Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Реабілітація після ліпофілінга навколо очей

Реабілітація після ліпофілінга навколо очей Тонкі і ніжні покриви в області навколо очей схильні до впливу часу і несприятливих умов раніше інших зон на обличчі.  Тому зморшки і дефекти навколо очей візуально більш помітні.  Через стоншування підшкірно-жирової клітковини, з'являються зморшки, погляд стає втомленим і згаслим, що не додає молодості і привабливості.  Ліпофілінг навколо очей - це ефективна процедура по поверненню очам молодості і лучистості.

Особливості ліпофілінга навколо очей

Процедура представляє собою хірургічне втручання, що має на увазі пересадку за допомогою ін'єкцій власної жирової тканини пацієнта в зони, що вимагають корекції.  У випадку з  областю навколо очей, береться невеликий обсяг жиру (10-20 мл.) В районі пупка.  Адипоцити очищаються в центрифузі.  Далі жир трансплантують віяловим способом маленькими дозами, задіюючи тонкі канюлі.  Це потрібно, щоб не травмувати нерви і судини.

Показання до корекції:

 • нависання верхньої повіки;
 • порушення контуру через опущення куточків очей, асиметрії століття;
 • глибока нососльозова борозна;
 • мімічні зморшки;
 • темні кола, западини і синці під очима.

Після пересадки, жир поступово проростає кровоносними судинами і стає невід'ємною частиною навколишніх тканин.  Завдяки власним матеріалам пацієнта, ризики відторгнення і алергії прагнуть до нуля.  А стовбурові клітини адипоцитів активно омолоджують епідерміс.

Підготовчі заходи перед процедурою

Після рішення про ліпофілінг області навколо очей, пацієнт обов'язково ставить лікаря до відома про свій спосіб життя, прийнятих препаратах та інших індивідуальних особливостей.  Грунтуючись на отриманих відомостях, хірург, в разі необхідності, радить, яким чином, і що саме потрібно змінити перед малотравматичною, але все-таки операцією.  Наприклад, за тиждень - пару діб до сеансу, потрібно перестати приймати алкоголь і постаратися менше курити.

Якщо пацієнт приймає ліки, які впливають на згортання крові, доктор радить їх тимчасово скасувати.

Це етап визначення з методикою корекції, відповідно проблеми, обсягами втручання, зоною забору аутоматеріала.

Реабілітація після втручання

Так як, малоінвазивне втручання відбувається під місцевим наркозом, то перебування в стаціонарі не потрібно.  При цьому, якщо всі маніпуляції були проведені відповідно до технології, то самопочуття пацієнта зазвичай в нормі.  У цьому випадку він може відправлятися додому.

Через те, що тканини навколо очей дуже ніжні і чутливі, то синці, гематоми, біль і дискомфорт - це нормальне явище.  Через тиждень-два все проходить самостійно.  Біль стихає вже на наступний день, набряки сходять на 7-10 добу, а синці можуть затриматися до 14 днів.

Але, в особливих випадках, лікар може прописати знеболюючі та протинабрякові препарати.  А також антибіотики, для запобігання ризику інфікування.  Як правило, пацієнт повертається до звичайного життя вже на 4 добу.  Але, щоб відновлення пройшло швидко і без ускладнень, потрібно мати на увазі післяопераційні правила:

 • лід і холодні компреси навколо очей знімуть біль і набряклість в перші дні;
 • Не спати і не лежати на обличчі, притулившись до подушки.  Тому що жир може збиватися в грудки, створюючи непотрібні і некрасиві ефекти;
 • не наносити декоративну косметику на очі, щоб не деформувати свіжу жирову тканину;
 • не засмагати, не гуляти під відкритими променями сонця, щоб попередити виникнення пігментації.
 • фізичне навантаження заборонено на місяць.  Спокій необхідний жировій тканині для належного приживлення на відповідній локації;
 • вести здоровий спосіб життя, не пити, не курити;
 • не вмиватися гарячою водою, уникати впливу тепла на обличчя;
 • не ходити в сауни, лазні, солярії, басейни;
 • проводити фізіопроцедури і приймати препарати, призначені лікарем.

Реабілітація після ліпофілінга навколо очей Також, важливо не пропускати прийоми у лікаря, навіть якщо здається, що все в порядку.  Іноді, тільки досвідчений хірург, який робив операцію, помітить проблему на ранній стадії і швидко усуває її.

Чи існують ускладнення?

Ліпофілінг цій галузі є, в своєму роді, унікальною процедурою з безпеки і легким протікання реабілітаційного періоду.  Так як, сам жир має сильну ранозагоювальну і омолоджуючу дію.  Ускладнення після маніпуляції дуже рідкісні, проте, вони іноді мають місце.  Найчастіше, коли операцію проводить не дуже досвідчений лікар або пацієнт не дисципліновано дотримує всі прописані рекомендації.

Отже, як проявляються ускладнення:

 1. Тривалі, що не проходять гематоми, коли були зачеплені сосуди.
 2. Утворення жирових грудок і горбів через неправильну техніку і нерівномірності введення.
 3. Асиметричне введення аутожира.
 4. Зниження чутливості в зонах проколів.
 5. Попадання інфекції під шкіру.
 6. Швидке розсмоктування жирового прошарку.  Причиною може служити, як недостатнє очищення біологічного матеріалу лікарем, так і куріння пацієнта.

Тому плануючи втручання на такій делікатній зоні, необхідно пам'ятати про реальні ризики хірургічної операції.  Вірний вибір кваліфікованого і досвідченого пластичного хірурга гарантує максимальний ефект і мінімізацію ризиків можливих ускладнень.

Коли можна оцінити кінцевий результат?

Ліпофілінг усуває дефекти і недосконалості області навколо очей.  Через додатковий обсяг, шкіра стає пружною і сяючою.  Процеси старіння в даній зоні сповільнюються, а швидкість обмінних процесів збільшується, завдяки стовбуровим клітинам в аутожирі.

Через те, що операція малоінвазивна, шви не накладаються, а проколи від ін'єкцій закривають пластиром, який знімається на наступний день.  Тому первинні підсумки видно практично відразу після втручання.

Однак, остаточний ефект оцінюється через 2 місяці після сеансу.  Саме тоді, можна оцінити який відсоток жиру прижився.  Якщо потрібна корекція, то повторну маніпуляцію проводять не раніше, ніж через 6 місяців після першої.

У Клініці пластичної косметичної хірургії працюють професіонали з великої літери.  Використовують актуальні і безпечні методики по корекції обличчя і тіла, включаючи, ліпофілінг, блефаропластику, ліпосакцію, SMAS-ліфтинг та інші види маніпуляцій.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
25-06-2021
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Зберегти молодість і привабливість обличчя - мрія багатьох чоловіків і жінок.  Абсолютний лідер в питанні омолодження і оновлення зовнішності - це SMAS-ліфтинг.  Методика грунтується на процесі хірургічної підтяжки м'язово-апоневротичної системи - підшкірної структури, що сполучає дерму і лицьові м'язи.  Результатом впливу є не тільки ліквідація зморшок і опущення куточків очей і губ, але і створення ідеальних пропорцій обличчя, притаманних людині, без ефекту надзвичайно натягнутої шкіри.
Дефіцит м'яких тканин і недолік обсягу - це основа багатьох естетичних вад на обличчі й тілі.  У всьому винні зміни в силу віку, генетична схильність, травми.  Сучасні методи пластичної хірургії з успіхом допомагають пацієнтам повернути або зберегти молодість і привабливість.  Однією з ефективних і малотравматичних омолоджуючих процедур є ліпофілінг, який може проводитися як на обличчі, так і на тілі.
Ліпофілінг, як ефективний спосіб корекції обличчя і постаті, користується стабільною популярністю.  Це найбільш природний метод, при якому задіюється власна жирова тканина пацієнта, щоб заповнити недолік обсягу і поліпшити контури.  Для цього жир, вилучений з донорської зони, після очищення, трансплантують в місце корекції.  Процедура не тільки моделює зовнішність, але і покращує стан шкіри, омолоджуючи її.
Не дарма кажуть - очі дзеркало душі.  Це ще й показник віку.  А ніжна область навколо очей в першу чергу приймає на себе весь тягар вікових змін.  Сучасна пластична хірургія не тільки в стані омолодити погляд, але навіть змінити очі кардинально.  Наприклад, виправивши розріз і форму очей за допомогою блефаропластики.  Відмінною альтернативою травматичній пластиці є процедура ліпофілінга в області навколо очей , для невеликої корекції і позбавлення від вікових проблем.
Відсутність яєчка після операцій, або його вроджені дефекти розвитку - часта причина не тільки фізичного дискомфорту у чоловіків, але і безлічі комплексів і психологічних проблем, в тому числі відбиваються на сексуальному і соціальному здоров'ї. Хірургічна операція по установці імпланта називається протезуванням яєчка. Це досить проста і швидка операція, яка не вимагає тривалого періоду відновлення, і має виражений косметичний ефект.