Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Ультразвукова ліпосакція

З останніми досягненнями в сфері косметології та пластичної хірургії жінкам зовсім не обов'язково виснажувати себе тривалими дієтами, щоб отримати гарну і струнку фігуру. Надати тілу бажаний контур можна за допомогою ультразвукової ліпосакції.

Ліпосакція - що це?

Так називається процедура руйнування жирових клітин, за допомогою якої відбувається видалення підшкірного жиру з найбільш проблемних зон (живота, стегон). Ультразвукова ліпосакція дає можливість скорегувати контури з мінімальним хірургічним втручанням в процесі операції.

Опис процедури

Процедура передбачає використання новітнього ультразвукового обладнання. Ультразвук діє на певній ділянці, руйнуючи жирові клітини під шкірою. Такий вид ліпосакції вважається найбільш безпечним, а також більш вигідним за вартістю.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • розмітка і визначення зон для ліпосакції
 • ультразвукове руйнування і видалення жирової тканини
3
Реабілітація
 • 3-4 місяці

Показання до проведення операції

Основними показаннями до проведення ультразвукової ліпосакції є:

 • целюліт на животі та стегнах в будь-якій стадії,
 • локальні жирові відкладення,
 • поява шрамів і рубців після видалення жирових відкладень хірургічним шляхом.

Протипоказання

У процесі підготовки до проведення процедури необхідно враховувати можливі протипоказання, що захистить вас від розвитку ускладнень в майбутньому. До протипоказань відносяться:

 • вагітність і період лактації,
 • інфекційні захворювання хронічного типу,
 • онкологічні захворювання,
 • захворювання печінки і нирок,
 • період менструації,
 • ожиріння,
 • наявність імплантатів з металу в тілі.
Час операції
2-3 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
1 добу в стаціонарі
Реабілітація
3-4 місяці

Реабілітаційний період

Реабілітація після ліпосакції стегон і живота залежить від особливостей проведення процедури і встановлюється індивідуально. Загальними правилами реабілітації є дотримання певної дієти, обмеження фізичної активності, а також чітке дотримання вказівок лікаря в процесі відновлення, про що свідчать відгуки наших пацієнтів.

Можливі ускладнення

Ультразвукова процедура вважається найменш травматичним видом операції. Така особливість робить процедуру максимально безпечною. Ускладнення, які можуть виникати, - це незначні больові відчуття, відчуття оніміння, а також набряки в зоні впливу.

Очікувані результати

Даний вид процедур дає можливість за короткий термін отримати гарну фігуру. Вже через кілька днів після проведенняоперації шкіра стає більш підтягнутою і гладкою, в зоні впливу ультразвуку зменшується обсяг жирових відкладень. Комплексний підхід до лікування, виконання всіх вказівок хірурга допоможе закріпити і посилити отриманий ефект.

На нашому сайті представлені фото пацієнтів до і після проведення процедури. Тут ви також знайдете відгуки клієнтів, які поділилися своїми історіями боротьби з жировими відкладеннями.

Чому варто обрати нашу клініку?

«Клініка пластичної косметичної хірургії» в Полтаві застосовує сучасні методи боротьби із зайвою вагою і пропонує оптимальні ціни на процедури. Базова вартість послуг вказана на нашому сайті.

Щоб уточнити інформацію про вартість ліпосакції і від чого залежить ціна, зателефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті.

Схожі послуги

Ціни на ультразвукову ліпосакцію

Ліпосакція
Боділіпосакція ( ліпосакція тіла - 1 зона 10 на 10см.)
7 475 ГРН
Ліпосакція шийно- лопаткового відділу
1 категорія складності
11 500 ГРН
2 категорія складності
16 100 ГРН
3 категорія складності
18 400 ГРН

Фото до і після ліпосакції

Ліпосакція зображення 4137
Ліпосакція зображення 3477
Ліпосакція зображення 3478

Відгуки наших пацієнтів про послугу ліпосакції

Юнона

14 травня 2018 р. 08:00
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Я сьогодні була записана на огляд на 8 годин, але так склалися обставини, що мені потрібно було поїхати, я відповідаю з великим запізненням тому,що різниця в часі між Сиетлом і Україною 12 годин. Я робила кілька операцій у Іллі Юрійовича,це підтяжка обличчя, ліпосакція, збільшення грудей.Остання була,по-моєму,десь 5 років тому. На превеликий жаль,у мене не вийшло приїхати,але я дуже задоволена результатами операції.Велике Вам всім спасибі."Золотим" рукам хірургів,увазі і турботі всього персоналу.

