Наші акціі

Видалення бородавок - папілом

Видалення бородавок - папілом 1 Папілома - доброякісне, пухлиноподібне новоутворення. Має сферичну форму і розташовується на шкірі за допомогою ніжки, більш вузької біля основи. Колір утворення може бути ідентичним кольору шкіри або трохи темнішим. Може розташовуватися не тільки на поверхні шкірних покривів, але і на слизових оболонках.

Папіломи є значним естетичним дефектом, при утворенні на слизових оболонках можуть призводити до розвитку виразок. Складні види утворень схильні до малігнізації - злоякісного переродження. Тому при наявності папілом рекомендується їх видалення.

Наша клініка проводить ефективне видалення бородавок. Для виключення ризику рецидиву висікаються всі тканини новоутворення, після чого відправляються на аналіз для виявлення схильності до малігнізації.

Ми пропонуємо доступні ціни на послуги і проводимо всі необхідні аналізи. Уточнити вартість операції, поставити питання, записатися на консультацію до фахівця можна прямо на сайті через форму зворотного зв'язку.

1
Підготовка
  • Попередня консультація хірурга.
  • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
  • Коагуляція новоутворень (фібром, папілом, бородавок)
3
Реабілітація
  • 10-15 днів

Хірургічні методи видалення бородавок

При наявності підозр на злоякісне переродження новоутворення рекомендується хірургічне видалення, як радикальний метод, що виключає ризик рецидиву. Варто відзначити, що видалення бородавки не призводить до повного виліковування. Паралельно повинна проводитися медикаментозна терапія, спрямована на боротьбу з папіломавірусом людини.

Видалення проводиться скальпелем під анестезією. Так як площа впливу невелика, використовується місцевий наркоз. Після знеболювання та дезінфекції утворення вирізають з прилеглою ділянкою шкіри 3 мм. Після цього вирізані тканини відправляються на гістологію, а рану зашивають косметичним швом.

Показання до операції:

  • Папіломи, що розрослися або залягають глибоко в шкірі;
  • Ризик злоякісного переродження;
  • Травмування новоутворення.

Протипоказання:

  • Вагітність та період лактації;
  • Загострення інфекційних захворювань.

Відновлювальний період

За відгуками фахівців, повне відновлення тканин триває в середньому 1-2 тижні. У цей період заборонено травмувати місце накладання шва, використовувати зігріваючі або розпарювальні процедури. Необхідно обробляти потрібну ділянку антисептичними розчинами, які призначить лікар.

Можливі наслідки

Після видалення на місці накладання шва з часом утворюється рубець, так як вирізається не тільки сама бородавка, а й ділянка шкіри навколо неї.

Час операції
30 хвилин
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
10-15 днів

"Клініка пластичної косметичної хірургії" пропонує перевірені, ефективні методики видалення доброякісних утворень і доступну вартість. У нашій клініц працюють досвідчені хірурги, які проводять висічення будь-яких видів бородавок. Також ми пропонуємо широкий спектр послуг у сфері пластичної хірургії: корекція підборіддя, ліпофілінг кистей рук, нитковий ліфтинг.На всі види операцій встановлена розумна ціна. Уточнити вартість операції, поставити питання, записатися на прийом ви можете прямо на сайті або в нашій клініці в Полтаві. Попередньо оцінити роботу фахівців допоможуть відгуки наших пацієнтів і їх фото до і після втручання.

Відгуки наших пацієнтів про послугу видалення папіломи

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки