Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Плазмоліфтинг для волосся

Плазмоліфтинг для волосся в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Тема омолодження тіла і відновлення волосяного покриву з кожним роком стає все більш актуальною як серед жіночої статі, так і серед чоловічого. Для профілактики і лікування різних хвороб волосся і шкіри голови під волосяним покривом. Такий метод лікування - ін'єкційний, тобто сироватка вводитися пацієнту під шкіру. Збагачена тромбоцитами і іншими речовинами плазма допомагає відновлювати організм.

Про процедуру

В основі плазмоліфтінга лежить ідея аутофагії - відновлення організму за рахунок споживання власних ресурсів. Для отримання чудодійної речовини у пацієнта беруть венозну кров і за допомогою центрифуги відокремлюють плазму від інших складових. Подібна субстанція насичена біологічно-активними тромбоцитами, корисними речовинами, мінералами і іншим. Введення плазми в проблемні зони допомагає відновити клітини, активізувати природні процеси відновлення організму.

Показання до плазмоліфтінги для волосся

Процедура допомагає зупинити випадання волосся. Її призначають при:

 • реабілітаційному періоді після оперативного втручання, поранень або отриманих травм;
 • при випаданні великої кількості волосся і облисінні;
 • необхідності проведення профілактики інших захворювань волосяного покриву;
 • спостерігається сухість кінчиків волосся, лупа або себорея;
 • при вікових змінах у людей старше 35 років.

Протипоказання

 • До протипоказань відносять:
 • гнійничкові висипання на проблемних зонах;
 • загострення хронічних хвороб;
 • хвороби печінки і нирок;
 • порушення згортання крові;
 • хвороби кров'яної системи.

Плазмотерапія також не показана пацієнтам молодше 18 років, вагітним і годуючим.

Як проходить процедура

Для початку пацієнт проходить загальний аналіз крові і переконується, що всі показники знаходяться в межах норми. Потім потрібно підготуватися і за кілька днів до процедури не їсти солодке, жирне, борошняне і гостре. Найкраще включити в своє меню свіжі фрукти і овочі. У день плазмотерапіі не можна приймати їжу, тільки воду.

Для однієї процедури знадобиться 10 мл. крові з вени. Потім трихолог виділяє біоматеріал, після чого проблемна зона обробляється антисептиком. За допомогою численних уколів вводиться плазма і рівномірно розподіляється.

Знизити хворобливі відчуття допомагає зміна голки (близько чотирьох разів за всю процедуру).

Реабілітація після плазмоліфтінга шкіри голови

Плазмоліфтинг для волосся в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 В період реабілітації після плазмотерапіі або видалення жировика-ліпоми пацієнтові не можна відвідувати сауну, солярій та інші місця з можливим впливом температур або ультрафіолету. Заборона діє протягом 14 днів. Справа в тому, що в цей час якраз відбуваються процеси, які впливають на результат.

Скільки коштує плазмоліфтінг шкіри голови

Вартість курсу плазмотерапіі безпосередньо залежить від проблем волосяного покриву, захворювань і їх стадії. Трихологи зазвичай призначають курс з 5-10 процедур з невеликими перервами між ними.

Ефект від плазмоліфтінга для волосся

PRP-терапія допомагає боротися з сухістю і ламкістю волосся, надає додаткову шовковистість і густоту локонам. Процедура допомагає активізувати зростання нових волосків. Таким чином можна ефективно боротися з першими ознаками облисіння.

Записатися на прийом і пройти цілий курс цієї послуги можна в клініках в Україні, розташованих в Києві, Полтаві та інших великих містах. Ціна безпосередньо залежить від кількості сеансів і результату. Численні відгуки показують, що плазмотерапія - це рішення для тих, хто хоче позбутися від проблем з волоссям і поліпшити їх зовнішній вигляд. До інших доступних процедур в центрі відноситься видалення родимок невуса та інше.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • введення власної аутоплазмой збагаченої тромбоцитами під шкіру
3
Реабілітація
 • 7 днів
Час операції
1 годину
Тип анестезії
немає
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
7 днів

Відгуки наших пацієнтів про послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки