Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Видалення новоутворень на шкірі

Видалення новоутворень на шкірі в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Новоутворення можуть бути присутніми на шкірі з моменту народження або з'являтися протягом життя. Деякі з них є лише естетичним недоліком, але багато приносять великий дискомфорт і несуть ризик злоякісного переродження.

Наша клініка пропонує ефективні методики хірургічного видалення утворень. За відгуками фахівців, це найбільш результативний і надійний спосіб позбавлення від новоутворень, які становлять загрозу для здоров'я або спричиняють великий дискомфорт. Ми пропонуємо доступні ціни та надійні методики. Уточнити вартість послуг, записатися на прийом до наших фахівців ви можете по телефону або в нашій клініці в Полтаві.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • Коагуляція новоутворень (фібром, папілом, бородавок)
3
Реабілітація
 • 10-15 днів

Види і особливості новоутворень:

 • Папілома

  Це бородавки, які мають округлу форму, закріплені на поверхні шкіри на ніжці. Причиною виникнення бородавок є папіломавірус людини. Паралельно з видаленням потрібно лікування ВПЛ.

 • Невус

  Це звичайна родимка, яка являє собою скупчення клітин меланіну. Доброякісні утворення мають схильність до злоякісного переродження. Ризик підвищується при травмуванні або частому перебуванні на сонці.

 • Ліпома

  Являє собою скупчення жирових клітин і виглядає як сферичне утворення, розташоване під шкірою. Ліпоми являють собою виключно косметичний дефект, але при досягненні великих розмірів можуть здавлювати прилеглі судини і нервові закінчення.

 • Атерома

  Пухлина, заповнена секретом сальних залоз. Може тривалий час не спричиняти незручності, крім естетичних дефектів. Але при активізації запалення утворюється нагноєння. Є ризик злоякісного переродження.

 • Гемангіома

  Являє собою судинну доброякісну пухлину. Найчастіше спостерігається у новонароджених і немовлят. Має виражене забарвлення і поширюється на великі ділянки тіла. При глибокому заляганні і ризику утворення обширної кровотечі необхідне хірургічне видалення.

 • Гігрома

  Є щільною шишкою, яка вільно переміщується під шкірою. Не становить ризику переродження, але може досягати великих розмірів, чинячи тиск на суглоби, судини і нервові закінчення.

Показання до видалення

Видалення новоутворень на шкірі в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Існує безліч методик позбавлення від доброякісних утворень. Хірургічна операція показана в складних випадках, коли утворення має великий розмір, становить загрозу переродження, залягає глибоко в тканинах. Після втручання на шкірі залишаються рубці, тому проводити видалення на обличчі або інших відкритих ділянках тіла методом висічення не рекомендується.

Протипоказання

Хірургічна операція має найменший список протипоказань, і більшість з них відносяться до непрямих. Якщо за показаннями вам було призначено хірургічне висічення, воно може бути відкладене в зв'язку з вагітністю, загостренням герпесної інфекції, інфекційними захворюваннями.

Хірургічне видалення новоутворень

Видалення відбувається методом висічення новоутворень і невеликого фрагмента прилеглих тканин. Перевагою такого підходу є те, що вирізану ділянку можна відправити на обстеження для виключення злоякісного переродження. Подальший аналіз недоступний в разі електрокоагуляції та лазерного видалення, так як тканини повністю розпадаються. Висічення проводиться під місцевою анестезією. При великому розмірі новоутворень, може бути використаний загальний наркоз. Після видалення накладаються косметичні шви.

Відновлювальний період

В ході реабілітації пацієнтові необхідно стежити за гігієною прооперованої області, використовувати призначені лікарем антисептичні засоби. Не можна протягом періоду реабілітації розпарювати або прогрівати місце висічення, носити одяг, здатний травмувати прооперовані ділянки.

Час операції
30 хвилин
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
10-15 днів

Наша клініка пропонує ефективні та надійні методики видалення новоутворень. Також ми пропонуємо ряд сучасних пластичних операцій для краси та молодості за розумною вартістю: збільшення грудей, уколи краси, лабіопластика. На всі види послуг встановлена доступна ціна. Уточнити, скільки коштує послуга, записатися на консультацію до фахівців можна по телефону та онлайн, через форму запису на прийом. Оцінити роботу наших хірургів вам допоможуть відгуки та фото пацієнтів до і після втручання.

Схожі послуги
Ціни на дану послугу
Видалення новоутворень шкіри
1 категорія складності
200 ГРН
2 категорія складності
250 ГРН
3 категорія складності
300 ГРН
Складне новоутворення
400 ГРН
1 сеанс
500 ГРН

Питання наших пацієнтів про цю послугу

Юлия

22 липня 2014 р. 09:51
Посилання на питання

Здраствуйте. Мені потрібно видалити "шкірний ріг" на родимці на обличчі. Скільки це коштує і яка буде процедура? Які для цього потрібні аналізи ??

Представник клініки пластичної хірургії

Уважаемая Юлия! Желательно записаться по телефонам, указанным на нашем сайте на консультацию с возможным удалением новообразования. Вы придете на консультацию, мы Вас проконсультируем, и, если не будет противопоказаний, сразу же удалим это образование. С уважением- Леся Федоровна.

Юлия

13 грудня 2010 р. 07:36
Посилання на питання

Добридень! Скажіть будь ласка, чи можливо видалення рідної плями? Вартість?

Представник клініки пластичної хірургії

Уважаемая Юлия! Да, конечно, мы удаляем такие новообразования кожи, но для определения метода операции и цены необходима личная консультация, или посредством эл. письма с фотографией хорошего качества.