Наші акціі

Radiesse - препарат для контурної пластики

Radiesse — препарат для контурної пластики фото 1 Філери використовуються для поповнення втрачених з віком об’ємів або для додавання бажаних пропорцій обличчю. Наша клініка в даній процедурі використовує сучасний препарат Radiesse, який не тільки моментально сприяє волюмізації певних ділянок, а й ініціює вироблення власної сполучної тканини. За рахунок властивостей багатьох філерів до розсмоктування через деякий час після введення, сеанс ін'єкцій потрібно повторювати для підтримки ефекту. З препаратом Radiesse вам не доведеться робити повторну процедуру, так як на місці уколу утворюються власні тканини.

Наша клініка пропонує найсучасніші методики в боротьбі за красу і найприємніші ціни. Переконатися в цьому вам допоможуть відгуки наших пацієнтів.

Показання до проведення

 • корекція овалу обличчя;
 • усунення глибоких зморшок;
 • усунення шрамів, які залишають западини на шкірі;
 • зміщення брів в результаті вікових змін;
 • бажання підвищити рельєфність зони вилиць;
 • недостатньо виражене підборіддя;
 • вікові зміни кистей рук.

Протипоказання

 • вагітність і період лактації;
 • гострі інфекційні захворювання;
 • запалення в зоні проведення процедури;
 • порушення згортання крові;
 • онкологія.
 • можливі ускладнення

Radiesse — препарат для контурної пластики фото 2 Процедура відрізняється мінімальним впливом на організм, тому можливі ускладнення так само незначні. Може спостерігатися набряклість, синці в місці уколу, жовтизна або сірість шкіри. Перераховані симптоми проходять після завершення реабілітаційного періоду. Також можливі негативні наслідки при неправильному розрахунку дозування препарату. Так як radiesse забезпечує більш тривалий ефект, ніж інші філери, асиметрія, яка викликана неправильним підбором дозування, може не спадати дуже довго. В цілому можливість утворення небажаних наслідків залежить від професіоналізму лікаря, який робить ін'єкції.

Підготовка і проведення корекції

Перед введенням філера проводиться ряд аналізів, який дозволяє виключити протипоказання. Введення ін'єкцій проводиться амбулаторно, і через 1-1,5 години пацієнт вже може відправитися додому. Всі фахівці, які працюють з препаратом Radiesse, повинні мати відповідну ліцензію. Перед введенням філера проводиться знезараження і розмітка зон обличчя, яким необхідна волюмізація. Після цього вводиться препарат Radiesse. Його кількість, а також тривалість сеансу залежить від поширеності зони, на якій проводиться введення ін'єкцій. В середньому сеанс займає близько 20-30 хвилин.

Реабілітаційний період

Відразу після сеансу можна повертатися до звичного розпорядку дня. Єдине, варто на 7 днів відмовитися від відвідування соляріїв, лазні або басейну. Також потрібно скоротити фізичні навантаження і менше торкатися обличчя руками.

Очікуваний результат

Radiesse — препарат для контурної пластики фото 3 Ефект видно відразу після сеансу. Але через місяць можливо зниження ефекту збільшення об’єму, так як відбувається розпад транспортного гелю препарату Radiesse, в той час як власні сполучні тканини ще не встигли заповнити необхідний об'єм. Рішення про повторне введення уколів можна приймати не раніше, ніж через 2 місяці після першого сеансу. Результат від контурної пластики зберігається приблизно 14-15 місяців. В результаті ви зможете підтягнути овал обличчя, усунути глибокі зморшки, збільшити об’єм певних ділянок обличчя і усунути вікові зміни кистей рук.

Чому варто вибрати нашу клініку?

Фахівці нашої клініки мають всі необхідні ліцензії на проведення процедур на базі препарату Radiesse. Ми використовуємо перевірені методики, які дають гарантовано хороший результат. Переконатися в цьому вам допоможуть фото наших пацієнтів до і після, а також відгуки. Вартість сеансу підбирається індивідуально. Дізнатися, скільки коштує корекція, що впливає на її ціну, а також отримати додаткову інформацію про процедуру ви можете у наших менеджерів або безпосередньо в нашій клініці в Полтаві.

Ціни на дану послугу
Контурна пластика
Канюля
250 ГРН
Сурджидерм 24
4 100 ГРН
Сурджидерм 30
4 200 ГРН
Сурджидерм 30 хр
4 150 ГРН
Ювідерм 3
4 680 ГРН
Ювідерм 4
5 180 ГРН
Ювідерм смайл
4 600 ГРН
Ювідерм Валбелла
6 700 ГРН
Ювідерм Валюма
7 100 ГРН
Радієс ( 0.8мл.)
4 870 ГРН
Радієс ( 1,5мл.)
9 740 ГРН
Teosyal global action (1 ml) в губи
4 850 ГРН
Teosyal Deep lines(1ml)
4 900 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про цю послугу

Здравствуйте уважаемые и дорогие уже для меня доктора, сегодня Никита Ильич сделал мне инъекции Радиесса в углы нижней челюсти и подбородок, результатом более чем довольна!! Не нарадуюсь! Спасибо Вам огромное !Здоровья Вам всем и благополучия!

Переглянути всі відгуки