Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ультразвукова ліпосакція

З останніми досягненнями в сфері косметології та пластичної хірургії жінкам зовсім не обов'язково виснажувати себе тривалими дієтами, щоб отримати гарну і струнку фігуру. Надати тілу бажаний контур і прибрати жир можна за допомогою ультразвукової ліпосакції.

Ліпосакція - що це?

Так називається процедура руйнування і видалення жирових клітин, за допомогою якої відбувається видалення підшкірного жиру з найбільш проблемних зон (живота, стегон). Ультразвукова ліпосакція дає можливість скорегувати контури з мінімальним хірургічним втручанням в процесі грудної операції.

Опис процедури

Процедура передбачає використання новітнього ультразвукового устаткування. Ультразвук діє на певній ділянці, руйнуючи жирові клітини під шкірою. Такий вид ліпосакції для видалення жиру вважається найбільш безпечним, а також більш вигідним за вартістю, за відгуками пацієнтів.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • розмітка і визначення зон для ліпосакції
 • ультразвукове руйнування і видалення жирової тканини
3
Реабілітація
 • 3-4 місяці

Показання до проведення операції

Основними показаннями до проведення ультразвукової ліпосакції є:

 • целюліт на животі та стегнах в будь-якій стадії прояву;
 • локальні жирові відкладення;
 • поява шрамів і рубців після видалення жиру хірургічним шляхом.

Протипоказання

У процесі підготовки до проведення процедури необхідно враховувати можливі протипоказання, що захистить вас від розвитку ускладнень в майбутньому. Ви не зможете відкачати зайвий жировий прошарок в наступних випадках:

 • вагітність і період лактації;
 • інфекційні захворювання хронічного типу;
 • онкологічне захворювання;
 • захворювання печінки і нирок;
 • період менструації;
 • ожиріння (протипоказанням є крайня ступінь);
 • наявність імплантатів з металу в тілі.
Час операції
2-3 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
1 добу в стаціонарі
Реабілітація
3-4 місяці

Реабілітаційний період

Реабілітація після ліпосакції стегон і живота залежить від особливостей проведення процедури і встановлюється індивідуально. Загальними правилами реабілітації для чоловіків і жінок є дотримання певної дієти, обмеження фізичної активності, а також чітке дотримання вказівок лікаря в процесі відновлення, про що свідчать відгуки наших пацієнтів.

Можливі ускладнення

Ультразвукова процедура вважається найменш травматичним видом операції. Така особливість робить процедуру максимально безпечною для пацієнтів в порівнянні з хірургічної. Ускладнення, які можуть виникати після того, як у вас було відкачано зайве, - це незначні больові відчуття, відчуття оніміння, а також набряки в зоні впливу.

Очікувані результати

Даний вид процедур приваблює не тільки доступною ціною. Ця послуга, згідно з відгуками, дає можливість за короткий термін зробити собі гарну фігуру і відкачати зайвий жировий прошарок. Вже через кілька днів після проведення шкіра стає більш підтягнутою і гладкою, в зоні впливу ультразвуку зменшується обсяг жирових відкладень. Комплексний підхід до лікування, виконання всіх вказівок хірурга допоможе закріпити і посилити отриманий ефект.

На нашому сайті представлені фото пацієнтів (чоловіків і жінок) до і після проведення процедури. Тут ви також знайдете відгуки клієнтів, які поділилися своїми історіями боротьби з жировими відкладеннями і дізнаєтеся вартість цієї та інших послуг.

Чому варто вибрати нашу клініку?

«Клініка пластичної косметичної хірургії» в Полтаві застосовує сучасні методи боротьби із зайвою вагою, пропонуючи пацієнтам оптимальні ціни на проведені процедури. Базова вартість послуг вказана на нашому сайті.

Щоб уточнити інформацію про те, скільки коштує зробити ліпосакцію і від чого залежить ціна, зателефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті. У наших менеджерів також можна уточнити, скільки коштують інші хірургічні процедури, пропоновані нашою клінікою.

Схожі послуги

Часті запитання про ліпосакція

✅ Під якою анестезією роблять ліпосакцію?

Питання наркозу при ліпосакції вирішується з хірургом на передопераційних консультаціях. Застосовується як місцева, так і загальна анестезія залежно від обсягу та виду втручання та індивідуальних особливостей пацієнта.

⭐ Як довго носити компресійну білизну після ліпосакції?

Носіння компресійної білизни – обов'язкова частина реабілітації після ліпосакції. Тривалість залежить від зони, де виконувалася операція. Для закріплення результату потрібно 10-20 днів цілодобово проводити у бандажі. Потім надягати компресійну білизну потрібно буде ночами і при виконанні фізичних вправ.

✔️ Чи залишаться шрами після ліпосакції?

Ультразвукова ліпосакція – це неінвазивний спосіб видалення надлишкового жиру. На жирову тканину впливають низькочастотні ультразвукові хвилі, згодом зруйновані клітини природним шляхом виводяться з організму. У проколах та розрізах тканин необхідності немає, а отже, і шрамів після процедури не буде.

✅ Пагорби та нерівності після ліпосакції – це нормально?

У ранній післяопераційний період можуть утворюватися горби та нерівності на тілі. Але при носінні компресійної білизни та дотриманні інших рекомендацій приблизно через місяць після ліпосакції рельєф тканин вирівняється.

Ціни на ультразвукову ліпосакцію

Ліпосакція
Боділіпосакція ( ліпосакція тіла - 1 зона 10 на 10см.)
8 500 ГРН
Ліпосакція шийно- лопаткового відділу
1 категорія складності
12 500 ГРН
2 категорія складності
14 300 ГРН
3 категорія складності
18 150 ГРН

Фото до і після ліпосакції

Ліпосакція зображення 4137
Ліпосакція зображення 3477
Ліпосакція зображення 3478

Відгуки наших пацієнтів про послугу ліпосакції

Марина

11 серпня 2023 р. 14:57
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Хочу залишити відгук про цю клініку. Зробила 3 операції в Полтаві. Дещо переробляли після Києва та Харкова. Залишилася задоволена результатом і всім медперсоналом (дівчатка санітарки, медсестри, хірурги) турботливі і уважні. Спасибі вам!

Юнона

14 травня 2018 р. 08:00
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Я сьогодні була записана на огляд на 8 годин, але так склалися обставини, що мені потрібно було поїхати, я відповідаю з великим запізненням тому,що різниця в часі між Сиетлом і Україною 12 годин. Я робила кілька операцій у Іллі Юрійовича,це підтяжка обличчя, ліпосакція, збільшення грудей.Остання була,по-моєму,десь 5 років тому. На превеликий жаль,у мене не вийшло приїхати,але я дуже задоволена результатами операції.Велике Вам всім спасибі."Золотим" рукам хірургів,увазі і турботі всього персоналу.

Переглянути всі відгуки