Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (044) 300 25 17 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Видалення жировика - ліпоми

Видалення жировика - ліпоми в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Ліпома - доброякісна пухлина, що складається з жирової тканини. За відгуками фахівців виключений ризик злоякісного переродження такого утворення, але ліпома схильна до постійного зростання. Формується такий жировик під шкірою на будь-якій ділянці тіла. Може являти собою невелику височину над загальним рівнем шкіри або мати тверду капсулу всередині. Розмір ліпоми може варіюватися від 0,5 до 20 см. При цьому утворення не приносить значної шкоди здоров'ю, але вносить істотну косметичну дисгармонію і може перетискати важливі судини на ділянці утворення.

Якщо жировик приносить вам незручності, його рекомендується видалити. Наша клініка в Полтаві використовує надійні хірургічні методики, які дозволяють повністю позбутися від новоутворення. Ми пропонуємо розумні ціни і проводимо операції будь-якої складності. Уточнити вартість, записатися на прийом ви можете по телефону або безпосередньо в нашій клініці.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • Хірургічним способом в подальшому з накладенням швів видаляються новоутворення з обов'язковим вилущування капсули
3
Реабілітація
 • 10-15 днів

Хірургічні методи видалення жировика

Видалення жировика - ліпоми в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Ліпому вирізають за допомогою скальпеля або електроножа. Анестезія підбирається з урахуванням розмірів новоутворення. Якщо воно незначне, використовується місцевий наркоз.

Жировик видаляється шляхом розсічення шкіри над ним, після цього вирізають тканини разом з капсулою. На шкіру на ділянці розрізу накладається шов і стерильна пов'язка. Якщо новоутворення було великим, може бути використана дренажна трубка.

Показання до видалення:

 • активне зростання ліпоми;
 • розташування на відкритих ділянках тіла;
 • болючість при натисканні;
 • виражене порушення кровообігу при впливі тиску від новоутворення.

Протипоказання:

 • онкологія;
 • цукровий діабет;
 • вагітність;
 • аутоімунні порушення;
 • активізація герпесної інфекції.

Відновлювальний період

Період реабілітації після видалення не вимагає дотримання особливих умов по догляду. Необхідно протягом 2 тижнів виключити травмуючий вплив на шкіру в місці видалення, відмовитися від відвідування лазні, сауни, засмаги та інших зігріваючих і розпарюючих процедур. Для прискорення загоєння можуть бути призначені спеціальні мазі.

Можливі ускладнення:

 • гематома на місці видалення, яка проходить самостійно;
 • утворення келоїдних рубців.

При виконанні процедури фахівцем, який не має відповідної кваліфікації, може утворитися абсцесс; неповне видалення утворення призводить до його повторної появи, краї рани можуть розійтися при неправильному їх зіставленні. Щоб уникнути виражених побічних ефектів, звертайтеся тільки в перевірені медичні установи.

Час операції
30 хвилин
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
10-15 днів

Наша клініка в Полтаві пропонує передові і надійні хірургічні методики в боротьбі з новоутвореннями і доступну вартість. Також наші хірурги проводять пластичні операції з корекції обличчя і тіла: круропластика, ліпофілінг обличчя, пластика живота. Оцінити рівень роботи наших фахівців допоможуть фото пацієнтів до і після, а також відгуки на сайті. Ми пропонуємо розумні ціни і широкий список методик для досягнення краси та молодості. Уточнити вартість послуг, записатися на консультацію ви можете через форму на сторінках сайту або в нашій клініці.

Схожі послуги
Ціни на дану послугу
Хірургічне висічення доброякісних новоутворень (ліпома, атерома, невус)
1 категорія складності
550 ГРН
2 категорія складності
600 ГРН
3 категорія складності
850 ГРН
Видалення гострих кондилом
1 980 ГРН
Хірургічне висічення доброякісних новоутворень атипового розташування (ліпома, атерома, невус)
1 категорія складності
1 100 ГРН
2 категорія складності
1 650 ГРН
3 категорія складності
1 980 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу видалення ліпоми

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки