Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Видалення родимок - невусів

Видалення родимок - невусів в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 Родимка - шкірне утворення, що складається з меланоцитів. Має колір від світло-до темно-коричневого. Невуси можуть бути результатом спадковості або з'являтися протягом життя. За відгуками фахівців, люди, які мають родимки розміром більше 0,5 см, зобов'язані регулярно спостерігати за новоутвореннями, так як вони мають схильність до злоякісного переродження. Існує кілька методів видалення родимок різних типів. Хірургічні методики дозволяють позбутися від складних утворень великих розмірів, що сягають корінням глибоко в шари шкіри і схильні до переродження.

Наша клініка проводить ефективне видалення невусів хірургічним шляхом. Ми пропонуємо перевірені методики та доступні ціни. Уточнити вартість послуг, записатися на прийом ви можете через форму на сайті або в нашій клініці в Полтаві.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • Застосовується або хірургічний спосіб з прошиванням судинної пухлини
3
Реабілітація
 • 10-15 днів

Хірургічні методи видалення родимок

При усуненні невусів операція є найбільш ефективним методом. Висічення проводиться під місцевою анестезією. Якщо новоутворення велике та сягає глибоких шарів шкіри, може використовуватися загальний наркоз. Лікар вирізає невус разом з прилеглими тканинами на відстані 1-2 мм. При підозрі на злоякісне переродження вирізаний матеріал відправляється на гістологію. Після цього, на місце видалення накладаються шви. Якщо утворення знаходилося тільки на поверхні шкіри, можна обійтися без накладання швів. Щоб уникнути кровотечі, судини припікають і накладають на прооперовану область стерильну пов'язку.

Показання:

 • стрімке збільшення невуса в розмірах;
 • розпад на кілька окремих часточок;
 • підозри на переродження;
 • розташування в глибоких шарах шкіри.

Протипоказання:

 • загострення герпесу;
 • інфекційні захворювання;
 • вагітність і лактація.

Відновлювальний період

Реабілітація триває в середньому 1-2 тижні. Протягом 4-5 днів не можна мочити рану. Після зняття пов'язки потрібно використовувати антисептичні засоби, призначені лікарем. Згодом на місці видалення утворюється кірка. Важливо берегти її від травмування, так як кірка захищає рану від інфікування та повинна зійти самостійно. Після сходження кірки потрібно використовувати на місці видалення сонцезахисний крем для захисту від пігментації.

Можливі наслідки

Так як при хірургічному висіченні видаляється фрагмент тканин, на місці видалення залишається шрам. Тому такі методики в окремих випадках використовують для роботи з утвореннями на обличчі або інших відкритих ділянках. Також можливі незначні підшкірні крововиливи, які проявляються у вигляді почервоніння шкіри. Проходить самостійно протягом 7-10 днів.

Час операції
30 хвилин
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
10-15 днів

Наша клініка пропонує ефективні хірургічні методики усунення доброякісних новоутворень за доступними цінами. Також наші фахівці надають ряд послуг в області пластичної хірургії: феноловий пілінг, контурна пластика, пластика носа. На всі види послуг встановлена доступна вартість. Уточнити вартість операції, поставити питання, записатися на консультацію до фахівця ви можете по телефону. Оцінити якість роботи хірургів допоможуть відгуки та фото наших пацієнтів до і після операцій.

Схожі послуги
Ціни на дану послугу
Хірургічне висічення доброякісних новоутворень (ліпома, атерома, невус)
1 категорія складності
1 000 ГРН
2 категорія складності
1 200 ГРН
3 категорія складності
1 400 ГРН
Хірургічне висічення доброякісних новоутворень атипового розташування (ліпома, атерома, невус)
1 категорія складності
1 800 ГРН
2 категорія складності
1 900 ГРН
3 категорія складності
2 000 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу видалення невуса

Руслана

4 квітня 2019 р. 10:14
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день, хочу подякувати клініку, лікарів які брали участь і видалили 4ре родимки, 2вi з них на обличчі, інші дві під бюстгальтером. Дуже боялася видаляти, ніяк не могла зважитися, але після тривалих пошуків клініки видалила і не пошкодувала, дуже задоволена результатом !! Все зажило красиво і більше турбує мене)) За бюстгальтер більше не зачіпається нічого, зникли ці неприємні відчуття. А на обличчі більше немає тих некрасивих родимок, тепер кожен раз дивлюся в дзеркало з усмішкою) Дякую Вам величезне, ви творите чудеса;)

Переглянути всі відгуки