 1 Пластика крил носа має найменшу вірогідність травмування, легко переноситься і має швидкий період загоєння з усіх видів ринопластики. Вона заслужила багато позитивних відгуків, а що стосується вартості, то ціна на неї порівняно невисока. Практично завжди маніпуляції проводяться на стінках ніздрів, і виправляють такі недоліки:

 • вроджені або посттравматичні дефекти;
 • пересихання слизової;
 • непропорційний розмір;
 • негарна форма;
 • велика ширина;
 • асиметрія ніздрів.

Особливості пластики крил носа

Всі маніпуляції проводяться відкритим або закритим методами. Перший передбачає зовнішній розріз, а другий - внутрішні надрізи на слизовій. У більшості випадків ринопластику намагаються проводити закритим способом, адже так можна уникнути появи відмітин. Це стосується і більшості маніпуляцій з крилами носа, які не вимагають розширеного доступу.

Коли недолік стосується ширини, розміру або асиметрії носа, то корекція передбачає звуження стінок ніздрів і відсікання зайвих м'яких тканин у їх основи. Форму виправити складніше, особливо якщо це пов'язано з відновленням природної опори крил носа. У цьому випадку знадобиться пересадка хрящів. Зазвичай матеріал береться з вушної раковини пацієнта.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • розмітка
 • відшарування тканин
 • операція
3
Реабілітація
 • 1-3 місяці

Показання

Зазвичай до такої процедури вдаються люди з широкими або товстостінними ніздрями, вираженою асиметрією їх розміру або розташування. Причина може бути і клінічна: вроджений дефект, травма, деформація внаслідок хвороби.

Протипоказання

Першим протипоказанням можуть бути розлади психіки, які провокують людини на непотрібну їй операцію. Це правило стосується всіх видів процедур: від ліпофиллінга до пластики чола. Решта протипоказань стосуються стану здоров'я:

 • вік до 18 і після 45 років (через крихкість кісток);
 • серйозні захворювання внутрішніх органів;
 • знижене згортання крові;
 • онкологічні та інфекційні захворювання;
 • серйозні дерматологічні захворювання на носі.

Можливі ускладнення

Незважаючи на те, що здається, що ця корекція майже не викликає проблем, її повинен проводити фахівець, який зможе знизити ризик ускладнень. Вони бувають досить серйозними:

 • синці і набряки в області носа і очей;
 • кровотечі;
 • порушення чутливості і нюху;
 • деформація.

Пластика крил носа фото 2 Практично всі ускладнення тимчасові і пов'язані з індивідуальною реакцією організму. Але деякі з них доводиться виправляти повторним хірургічним втручанням через рік після операції. Таке відбувається в тих випадках, коли у лікаря не вистачає компетенції для проведення хірургічного втручання на крилах носа. Бажання зробити процедуру за меншу ціну або звернення до сумнівної клініки, загрожує серйозними наслідками.

Крім помилок лікаря, післяопераційні проблеми виникають і з вини пацієнта. Іноді невиконання рекомендацій призводить до наслідків, виправити які дуже складно, не кажучи вже про вартість повторної пластики.

Час операції
1 година
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
перебування в стаціонарі необов'язково.
Реабілітація
1-3 місяці

Період реабілітації

Реабілітаційний період після хірургічного втручання не дуже тривалий (близько тижня), але пов'язаний з деяким дискомфортом. Після операції необхідно провести добу із турундами з вати, і кілька тижнів - з гіпсовою пов'язкою.

Є кілька рекомендацій, які допоможуть уникнути проблем надалі:

 • уникати ультрафіолету;
 • не ходити в спортзал і сауну;
 • намагатися не сякатися і не сміятися;
 • акуратно чхати.

Побачити ефект можна після того, як зійде набряк, а шрами розсмокчуться. Це відбувається протягом декількох місяців. Зазвичай вже через цей проміжок часу ніс набуває бажані обриси, але говорити про остаточний результат можна не раніше, ніж через півроку.

Звичайно, не всі клініки здатні забезпечити належний рівень проведення ринопластики. "Клініка пластичної і косметичної хірургії" міста Полтави пропонує переконатися в високо кваліфікованості своїх фахівців. Для цього досить зайти на сайт. Тут можна знайти всі відповідні ліцензії та сертифікати, дізнатися інформацію про лікарів і подивитися фото пацієнтів до і після корекції. Також є розділ з відгуками і можливість подивитися скільки коштують послуги клініки.

Ціни на пластику крил носа

Ринопластика (корекція форми носа)
Редукційна ринопластика
26 000 ГРН
Аугментаційна ринопластика
34 000 ГРН
Реконструктивна ринопластик
40 000 ГРН
Вторинна ринопластика
45 000 ГРН
Корекція крил носа
9 000 ГРН
Пластика кінцевого відділу носа
20 000 ГРН
Пластика колумели
9 000 ГРН
Редукційна ринопластика
1 категорія складності
26 000 ГРН
2 категорія складності
28 000 ГРН
3 категорія складності
30 000 ГРН

Фото до і після ринопластики крил носа

Пластика носа (ринопластика) зображення 4718
Пластика носа (ринопластика) зображення 4719
Пластика носа (ринопластика) зображення 4720

Відгуки наших пацієнтів про послугу ринопластики крил носа

Здравствуйте уважаемые доктора - Леся Федоровна, Илья Юрьевич, Никита Ильич! Наконец-то я выхожу из тяжелой и длительной реабилитации после не менее сложных хирургических операций, вы это помните и знаете, тяжеловато было мне в некоторых моментах, поймите правильно. Но, слава Богу, благодаря вашим усилиям, профессионализму и очень высокой порядочности, я уже не паникую и могу сказать вам всем огромное спасибо, приношу свои извинения Вам, Никита Ильич, за мою панику и нервный срыв после коррекции мастопексии, я Вас очень уважаю и благодарю за порядочность, правда, и Илье Юрьевичу большое спасибо, мой нос постепенно восстанавливается и лицо тоже, хотя еще очень тянет за ушами и кожа не совсем восстановилась в зоне швов, но это дело времени. После блефаропластики все хорошо. Я преклоняюсь перед вашей порядочностью и могу сказать всем вашим будущим пациентам, чтоб они были спокойны - эти доктора доведут свое дело до конца, если будут какие-то проблемы, а они могут быть при сложных операциях, надо быть к этому морально готовым, так вот эти замечательные люди и мастера своего дела не оставят вас с неудовлетворительным или каким-то полурезультатом, будьте в этом уверены, обращаясь в эту клинику. Спасибо всему медицинскому персоналу вашей клиники и Вам, Леся Федоровна, за терпение и корректность, за тот уют и прекрасную атмосферу в Вашей семейной клинике. В итоге, я выгляжу гораздо лучше, моложе и очень рада этому! Спасибо Вам огромное и еще раз приношу извинения за то, что пару раз теряла выдержку и терпение, надеюсь, я вас не обидела этим. Успехов вам, процветания и больше благодарных пациентов!

Переглянути всі відгуки