Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (044) 300 25 17 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Обрізання крайньої плоті - циркумцизія

Обрізання крайньої плоті - циркумцизія в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Циркумцизія (обрізання) - це висічення крайньої плоті статевого члена. Ще в стародавні часи було відзначено гігієнічне значення процедури, циркумцизія також має соціальне та релігійне коріння.

Показання до операції

Як будь-які інші операції на тілі циркумцизія має свої показання. Їх особливість полягає в поділі на три типи: релігійні, гігієнічні та медичні.

Релігійні причини

Практика обрізання серед мусульман та іудеїв - загальновідомий факт. Як релігійний ритуал видалення крайньої плоті застосовувалося ще в стародавньому Єгипті і уособлювало єднання з Богом. Звичайно, обрізання з релігійних переконань здійснюється лише за бажанням клієнта.

Медичні показання

 1. гіперчутливість, передчасна еякуляція (в цьому випадку обрізання здійснюється для збільшення тривалості статевого акту);
 2. склероатрофійний лишай;
 3. запальний процес на голівці статевого члена;
 4. парафімоз;
 5. звуження крайньої плоті (фімоз).

Гігієнічні причини

Обрізання крайньої плоті - циркумцизія в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Смегма, яка накопичується в порожнині між головкою статевого члена і крайньою плоттю є благодатним підґрунтям для розвитку різних інфекцій. Це є небезпечним не тільки для чоловіка, але і для його статевого партнера. Справа в тому, що застояна смегма може потрапити на шийку матки під час статевого акту, ціна подібної необережності – рак. Обрізання виключає можливість виникнення подібних проблем і не залишає ніяких естетично непривабливих слідів, про що свідчать фото до і після.

Переваги процедури

Згідно із відгуками лікарів, циркумцизія позитивно впливає на майбутнє здоров'я як дитини, так і дорослої людини:

 1. На думку багатьох фахівців, видалення крайньої плоті дозволяє знизити ризик захворювання інфекціями, які передаються статевим шляхом: ВІЛ, сифіліс, генітальний герпес і т.п.
 2. Знижується ризик виникнення інфекції сечовивідних шляхів (цистит, пієлонефрит). Численні відгуки чоловіків, які вже зробили обрізання, підтверджують зникнення цієї проблеми, навіть, якщо вона мала місце до висічення крайньої плоті.
 3. Чоловічий догляд за геніталіями стає значно простішим.
 4. Вартість обрізання - незначна в порівнянні з ціною медикаментів і процедур, ефективність яких істотно нижча.

Як відбувається обрізання в клініці

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • ретельна розмітка
 • резекція надлишків тканин
 • накладення швів, які розсмоктуються самостійно
3
Реабілітація
 • 1 місяць

Циркумцизія відноситься до операцій одного дня. Вона проводиться амбулаторно і вже через кілька годин пацієнт може йти додому. Хірургічне втручання здійснюється під місцевою анестезією. Тривалість обрізання - не більш години. Шви, накладені за допомогою ниток, що розсмоктуються, відходять самостійно. Якщо ж вони спричиняють дискомфорт, лікар здійснить їх видалення через 1 тиждень. А вже через 2 місяці можна буде відновити статеве життя.

Протипоказання для проведення операції:

 • місцеве загострення шкірних захворювань;
 • соматичні захворювання в стадії декомпенсації;
 • запальні процеси в чоловічому організмі з супутнім виділенням гною.

Реабілітація і результат

Тривалість відновного періоду залежить від індивідуальних особливостей організму пацієнта. Термін варіюється від 2 тижнів до 2 місяців. Чим молодший пацієнт, тим швидше відбувається загоєння. Головне - правильно доглядати за раною і тоді ускладнень не буде.

Деякі пацієнти стурбовані тим, що шви можуть розійтися. Ймовірність такого результату вкрай невелика. Варто утриматися від статевих актів протягом 2 місяців післяопераційного періоду та дотримуватися всіх розпоряджень лікаря.

Протягом 7 днів після видалення крайньої плоті можливі наступні відчуття:

 • місцева гіперчутливість;
 • набряклість статевого члена;
 • болісні відчуття.

Всі перелічені симптоми вважаються нормою. За відгуками чоловіків України можна зробити висновок, що інші післяопераційні ускладнення відсутні, а фото до і після доводять, що естетична складова органу - не порушена

Час операції
1,5 години
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
1 місяць

Скільки коштує операція в Україні

Вартість операції ви можете дізнатися в розділі «Наші ціни». Фахівці «Клініки пластичної косметичної хірургії» (м. Полтава) надають широкий спектр послуг, серед яких лабіопластика, круропластика, нитковий ліфтинг, ін'єкції гіалуронової кислоти і багато іншого. Скільки коштує та чи інша процедура ви можете дізнатися, відвідавши нашу клініку в Полтаві, або поставити питання по телефону. Вартість деяких послуг розглядається індивідуально, в залежності від складності ситуації.
 

Схожі послуги
Ціни на дану послугу
Інтимна пластика
Лабіопластика (пластика малих статевих губ)
12 000 ГРН
Лабіопластика (пластика малих статевих губ) з однієї сторони
8 000 ГРН
Гіменопластика (відновлення дівочої пліви)
15 000 ГРН
Обрізання крайної плоті (Cirkum cizio)
9 000 ГРН
Пластика вкороченої вуздечки
5 100 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу циркумцизии

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки