Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Зменшення щік: кому підходить процедура і як вона виконується

Зменшення щік: кому підходить процедура і як вона виконується Багато жінок бажають мати аристократичні риси обличчя і вважають, що пухкі щоки додають їм візуально зайву вагу. Дійсно, симпатичні пухлі щічки, так красиво виглядають у дитини, йде не всім йдуть в дорослому віці. У сучасній пластичній хірургії є багато способів корекції цієї частини, однією з популярних процедур є резекція жирового тіла щоки (або видалення грудочок Біша).

Наш центр пластичної та косметологічної хірургії допомагає оперативно вирішувати різні естетичні проблеми, повертаючи пацієнтам красу, молодість і привабливість. Звертаються до нас і за операцією видалення надмірно пухких щік.

Що необхідно знати про видалення грудок Біша

Процедура корекції щік часто проводиться в поєднанні з іншими косметичними заходами, наприклад, ринопластикою. Всі втручання переслідують головну мету - створення гармонійного вигляду. Якщо ви зважилися на коригування щік, продумайте, чи потрібно вдосконалення і інших частин обличчя, це заощадить вам кошти і дозволить продуктивніше використовувати час.

При бажанні зменшити щоки враховуйте деякі особливості свого організму:

  • з віком у жінок жировий шар на обличчі стоншується природним чином, що може привести до ефекту запалих щік і виснаженому виду;
  • після видалення жиру з цієї області, він може повернутися при наборі вами зайвих кілограмів;
  • яка саме методика корекції підходить пацієнтці, вирішує лікуючий лікар на етапі консультування.

Найчастіше процес зменшення щік базується на видаленні грудочок Біша (жировий прошарок інкапсульованого типу). Ці щільні подушечки знаходяться між жувальних, щічних великих і малих виличних м'язів.

Особливості проведення операції зменшення щік

Втручання такого рівня вважається малотравматичним. Подібна операція проходить під наркозом, але в амбулаторних умовах, так що ви відразу йдете додому, після закінчення анестезуючої дії. В процесі операції хірург робить невеликі, акуратні надрізи в ротовій порожнині довжиною 2-4 см. Вони будуть знаходитися між щоками і яснами в районі корінних верхніх зубів. Саме через них лікар акуратно видалить жирові подушечки. В процесі операції буде задіяний ендоскоп, що зробить розрізи непомітними.

Відновлювальний період після операції по корекції щік

З огляду на те, що розрізи будуть знаходитися в ротовій порожнині, після операції вам доведеться утримувати її в ідеальній чистоті, не допускаючи інфікування ранок. Найчастіше з метою санації порожнини призначається сольовий розчин. Необхідно полоскати ним рот щодня по 4-5 раз. Будьте готові перший тиждень носити тугу пов'язку і тримати обличчя максимально нерухомим протягом цього часу. Через перші 7 діб після зняття фіксації можна потихеньку і вкрай обережно починати рухати лицьовими м'язами.

Набряклість і поява синців - нормальне явище, природне в післяопераційному періоді. Гематоми і припухлість зникають протягом 1,5-2 тижнів з моменту операції. Можливий свербіж, який також вважається нормальним проявом, адже при операції нервові закінчення припадають травмуванню. У міру загоєння пошкоджених нервів, це неприємне відчуття зникає.

Зменшення щік: кому підходить процедура і як вона виконується При ретельному дотриманні всіх інструкцій лікаря, повернутися до свого повноцінного життя ви зможете вже через 10-15 діб після втручання, а про фізичні вправи можна згадати через 3-4 тижні.

Які можуть бути ризики і ускладнення

Корекція щік, як і будь-який інший вид косметологічної та пластичної операції, має ризики, про які слід знати кожній пацієнтці.

Наприклад, можуть виникати такі ускладнення:

  • асиметрія щік через недостатнє або занадто велике видалення об'єму жирової маси з однієї зі сторін, це виправляється додатковою корекцією хірургом;
  • формування шишечок і нерівностей на цій ділянці;
  • зморщування і обвисання шкіри через її недостатньо природний тургор, це також виправляється шляхом додаткових операцій.

З подібними неприємностями жінка може зіткнутися в разі, якщо вона звертається за послугами до некваліфікованих лікарів. Кращий спосіб уникнути таких проблем - це довірити себе досвідченим фахівцям, які знаходяться в штаті нашого центру пластичної та косметологічної хірургії. Записуйтеся до нас на консультацію або змінюйте себе, змінюючи своє життя в кращу сторону!

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
15-07-2021
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Ліпофілінг - це процедура, суть якої полягає в пересаджуванні жиру клієнта з небажаного ділянки в зону корекції. Таким чином можна підкоригувати форми тіла. Він схвалений у багатьох країнах і вважається найменш травмонебезпечним способом поліпшення фігури, так як клітини жиру і тканини з одного організму сумісні, що виключає ризик виникнення алергічних реакцій. Сама по собі процедура безпечна, але залежно від кваліфікації хірурга і організму пацієнта можуть з'явитися небажані наслідки.
Завдяки сучасній пластичній хірургії чоловіки і жінки можуть швидко позбутися від жирової тканини і скорегувати обриси фігури. У гонитві за красивою зовнішністю багато хто вдається до процедури Ліпомоделювання, причому користуються такою послугою не тільки люди з надмірною масою тіла. Наш центр пластичної хірургії спеціалізується на різноманітних операціях на тілі. Про особливості Ліпомоделювання розповідають експерти клініки.
Тонкі і ніжні покриви в області навколо очей схильні до впливу часу і несприятливих умов раніше інших зон на обличчі.  Тому зморшки і дефекти навколо очей візуально більш помітні.  Через стоншування підшкірно-жирової клітковини, з'являються зморшки, погляд стає втомленим і згаслим, що не додає молодості і привабливості.  Ліпофілінг навколо очей - це ефективна процедура по поверненню очам молодості і лучистості.
Зберегти молодість і привабливість обличчя - мрія багатьох чоловіків і жінок.  Абсолютний лідер в питанні омолодження і оновлення зовнішності - це SMAS-ліфтинг.  Методика грунтується на процесі хірургічної підтяжки м'язово-апоневротичної системи - підшкірної структури, що сполучає дерму і лицьові м'язи.  Результатом впливу є не тільки ліквідація зморшок і опущення куточків очей і губ, але і створення ідеальних пропорцій обличчя, притаманних людині, без ефекту надзвичайно натягнутої шкіри.
Дефіцит м'яких тканин і недолік обсягу - це основа багатьох естетичних вад на обличчі й тілі.  У всьому винні зміни в силу віку, генетична схильність, травми.  Сучасні методи пластичної хірургії з успіхом допомагають пацієнтам повернути або зберегти молодість і привабливість.  Однією з ефективних і малотравматичних омолоджуючих процедур є ліпофілінг, який може проводитися як на обличчі, так і на тілі.