Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Обрізання крайньої плоті - циркумцизія

Обрізання крайньої плоті - циркумцизія в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Циркумцизія (обрізання) - це висічення крайньої плоті статевого члена. Уже в стародавні часи було відзначено гігієнічне значення процедури, циркумцизія також має соціальні та релігійні коріння.

Показання до операції

Як будь-які інші операції на тілі циркумцизія має свої показання. Їх особливість полягає в поділі на три типи: релігійні, гігієнічні та медичні.

Релігійні причини

Практика обрізання серед мусульман та іудеїв - загальновідомий факт. Як релігійний ритуал видалення крайньої плоті застосовувалося ще в стародавньому Єгипті і уособлювало єднання з Богом. Природно, обрізання з релігійних переконань здійснюється просто за бажанням клієнта.

Медичні показання

 • гіперчутливість, передчасна еякуляція (в цьому випадку обрізання здійснюється для збільшення тривалості статевого акту);
 • склероатрофічний лишай;
 • запальний процес на голівці статевого члена;
 • парафімоз;
 • звуження крайньої плоті (фімоз).

Гігієнічні причини

Обрізання крайньої плоті - циркумцизія в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Смегма, яка накопичується в порожнині між головкою статевого члена і крайньою плоттю є благодатний грунт для розвитку різних інфекцій. Це небезпечно не тільки для чоловіка, але і для його статевого партнера. Справа в тому, що застояна смегма може потрапити на шийку матки під час статевого акту, ціна подібної необережності - рак. Обрізання виключає можливість виникнення подібних проблем і не залишає ніяких естетично непривабливих слідів, про що свідчать фото до і після.

Переваги процедури

Відповідно до відгуків лікарів, видалення крайньої плоті робить позитивний вплив на майбутнє здоров'я як дитини, так і дорослої людини:

 1. На думку багатьох фахівців, видалення крайньої плоті члена дозволяє знизити ризик захворювання інфекціями, які передаються статевим шляхом: ВІЛ, сифіліс, генітальний герпес і т.д.
 2. Знижується ризик виникнення чоловічих інфекцій сечовивідних шляхів (цистит, пієлонефрит). Численні відгуки чоловіків, які вже зробили обрізання, підтверджують зникнення цієї проблеми, навіть якщо вона мала місце до висічення крайньої плоті.
 3. Чоловічий догляд за геніталіями після висічення стає значно простіше.
 4. Вартість обрізання - незначна в порівнянні з ціною медикаментів і процедур, ефективність яких істотно нижче.

Як відбувається обрізання в клініці

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • ретельна розмітка
 • резекція надлишків тканин
 • накладення швів, які розсмоктуються самостійно
3
Реабілітація
 • 1 місяць

Циркумцизія відноситься до операцій одного дня. Висічення проводиться амбулаторно, і вже через кілька годин пацієнт може йти додому. Хірургічне втручання здійснюється під місцевою анестезією. Тривалість обрізання - не більше години. Шви, накладені за допомогою розсмоктуючих ниток на член, відходять самостійно. Якщо ж вони заподіюють дискомфорт чоловікові, лікар здійснить їх видалення через 1 тиждень. А вже через 2 місяці може бути відновлене​​статеве життя.

Протипоказання для проведення циркумцизії:

 • місцеве загострення шкірних захворювань (з їх фото можна ознайомитися на будь-якому медичному порталі);
 • соматичні захворювання в стадії декомпенсації;
 • запальні процеси в чоловічому організмі з супутнім виділенням гною.

Реабілітація і результат

Тривалість відновного періоду залежить від індивідуальних особливостей організму пацієнта. Термін варіюється від 2 тижнів до 2 місяців. Чим молодший пацієнт, тим швидше відбувається загоєння і відновлення. Головне - правильно доглядати за раною і ускладнень не буде.

Деякі чоловіки стурбовані тим, що шви на члені можуть розійтися. Ймовірність такого результату вкрай невелика. Варто утриматися від статевих актів протягом 2 місяців післяопераційного періоду та дотримуватися всіх розпоряджень лікаря.

Протягом 7 днів після видалення крайньої плоті можливі:

 • місцева гіперчутливість;
 • набряклість чоловічого органу;
 • хворобливі відчуття.

Всі перераховані симптоми вважаються нормою при відновленні. За відгуками чоловіків України можна зробити висновок, що інші післяопераційні ускладнення відсутні, а фото до і після доводять, що естетична складова органу - не порушена.

Час операції
1,5 години
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
1 місяць

Скільки коштує операція в Україні

Вартість операції ви можете дізнатися в розділі «Наші ціни». Фахівці «Клініки пластичної косметичної хірургії» (м. Полтава) надають широкий спектр послуг, серед яких лабіопластика, круропластика, ліфтинг, ін'єкції гіалуронової кислоти і багато іншого. Скільки коштує та чи інша процедура ви можете дізнатися відвідавши нашу клініку в Полтаві або задати питання по телефону. Вартість деяких послуг розглядається індивідуально в залежності від складності ситуації. На сайті також можна ознайомитися з відгуками і фото процедури до і після.

Схожі послуги
Ціни на дану послугу
Інтимна пластика
Лабіопластика (пластика малих статевих губ)
13 200 ГРН
Лабіопластика (пластика малих статевих губ) з однієї сторони
8 800 ГРН
Гіменопластика (відновлення дівочої пліви)
16 500 ГРН
Обрізання крайної плоті (Cirkum cizio)
10 000 ГРН
Пластика вкороченої вуздечки
5 600 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу циркумцизии

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки