Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ментопластика: що потрібно знати про операцію зі зміни форми підборіддя?

Ментопластика: що потрібно знати про операцію зі зміни форми підборіддя? Підтяжка підборіддя - це процедура для людей, які помічають ознаки старіння на обличчі. Згодом шкіра втрачає свою еластичність і починає ставати більш в'ялою. В результаті обличчя втрачає овальну форму, що проявляється, в тому числі, опущеним підборіддям. Люди, чиє обличчя втратило природний вигляд, виглядають втомленими і більш дорослими.

Ментопластика - це термін, що позначає процедуру пластичної хірургії. Він походить від латинського слова mentum, що в перекладі - «підборіддя». І від грецького дієслова Plassein, в перекладі означає «формувати». Це безболісна процедура, яка дозволить позбутися від зайвого і схуднути в шиї. Саме лікування швидке, а ефект помітний вже після першого застосування.

Які є показання та протипоказання

Після проведення процедури потрібен час для реабілітації і відновлення шкіри. Ліфтинг триває до декількох місяців і його можна повторювати. Також має величезний вплив на наслідки і спосіб життя пацієнта. Рекомендується фізична активність і здорове харчування.

Необхідно вивчити, як обличчя змінюється в різні періоди часу, як старіння впливає на підборіддя. Після діагностики стану організму стає зрозуміло, чи варто виконати ринопластику. Вивчення стоматологічного анамнезу пацієнта, рентгенівські знімки голови та щелепи необхідні, щоб встановити, як можна виправити диспропорцію обличчя.

Як підготуватися до процедури

Перед ментопластикой пацієнти повинні кинути палити і всі ліки, що містять антикоагулянти, такі як аспірин або варфарин, за два тижні до процедури. Також слід використовувати антибактеріальні засоби для очищення обличчя за два дні до операції. Не можна їсти протягом восьми годин до завершення ментопластики. Пацієнту також необхідно оцінити будь-які ознаки психологічної нестабільності, в тому числі в тих випадках, коли очікування від результатів операції нереалістичні.

Слід також враховувати індивідуальні ризики кожного пацієнта, особливо пов'язані з історією хвороби, такі як: гіпертонія, схильність до рубців (етнічне походження), вік і будь-який дефіцит згортання крові.

Техніка та види ментопластики

Пацієнта фотографують під різними кутами, щоб документально зафіксувати стан підборіддя перед операцією, і відобразити зміни згодом. У період процедури хірург проходить через кілька шарів тканини, намагаючись не пошкодити головний нерв.

Ментопластика зазвичай проводиться для збільшення маленького підборіддя і зменшення виступаючого. Операції з імплантацією імплантів виконуються частіше, ніж з видаленням надлишків.

Ментопластика: що потрібно знати про операцію зі зміни форми підборіддя? При ментопластиці збільшення підборіддя виконується через введення імпланта під шкіру або виконання ковзної геніопластики. Введений компонент виготовлений з синтетичного матеріалу, який нагадує натуральну тканину, зазвичай знаходиться на нижній частині обличчя. Він доступний в різних формах і розмірах. Дозволяє адаптувати чужорідний компонент до конфігурації обличчя пацієнта, знижуючи ризик зараження.

 

Щоб збільшити нижню частину обличчя, робиться надріз по лінії, де природна складка розташована трохи нижче підборіддя (під ним) або всередині рота (ротової порожнини), де ясна зустрічається з нижньою губою. Ця тканина м'яко розтягується, створюючи простір, в яке можна вставити імплант. Його розміщують в нижній частині щелепи, переміщаючи фрагментовану частину для отримання бажаної форми.

Установка імпланта триває від 30 до 60 хвилин, а змінна геніопластика - від 45 до 90 хвилин. Після його впровадження накладають тонкий шов, щоб закрити зроблений розріз. Коли він робиться всередині рота, видимих ​​шрамів не залишається. Якщо процес проводиться в поєднанні з ортогнатичною операцією, втручання може тривати до трьох годин.

При ментопластиці зменшення надто великої або випираючого підборіддя відбувається за рахунок видалення надлишків або ковзної геніопластики. У разі прямої репозиції робиться розріз під нижньою частиною обличчя або всередині ротової порожнини, і непотрібні надлишки кістки видаляються.

Підборіддя - одна з 3-х важливіших частин обличчя, коли його аналізують з естетичної точки зору, дві інші - це ніс і лоб. Щоб виконати ментопластику, хірург порівнює пропорції і характеристики кожної третини. Це потрібно, щоб визначити, яка процедура є найбільш придатною для відновлення лицьового балансу. Якщо ж розріз зроблений під підборіддям, рубець зазвичай непомітний. Для виконання цього виду операції хірург зробить заміну лицьових кісток.

Відразу після ментопластики накладається пов'язка, що давить, яка тримається два-три дні. Приблизно через шість тижнів після реабілітації пухлина зникне.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
11-08-2021
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Кожна людина унікальна. Зовнішня краса - поняття до того розмите, що до уваги не може братися якась одна деталь. Всі риси обличчя сприймаються в цілому. І навіть якщо здається, що занадто маленькі очі або відстовбурчені вуха заважають повноцінному життю, то для інших людей це може стати предметом захоплення. Не слід применшувати і грамотне застосування декоративної косметики. Правильно розставляючи акценти і розуміючи концепцію контурінга, можна легко приховати недоліки.
Вікові зміни зачіпають не тільки внутрішні системи організму, але і погіршують зовнішність людини. З віком шкіра обличчя втрачає природний тургор, вона починає обвисати, втрачаючи природну пружність. Підсумком стає опущення брів, особливо їх зовнішні частини, поява глибоких зморшок на переніссі, обвисання повік. Але сучасна пластична хірургія не стоїть на місці, пропонуючи жінкам ефективні методи боротьби зі старінням.
Будь-яка жінка бажає довше зберегти молодість. Але час безжальний і перший, хто підпадає під «удар віку», це область навколо очей. Ніжна шкіра втрачає пружність, обвисає, утворюючи навислі повіки. Завдяки фахівцям нашого центру пластичної та косметичної хірургії ви швидко позбудетеся від вікових змін за допомогою пластики повік (блефаропластики). Особливості блефаропластики При блефаропластиці прибираються надлишки обвислої шкіри повік, грижові мішечки під очима.
Багато жінок бажають мати аристократичні риси обличчя і вважають, що пухкі щоки додають їм візуально зайву вагу. Дійсно, симпатичні пухлі щічки, так красиво виглядають у дитини, йде не всім йдуть в дорослому віці. У сучасній пластичній хірургії є багато способів корекції цієї частини, однією з популярних процедур є резекція жирового тіла щоки (або видалення грудочок Біша).
Ліпофілінг - це процедура, суть якої полягає в пересаджуванні жиру клієнта з небажаного ділянки в зону корекції. Таким чином можна підкоригувати форми тіла. Він схвалений у багатьох країнах і вважається найменш травмонебезпечним способом поліпшення фігури, так як клітини жиру і тканини з одного організму сумісні, що виключає ризик виникнення алергічних реакцій. Сама по собі процедура безпечна, але залежно від кваліфікації хірурга і організму пацієнта можуть з'явитися небажані наслідки.