Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ліпомоделювання - формування ідеальних контурів тіла

Ліпомоделювання - формування ідеальних контурів тіла Завдяки сучасній пластичній хірургії чоловіки і жінки можуть швидко позбутися від жирової тканини і скорегувати обриси фігури. У гонитві за красивою зовнішністю багато хто вдається до процедури Ліпомоделювання, причому користуються такою послугою не тільки люди з надмірною масою тіла. Наш центр пластичної хірургії спеціалізується на різноманітних операціях на тілі. Про особливості Ліпомоделювання розповідають експерти клініки.

Що підвладне Ліпоскульптурі

Інноваційна та малотравматичная методика допомагає швидко прибирати надлишки жиру з проблемних місць - поперек, талія, живіт, стегна. І перекачувати його в ті місця, які мають недолік пишності (зазвичай це сідниці). Методика задіює відразу дві технології - ліпосакцію і липофілінг.

Завдяки Ліпомоделюванню пацієнт може:

 • збільшити і поліпшити об‘єм і форму сідниць;
 • згладити нерівну поверхню епітелію;
 • поліпшити область живота (наприклад, зробити контури накачаного преса з рельєфними кубиками і косими м'язами);
 • зробити виразнішими талію;
 • додати обсягу в область грудей;
 • прибрати жирові відкладення з проблемних ділянок;
 • змоделювати м'язову масу (трицепси, біцепси і ін.);
 • омолодити шкіру рук, зону обличчя.

Головна мета такої процедури - вдосконалення вигляду всього тіла. Ліпомоделювання, на відміну від ліпофілінга і ліпосакції не просто прибирає надлишки з тіла, вона скульптурує його, коректуючи недосконалості і підкреслюючи вигідні сторони. Перед процедурою наші пацієнти проходять попередню консультацію з хірургами і огляд.

До завдань лікаря входить знайомство з анамнезом клієнта і вибір максимально відповідного варіанту ліпосакції. Перед операцією пацієнт проходить необхідні обстеження і здає аналізи. Після ліпомоделювання в нашій клініці клієнт спостерігається близько 1-3 днів, потім період відновлення проходить в домашніх умовах. Видимий результат ви побачите через 3-4 місяці з моменту операції.

Розповідаючи про можливості Ліпомоделювання, необхідно відзначити ряд його незаперечних переваг, наприклад:

 • повну безпеку операції;
 • малотравматичність і оперативність процедури;
 • відсутність післяопераційних шрамів, рубців, розрізів;
 • немає необхідності і в повній анестезії, втручання проводиться під місцевим знеболенням;
 • пацієнту вводиться власна тканина, що мінімізує ризик відторгнення;
 • повна відсутність можливих алергічних реакцій.

На відміну від інших процедур, після ліпомоделювання ефект у жінок і чоловіків залишається назавжди. Дану методику також можна проводити і на обличчі при наявності глибоких зморшок, грубих і різких складок. Процедура прибирає асиметрію, коригує змарнілу його частину. Обличчя повністю перетворюється. Молодіє, набуває привабливості і ясності, значно поліпшується і якість шкіри.

Які існують протипоказання

Як і у будь-якої іншої, навіть самої делікатної косметологічної процедури, у ліпомоделювання є ряд своїх протипоказань.

Ліпомоделювання - формування ідеальних контурів тіла Прямими заборонами на її проведення стають такі ситуації;

 • встановлений цукровий діабет будь-якої стадії;
 • онкологічні процеси;
 • епілепсія незалежно від рівня;
 • патології серцево-судинної системи;
 • загострення хвороб хронічного характеру;
 • низький рівень згортання крові;
 • гострі інфекційні захворювання;
 • діагностована артеріальна гіпертензія.

Не варто проводитиліпомоделювання при вагітності і лактаційному періоді, під час менструації. Її можуть відкласти при прийомі пацієнтом лікарських препаратів, що сприяють розрідженню крові. Всі моменти і нюанси процедури обговорюються на етапі консультування.

У чому різниця між Ліпомоделюванням і ліпосакцією

На перший погляд ці дві процедури схожі, обидві призначені для корекції фігури, позбавлення від проблемних місць, поліпшення естетики тіла.

Але вони мають кардинальні відмінності, які ми представили в таблиці.

 

ліпосакція

ліпомоделювання

особливості методики

хірургічне втручання

розподіл жиру по тілу за допомогою апаратного обладнання

результати

корекція жирових відкладень

відсутність проблемних місць, ідеальні пропорції

час формування повного підсумку

3-4 місяці

1 рік

травматичність

можуть залишатися рубці

немає шрамів, рубчиків через відсутність хірургічного втручання

Необхідно враховувати, що ліпомоделювання передбачає вплив відразу на всі проблемні місця у пацієнта, на відміну від ліпосакції. Тому після втручання потрібно приділяти більше часу всім зонам, які були піддані корекції.

У період відновної реабілітації після ліпомоделювання пацієнту доведеться дотримуватися наступних правил:

обмежити фізичні навантаження;

 • забути про відвідування лазні, парних і саун;
 • по максимуму скоротити шкідливі звички;
 • відмовитися від солярію і відвідування пляжів для засмаги.

Для кращого і благополучного періоду відновлення можуть знадобитися і спеціалізовані еластичні пов'язки. Загальна тривалість часу відновлення вариабельна і залежить від обсягу та складності ліпомоделювання. В середньому на це буде потрібно близько 1,5-2 місяців.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
30-06-2021
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Тонкі і ніжні покриви в області навколо очей схильні до впливу часу і несприятливих умов раніше інших зон на обличчі.  Тому зморшки і дефекти навколо очей візуально більш помітні.  Через стоншування підшкірно-жирової клітковини, з'являються зморшки, погляд стає втомленим і згаслим, що не додає молодості і привабливості.  Ліпофілінг навколо очей - це ефективна процедура по поверненню очам молодості і лучистості.
Зберегти молодість і привабливість обличчя - мрія багатьох чоловіків і жінок.  Абсолютний лідер в питанні омолодження і оновлення зовнішності - це SMAS-ліфтинг.  Методика грунтується на процесі хірургічної підтяжки м'язово-апоневротичної системи - підшкірної структури, що сполучає дерму і лицьові м'язи.  Результатом впливу є не тільки ліквідація зморшок і опущення куточків очей і губ, але і створення ідеальних пропорцій обличчя, притаманних людині, без ефекту надзвичайно натягнутої шкіри.
Дефіцит м'яких тканин і недолік обсягу - це основа багатьох естетичних вад на обличчі й тілі.  У всьому винні зміни в силу віку, генетична схильність, травми.  Сучасні методи пластичної хірургії з успіхом допомагають пацієнтам повернути або зберегти молодість і привабливість.  Однією з ефективних і малотравматичних омолоджуючих процедур є ліпофілінг, який може проводитися як на обличчі, так і на тілі.
Ліпофілінг, як ефективний спосіб корекції обличчя і постаті, користується стабільною популярністю.  Це найбільш природний метод, при якому задіюється власна жирова тканина пацієнта, щоб заповнити недолік обсягу і поліпшити контури.  Для цього жир, вилучений з донорської зони, після очищення, трансплантують в місце корекції.  Процедура не тільки моделює зовнішність, але і покращує стан шкіри, омолоджуючи її.
Не дарма кажуть - очі дзеркало душі.  Це ще й показник віку.  А ніжна область навколо очей в першу чергу приймає на себе весь тягар вікових змін.  Сучасна пластична хірургія не тільки в стані омолодити погляд, але навіть змінити очі кардинально.  Наприклад, виправивши розріз і форму очей за допомогою блефаропластики.  Відмінною альтернативою травматичній пластиці є процедура ліпофілінга в області навколо очей , для невеликої корекції і позбавлення від вікових проблем.