Маргарита

13 серпня 2014 р. 12:26
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте, шановні, а тепер ще й дозвольте називати вас всіх – дорогі моєму серцю - Ілля Юрійович, Микита Ілліч і Леся Федорівна! Хочу подякувати Вам за те, що ви для мене зробили. Напевно, вам це складно уявити, але запевняю вас, що ви не просто зробили ліпосакцію: ви подарували мені в прямому сенсі нове життя! Це не гучні слова, це та радість, якою я ділюся з вами. Можливо, ці слова подяки будуть схожі на маленьку сповідь, але емоції переповнюють. Вперше за багато років я не забиваюся в кути приміщень, не одягаю на себе різні балахони, не прикриваюся величезними сумками-валізами, не в'яжу на талії спортивні кофти з однією лише метою: прикрити моп «галіфе», «попкины вушка» або як там це називається)))). Вперше за довгий час, мене стали відвідувати думки про покупку модних речей. А вчора, перший раз після операції і перший раз за останні 20 років, я сміливо заходила в магазини одягу, не боячись більше побачити здивовані погляди і почути, що мене, звичайно, розмірів не буває. Вчора я чула зовсім інше: «Чим ми можемо Вам допомогти?". Тепер я точно знаю, що в 40 років життя може початися знову! Я знову вірю в чудеса, а ще я точно знаю місце, де ці чудеса збуваються, де виконуються надії, де перетворюють казку на реальність! Це місце – ваша клініка! А чарівники, справжні чарівники, що мешкають на землі-це ви все!!! Величезне спасибі за талант, віртуозність роботи, за професіоналізм і просто людське ставлення, мої чарівні хірурги: Ілля Юрійович, Микита Ілліч і Володимир Георгійович! Окреме спасибі за те, що досі не розумію, коли все сталося))), моєму чудовому анестезіологу – Ігорю Алимовичу Богоутдинову. Дякую за відсутність болю і страху. Я просто не встигла испогаться). Леся Федорівна, Ви-душа цього чудового місця. Спасибі Вам за теплоту, сердечність, гостинність, доброту... За те, що терпляче спілкуєтеся довгий час з такими, як я пацієнтами, за те, що відповідаєте на будь-які питання, не залишаючи без уваги ні один з них. Просто дякую за вашу посмішку, яка допомагає заспокоїтися і повірити, що все буде добре! Ще хочу сказати про Лілію Петрівні, Вікторії та Світлані. Це-медсестри клініки. Навіть не знаю, як правильно передати свої відчуття: настільки щирих, чуйних, дбайливих і витриманих людей зустрінеш рідко. Мені є з чим порівнювати, повірте. Ваша турбота про післяопераційних пацієнтів - дивовижна. Дай вам всім Бог здоров'я, благополуччя і щастя! Микита Ілліч, а Вас ще хочу особисто подякувати за «шефство» в період відновлення. Рідко, коли самі лікарі справляються про самопочуття своїх пацієнтів після їх виписки, швидко і професійно консультують з усіх виникаючих питань. Дорогі мої, ще раз величезне вам спасибі за вашу працю, за те, що виїсти і за те, що ви робите для людей! Дозвольте побажати вам всім щастя, більше приводів для радості, фінансової стабільності, адекватних пацієнтів і здійснення бажань! А ще - все нових професійних успіхів, нових цілей і їх обов'язкових досягнень! Ваша Маргарита. Одеса.

Переглянути всі відгуки