Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Видалення гігром

Видалення гігром в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Гігрома - доброякісне, пухлиноподібне утворення, що виступає під поверхнею шкіри на ділянці розташування суглобів. На дотик гігрома проявляється як тверда шишка, яка вільно переміщається під шкірою. Пухлина проростає з суглоба і на перших стадіях може проявлятися як невелике, безболісне ущільнення. Позитивною строною є те, що таке утворення ніколи не перероджується в злоякісне. Загрозою може бути значне зростання, яке стане естетичним недоліком, при цьому пухлина може стискати сусідні судини і нервові закінчення.

За відгуками фахівців одним з найефективніших методів позбавлення від гігроми є хірургічне видалення. Таким чином ви повністю рятуєтеся від новоутворення без ризику рецидиву.

Наша клініка проводить хірургічне видалення новоутворень. Ми пропонуємо перевірені технології та розумні ціни на послуги. Уточнити вартість і записатися на консультацію ви можете за телефоном або в нашій клініці в Полтаві.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • Хірургічним способом з накладенням швів
3
Реабілітація
 • 10-15 днів

Хірургічні методи видалення гігром

Операція триває в середньому 30 хв. Щоб вирізати гігрому, використовується місцева анестезія, так як при незначних розмірах утворення та особливостях його локалізації загальний наркоз не потрібний. На кінцівку накладається джгут і вводиться анестетик. Далі проводиться розріз шкіри над пухлиною, після чого її ретельно видаляють. Щоб повністю вирізати гігрому, необхідно досягти джерела її виникнення - суглоба. Після чого краї рани зашивають і накладають пов'язку.

Показання до видалення:

 • активне зростання утворення;
 • болючість;
 • здавлювання нервів або сусідніх судин;
 • нагноєння;
 • неестетичний зовнішній вигляд.

Протипоказання:

 • загострення інфекційних захворювань;
 • вагітність;
 • порушення згортання крові.

Відновлювальний період

В ході реабілітаційного періоду, який триває 2 тижні, необхідно регулярно міняти пов'язки та дезінфікувати місце шва. Варто обмежити навантаження на кінцівку, уникати травмування шкіри в місці видалення, відмовитися від зігріваючих і розпарюючих процедур.

Можливі наслідки

Хірургічне висічення гігроми відноситься до розряду простих втручань, тому ускладнення виникають рідко. При неправильному догляді можливе попадання інфекції в рану та нагноєння, при складному розташуванні утворення може бути порушення іннервації у прилеглих шкірних шарах.

Час операції
30 хвилин
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
10-15 днів

Наша клініка проводить безпечне видалення утворень хірургічним методом. За відгуками фахівців, це одна з найнадійніших методик, що виключає ризик рецидивів, і одна з найдоступніших за вартістю. Також ми пропонуємо ряд операцій в сфері пластичної хірургії: пластика носа, повік, вушних раковин. На всі види послуг встановлена доступна ціна. Дізнатися вартість послуги, записатися на прийом ви можете по телефону або скориставшись формою на сторінках сайту. Попередньо оцінити якість роботи наших хірургів допоможуть відгуки та фото наших пацієнтів до і після процедур.

Схожі послуги
Ціни на дану послугу
Хірургічне висічення доброякісних новоутворень (ліпома, атерома, невус)
1 категорія складності
1 000 ГРН
2 категорія складності
1 200 ГРН
3 категорія складності
1 400 ГРН
Хірургічне висічення доброякісних новоутворень атипового розташування (ліпома, атерома, невус)
1 категорія складності
1 800 ГРН
2 категорія складності
1 900 ГРН
3 категорія складності
2 000 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу видалення гігроми

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки