Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Корекція носогубних складок

Корекція носогубних складок в Полтаві, Києві та Харкові - фото 1 За рахунок активної міміки і вікових змін в структурі шкірі формуються характерні зморшки - носогубні борозни, які візуально роблять обличчя старше, додають втоми візуально. Для того, щоб мінімізувати їх появу, часто вдаються до контурної пластики цих складок - в Україні це досить поширена процедура.

Суть корекції носогубних складок полягає в їх заповненні Філлером на основі власної жирової клітковини або препарату гіалуронової кислоти. Також уколи обраним препаратом проводять в шкіру близько борозен, щоб рівномірно і швидко розгладити зморшки.

За відгуками людей, які пройшли через цю процедуру, її ефект помітний відразу ж - складки розгладжуються, шкіра стає більш пружною, а обличчя - більш молодим.

Кому показана і протипоказана контурна пластика носогубних борозен?

Цей вид зморшок може проявлятися навіть після 20 років, у міру активації процесів старіння шкіри і втрати її пружності за рахунок активної міміки і генетичної схильності. Серед інших свідчень до запису на процедуру:

 • нависає щічно-вилична область;
 • швидкий процес старіння в носогубній зоні;
 • глибокі вікові носогубні борозни.

Але, як і будь-яка інша ін'єкційна процедура, корекція носогубних складок має свої протипоказання:

 • історія введення в цю зону філлерів на нерозсмоктуваній основі;
 • інфекційні захворювання;
 • прийом алкоголю незадовго до процедури;
 • наявність активного вірусу герпесу - до процедури необхідно пройти курс противірусного препарату.

Процедура заповнення носогубної складки Філлером доступна для більшості людей, і особливих протипоказань вона не має. Перш ніж дізнатися, скільки коштує ця послуга, уважно ознайомтеся з особливостями її проведення.

Як проходить контурна пластика носогубних борозен?

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • введення препаратів для контурної пластики з метою корекції об'єму скул
3
Реабілітація
 • 3 дні

Спочатку проходить підготовчий етап. Він включає в себе очищення шкіри від залишків косметики і обробку антисептиком. Потім розмічається зона уколів і наноситься анестетик - найчастіше це анестезуючий гель.

Після того, як анестетик починає діяти, лікар поступово вводить препарат філлера під раніше розмічену шкіру. Як правило, під шкіру самої борозни вводиться більш щільний філлер, тоді як заповнення клітковини навколо проводиться менш щільним препаратом. Все проходить в стерильних умовах, з повним дотриманням правил асептики.

Перші кілька годин після процедури рекомендується прикласти холод на зону ін'єкцій, щоб швидше зняти з'явившийся в результаті уколів набряк.

Після введення філлера відразу проявляється результат, але наші лікарі рекомендують дотримуватися деяких обмежень в звичному способі життя на відновний період, який триває від семи до десяти днів.

Корекція носогубних складок в Полтаві, Києві та Харкові - фото 2 Ці обмеження досить прості:

 • відмова від використання косметики;
 • контроль міміки;
 • мінімізація контактів обличчя з руками і поверхнями;
 • відмовитися від високої температури і вологості - перебування на сонці, лазня, сауна та інші водні процедури з гарячою водою.

Якщо не дотримуватися цих приписів, збільшується ймовірність розвитку ускладнень. Ускладнення можуть як доставляти невеликий дискомфорт, так і перетікати в небезпечні стани:

 • набряк, гематома;
 • свербіж в області ін'єкцій;
 • алергічні реакції;
 • гіперпігментація;
 • запалення підшкірно-жирової клітковини;
 • інфекційні захворювання;
 • гранульоми.

Тому лікарі рекомендують доглядати за обличчям на час відновлювального періоду. Хоч наші фахівці і надають послуги на вищому рівні, велика частина успішності процедури і задоволення результатом також залежить і від того, як пройде відновний етап.

Час операції
1 годину
Тип анестезії
місцева
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
3 дні

Результат процедури корекції

Корекція носогубних складок в Полтаві, Києві та Харкові - фото 3 Ефект можна побачити відразу після введення обраного препарату. Остаточний результат буде помітний після відновного етапу, коли проходить ризик виникнення ускладнень після надання послуги.

Підсумок процедури приємний: обличчя розгладжується і виглядає молодше, а гіалуронова кислота наповнює шкіру вологою, роблячи її більш пружною.

Скільки коштує корекція носогубних борозен?

Ціна на послугу залежить від курсу євро і вартості обраного препарату гіалуронової кислоти. Ми працюємо виключно з сертифікованими препаратами, які мають ліцензію на використання в Україні.

Також ціна залежить від кількості доз філлера, які необхідно ввести. Остаточну вартість вам оголосять на консультації після запису.

Контурна пластика обличчя з нами

Наша клініка розташована в історичному центрі Полтави і пропонує весь асортимент послуг ін'єкційної косметології і естетичної медицини. До нас приїжджають пацієнти з Києва, Харкова та інших міст України, і ми завжди раді чути їх позитивні відгуки.

Ми дбаємо про комфорт пацієнтів не менше, ніж про їх здоров'я, тому спостерігаємо за їх станом після процедури. Для гостей Полтави з Харкова, Києва або іншого міста ми пропонуємо виїзний візит лікаря в готель для спостереження за відновленням після процедури.

Ціни на корекцію носогубних складок

Контурна пластика
Канюля
280 ГРН
Сурджидерм 24
4 100 ГРН
Сурджидерм 30
4 150 ГРН
Сурджидерм 30 хр
4 000 ГРН
Ювідерм 3
4 200 ГРН
Ювідерм 4
5 180 ГРН
Контурна пластика препаратами гіалуронової кислоти - 1 мл. (шприц)
4 200 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки