Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Корекція Носослізний борозни

Корекція Носослізний борозни в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Формування пальпебромалярной борозни починається ближче до 30 років. Серед поширених причин її появи - витончення підшкірно-жирової клітковини в області під очима і генетична схильність. Обличчя приймає більш втомлений, "опущений" вид, так як шкіра починає провисати.

Усунути Носослізну борозну можна введенням філлера в цю область. Така корекція дозволяє заповнити недолік підшкірно-жирової клітковини і повернути обличчю більш молодий вид. Заповнення філлером вирівнює рельєф шкіри під очима і омолоджує вид, а сама процедура отримує позитивні відгуки.

Які є показання та протипоказання до процедури?

Як і до будь-якої процедури контурної пластики обличчя, до корекції Носослізної борозни є свої показання. В даному випадку послуга рекомендована, коли:

 • під очима з'явилися потемніння;
 • шкіра під очима провисла;
 • проявилася судинна сітка в цій зоні.

Немає обмежень за віком, з якого можна починати заповнення пальпебромалярної борозни препаратом Філлер. Запис на цю послугу досту пен всім дівчатам, які досягли повнолітнього віку.

Проте, існує ряд протипоказань до проведення такої контурної пластики. Серед них:

 • наявність жирових гриж нижніх повік;
 • еластоз;
 • інфекційне захворювання в цій області;
 • історія введення в інфраорбітальну зону силікону або препаратів неуточненими походження.

Також варто відкласти запис на процедуру при підвищеній температурі, вагітності або ГРВІ.

Підготовка і проведення корекції

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • введення препаратів гіалуронової кислоти з метою відновлення обсягу
3
Реабілітація
 • 3 дні

В якості філлера для корекції Носослізної залози використовують або ліпофіллер або препарати гіалуронової кислоти. Після того, як вибір зроблено і спосіб введення препарату, починається підготовчий етап. Він включає в себе:

 1. Очищення шкіри обличчя;
 2. Розмітку зони, в яку буде проведений укол;
 3. Введення місцевої анестезії - найчастіше це крем.
 4. 20 хвилин очікування, поки анестетик подіє.

Сам процес триває близько години, за який препарат поступово вводиться канюлею в раніше розмічену зону. Це відбувається не одним уколом, а малими дозами по заздалегідь накресленії лінії. Після цього шкіру акуратно масажують, таким чином сприяючи більш рівномірному розподілу філлера.

Час операції
1 годину
Тип анестезії
місцева
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
3 дні

Чого очікувати після процедури?

Корекція Носослізний борозни в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Після корекції через уколи з'являється невеликий набряк, який пропадає через кілька днів. Це нормальне явище, і прискорити реабілітацію можна додатком холоду на зону корекції.

Під час відновного періоду необхідно дотримуватися деяких обмежень:

 • уникати підвищеної температури і вологості, наприклад, в саунах і лазнях;
 • відмовитися від скрабів і будь-яких абразивних процедур для обличчя;
 • відмовитися від гострої і дуже гарячої їжі.

Дотримання цих правил протягом десяти днів дозволить попередити ускладнення, які можуть виникнути після процедури. Ускладнення можуть проявлятися і як невеликий дискомфорт, і як складні і небезпечні стани, тому до дотримання правил відновного періоду варто поставитися відповідально.

Можливі поширені ускладнення:

 • набряки або гематоми;
 • алергічні реакції;
 • відчуття сухості очей;
 • інфекційні захворювання очей і шкіри під ними;
 • скочування філлера при його міграції;

Наші лікарі знають, як звести ймовірність появи ускладнень до мінімуму. Проте, успіх процедури залежить також і від дотримання обмежень після неї. Ці десять днів відновного етапу дозволять закріпити хороший результат, який зазвичай помітний відразу після процедури.

Результати корекції

Корекція Носослізний борозни в Полтаві, Києві та Харкові - фото 3 Перше, чим цікавляться пацієнти після того, як дізнаються, скільки коштує процедура - підсумок процедури і довговічність ефекту. Результат корекції проявляється відразу після заповнення зони Філлером через канюлю, але остаточно можна оцінити ефект після відновного періоду, який повинен захистити від ускладнень.

При дотриманні всіх правил догляду за шкірою після проведення процедури, ви побачите розгладження пальпебромалярної борозни, розгладження рельєфу шкіри під очима і поліпшення її пружності.

Скільки коштує корекція носослізний борозни?

Вартість процедури розраховується залежно від обраного препарату та його дози. Ціни на препарати вказані на сайті, і остаточна вартість з урахуванням ціни канюлі і філлера буде розрахована на консультації.

Контурна пластика у нас

Наша клініка в Полтаві пропонує весь спектр послуг естетичної медицини і ін'єкційної косметології. Ми більше десяти років збираємо позитивні відгуки клієнтів з усієї України - до нас часто приїжджають пацієнти з Києва та Харкова.

Сама клініка розташована в історичному центрі Полтави, серед пам'яток архітектури. Для клієнтів з Києва, Харкова та інших міст України ми пропонує зручне планування процедур і можливість спостереження за пацієнтами після операції.

Ми раді вітати пацієнтів, які цінують красу і молодість так само, як і ми.

Ціни на корекцію носослізної борозди

Контурна пластика
Канюля
280 ГРН
Сурджидерм 24
4 100 ГРН
Сурджидерм 30
4 150 ГРН
Сурджидерм 30 хр
4 000 ГРН
Ювідерм 3
4 200 ГРН
Ювідерм 4
5 180 ГРН
Контурна пластика препаратами гіалуронової кислоти - 1 мл. (шприц)
4 200 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки