Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (044) 300 25 17 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ультразвукова ліпосакція

З останніми досягненнями в сфері косметології та пластичної хірургії жінкам зовсім не обов'язково виснажувати себе тривалими дієтами, щоб отримати гарну і струнку фігуру. Надати тілу бажаний контур можна за допомогою ультразвукової ліпосакції.

Ліпосакція - що це?

Так називається процедура руйнування жирових клітин, за допомогою якої відбувається видалення підшкірного жиру з найбільш проблемних зон (живота, стегон). Ультразвукова ліпосакція дає можливість скорегувати контури з мінімальним хірургічним втручанням в процесі операції.

Опис процедури

Процедура передбачає використання новітнього ультразвукового обладнання. Ультразвук діє на певній ділянці, руйнуючи жирові клітини під шкірою. Такий вид ліпосакції вважається найбільш безпечним, а також більш вигідним за вартістю.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • розмітка і визначення зон для ліпосакції
 • ультразвукове руйнування і видалення жирової тканини
3
Реабілітація
 • 3-4 місяці

Показання до проведення операції

Основними показаннями до проведення ультразвукової ліпосакції є:

 • целюліт на животі та стегнах в будь-якій стадії,
 • локальні жирові відкладення,
 • поява шрамів і рубців після видалення жирових відкладень хірургічним шляхом.

Протипоказання

У процесі підготовки до проведення процедури необхідно враховувати можливі протипоказання, що захистить вас від розвитку ускладнень в майбутньому. До протипоказань відносяться:

 • вагітність і період лактації,
 • інфекційні захворювання хронічного типу,
 • онкологічні захворювання,
 • захворювання печінки і нирок,
 • період менструації,
 • ожиріння,
 • наявність імплантатів з металу в тілі.
Час операції
2-3 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
1 добу в стаціонарі
Реабілітація
3-4 місяці

Реабілітаційний період

Реабілітація після ліпосакції стегон і живота залежить від особливостей проведення процедури і встановлюється індивідуально. Загальними правилами реабілітації є дотримання певної дієти, обмеження фізичної активності, а також чітке дотримання вказівок лікаря в процесі відновлення, про що свідчать відгуки наших пацієнтів.

Можливі ускладнення

Ультразвукова процедура вважається найменш травматичним видом операції. Така особливість робить процедуру максимально безпечною. Ускладнення, які можуть виникати, - це незначні больові відчуття, відчуття оніміння, а також набряки в зоні впливу.

Очікувані результати

Даний вид процедур дає можливість за короткий термін отримати гарну фігуру. Вже через кілька днів після проведенняоперації шкіра стає більш підтягнутою і гладкою, в зоні впливу ультразвуку зменшується обсяг жирових відкладень. Комплексний підхід до лікування, виконання всіх вказівок хірурга допоможе закріпити і посилити отриманий ефект.

На нашому сайті представлені фото пацієнтів до і після проведення процедури. Тут ви також знайдете відгуки клієнтів, які поділилися своїми історіями боротьби з жировими відкладеннями.

Чому варто обрати нашу клініку?

«Клініка пластичної косметичної хірургії» в Полтаві застосовує сучасні методи боротьби із зайвою вагою і пропонує оптимальні ціни на процедури. Базова вартість послуг вказана на нашому сайті.

Щоб уточнити інформацію про вартість ліпосакції і від чого залежить ціна, зателефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті.

Схожі послуги

Ціни на ультразвукову ліпосакцію

Ліпосакція
Боділіпосакція ( ліпосакція тіла - 1 зона 10 на 10см.)
7 475 ГРН
Ліпосакція шийно- лопаткового відділу
1 категорія складності
11 500 ГРН
2 категорія складності
16 100 ГРН
3 категорія складності
18 400 ГРН

Фото до і після ліпосакції

Ліпосакція зображення 4137
Ліпосакція зображення 3477
Ліпосакція зображення 3478

Відгуки наших пацієнтів про послугу ліпосакції

Юнона

14 травня 2018 р. 08:00
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Я сьогодні була записана на огляд на 8 годин, але так склалися обставини, що мені потрібно було поїхати, я відповідаю з великим запізненням тому,що різниця в часі між Сиетлом і Україною 12 годин. Я робила кілька операцій у Іллі Юрійовича,це підтяжка обличчя, ліпосакція, збільшення грудей.Остання була,по-моєму,десь 5 років тому. На превеликий жаль,у мене не вийшло приїхати,але я дуже задоволена результатами операції.Велике Вам всім спасибі."Золотим" рукам хірургів,увазі і турботі всього персоналу.

Переглянути всі відгуки