Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ліпофілінг кистей рук

Ліпофілінг кистей рук в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Ліпофілінг дозволяє використовувати власний жир, відкачаний з тих ділянок тіла, де є його надлишок, для підвищення тонусу і пружності шкіри. Як відомо, кисті рук, як і обличчя, в першу чергу видають справжній вік. Тому для досягнення ефекту омолодження наша клініка пропонує таку безпечну процедуру. Завдяки використанню власного жиру виключена можливість відторгнення, а процес відновлення проходить максимально швидко.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • переміщення власної жирової маси в зони з втраченим об'ємом
3
Реабілітація
 • 1-2 місяці

Показання до проведення процедури

Зморшки. Головним показанням до проведення ліпофілінгу є вікові зміни шкіри кистей рук. З віком жировий прошарок в тканинах стоншується, шкіра стає тоншою, виділяються судини і кисті рук стають більш сухими і рельєфними.

Стоншення шкіри. Цей фактор також пов'язаний з віком, шкіра слабше утримує вологу, а її верхній шар - епідерміс, відмирає швидше.

Пігментація. З часом в шкірі порушується синтез меланіну, що призводить спочатку до часткових утворень, але з віком пігментація набуває все більших масштабів.

Протипоказання

 • онкологія;
 • порушення згортання крові;
 • запальні процеси в області оперативного втручання;
 • цукровий діабет;
 • порушення кровообігу.

Можливі ускладнення

Ліпофілінг кистей рук в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Так як аутожир, або власний жир пацієнта, є повністю безпечним біологічним матеріалом, він не призводить до відторгнення або алергічних реакцій. Процес відновлення займає мінімум часу в порівнянні з використанням філерів іншого походження. Але, все ж таки, це - втручання в тканини організму, тому в післяопераційний період можуть спостерігатися такі ефекти:

 • набряклість і утворення гематом. Незначна реакція на проникнення під шкіру пацієнта, ефект проходить за кілька днів;
 • гіперемія, яка супроводжується болісними відчуттями. Виникає в результаті переповнення судин кров'ю, що викликає почервоніння і набряклість. Небажаний симптом, який може стати сигналом про інфікування;
 • виражена асиметрія. Жир може розподілитися нерівномірно, через це може бути втрачена гармонійна форма кисті руки. Дане ускладнення піддається корекції.

Підготовка і проведення ліпофілінгу

Операція починається з отримання донорського жиру в обраній ділянці. Для цього підходить зона живота, коліна, внутрішня поверхня стегон. Забір проводиться через тонкий прокол за допомогою канюлі. Після цього жир піддається очищенню від крові і інших включень. Далі, за допомогою канюль аутожир вводиться порційно в області під кровоносними судинами і над ними. В ході процедури використовується місцеве знеболення.

Час операції
1-2 години
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
1-2 місяці

Реабілітація

Ліпофілінг кистей рук в Полтаві, Києві та Харкові - фото 3 Процедура не вимагає перебування пацієнта в стаціонарі, тому після її завершення можна вирушати додому. Перші 10 годин може відчуватися пульсуючий біль, який поступово проходить. Також протягом кількох днів може спостерігатися набряклість. В період реабілітації варто виключити фізичні навантаження і відмовитися від перебування на сонці.

Результат після ліпофілінгу

В результаті корекції шкіра розгладжується, отримує більш рівномірний колір, стає зволоженою, зморшки зникають, кровоносні судини і суглоби стають не такими вираженими.

Наші переваги

ННаша клініка гарантує вам хороший результат процедури ліпофілінгу. Переконатися в якості нашої роботи вам допоможуть фото наших пацієнтів до і після, а також відгуки, які ви знайдете в розділі «Відгуки». Вартість процедури залежить від стану вашої шкіри і чинників, які необхідно коригувати. До того ж, не забувайте, що ціна такої процедури не може бути дуже низькою, тому що занадто багато залежить від професіоналізму лікаря. Дізнатися, скільки коштує процедура і від чого залежить її ціна ви можете за телефоном або відвідавши нашу клініку в м. Полтава. Там ви отримаєте детальну консультацію не тільки про вартість, а й про всі тонкощі даної операції.

Схожі послуги

Ціни на липофилинг рук

Ліпофілінг рук
Обидві руки ( тильна сторона долоні)
12 600 ГРН

Фото до і після липофилинга кистей рук

Ліпофілінг кистей рук зображення 3001
Ліпофілінг кистей рук зображення 3002
Ліпофілінг кистей рук зображення 3003

Питання наших пацієнтів про цю послугу

Татьяна

11 березня 2014 р. 07:16
Посилання на питання

Доброго дня! Будь ласка підкажіть, робите Ви в клініці таку операцію як брахіопластіка, якщо так, то яка вартість даної послуги! Дякую за відповідь.

Представник клініки пластичної хірургії

Добрый день, уважаемая Татьяна! Да, конечно, мы проводим операции брахиопластика в нашей клинике. Для того чтоб более детально ответить на все Ваши вопросы - пожалуйста пришлите фотографии в фас профиль и 3.4 на этот почтовый адрес (ракурсы фотографий как у нас на сайте). Мы посмотрим и детально Вас проконсультируем- какое именно операционное вмешательство Вам показано, какой метод анестезии применим, сколько времени нужно быть в клинике после операции, и какая ценовая политика. С уважением- Леся Федоровна.