Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Чим може бути небезпечний ліпофілінг? Основні ризики

Чим може бути небезпечний ліпофілінг? Основні ризики Ліпофілінг - це процедура, суть якої полягає в пересаджуванні жиру клієнта з небажаного ділянки в зону корекції. Таким чином можна підкоригувати форми тіла. Він схвалений у багатьох країнах і вважається найменш травмонебезпечним способом поліпшення фігури, так як клітини жиру і тканини з одного організму сумісні, що виключає ризик виникнення алергічних реакцій. Сама по собі процедура безпечна, але залежно від кваліфікації хірурга і організму пацієнта можуть з'явитися небажані наслідки.

Ускладнення після ліпофілінга

Хірургічне втручання може бути ускладнене певними наслідками. За даних умов ліпофілінг не виняток. У порівнянні з пластичною хірургією, така процедура менш травматична і має менший термін реабілітації після операції.

За допомогою ліпофілінга можна розгладити зморшки в області очей, підборіддя, носо-губних складок і інших проблематичних ділянках обличчя і тіла. Сама операція складається з ін'єкцій жирової тканини в необхідну область. Так як в ході процедури жир вводиться через дрібні розрізи, рубцювання в місцях введення ін'єкцій дуже малоймовірно.

Безпосередньо після процедур корекції обличчя або фігури можлива набряклість і болючість в місцях вилучення жирових відкладень і в точках проколів. Наслідки можуть збільшуватися залежно від стану організму пацієнта. У перші 7-10 днів після операції можлива поява синців, що є природною реакцією організму, тому боятися цього не варто.

Після закінчення повного реабілітаційного курсу ці прояви зникають. В цілому процес реабілітації проходить набагато легше, ніж після пластики, що безумовно є плюсом процедури.

Наскільки надійне приживлення жиру

Жирова тканина має властивість розсмоктуватися, тому в процесі операції укачується великий її обсяг. Сприяти процесу розсмоктування жиру може стан організму пацієнта і його спосіб життя. Найбільш активно цей процес відбувається в перші три тижні після операції, потім розсмоктування відбувається повільніше, а після закінчення трьох місяців і зовсім зупиняється.

Важливо відзначити, що організм людини, яка палить найбільш схильний до подібних ризиків. Оскільки нікотин звужує кровоносні судини і перешкоджає з'єднанню жирових клітин, пацієнти з цією згубною звичкою не найкращі кандидати для подібного способу корекції. Відсоток приживлення пересадженого жиру в таких випадках різко скорочується, що призводить або до незадовільних результатів процедури, або до повторних корекцій.

Відсоток приживлення жирової тканини також залежить від якості взяття і введення матеріалу, і від дотримання всіх порад лікаря по реабілітації. У більшості випадків від 50% введеного жиру приживаються назавжди.

Комкування і нерівність як ускладнення ліпофілінга

Чим може бути небезпечний ліпофілінг? Основні ризики При правильній технології виконання таких ускладнень як комкування і нерівність бути не повинно. В цьому випадку величезну роль грає досвід і компетентність хірурга.

Поява нерівностей і комкування можливо в період безпосередньо після операції. Але по витіканню реабілітаційного терміну таке ускладнення повинно пройти, інакше буде потрібна консультація фахівця. У разі таких наслідків може бути призначений курс масажів, а у виняткових ситуаціях - повторна корекція.

Наприклад, ліпофілінг повік вимагає особливої​​чіткості в роботі хірурга і в підготовці жирової тканини, яка буде введена в цю зону. Шкіра області навколо очей є дуже чутливою, тому подібну операцію виконують тільки досвідчені фахівці.

Найбільш серйозні ускладнення процедури

Ліпофілінг, як і пластика, може ускладнюватися більш складними наслідками. Ці види ускладнень зустрічаються рідше, але не варто їх виключати.

Небезпечними наслідками ліпофілінга вважається:

  • зараження різними інфекціями;
  • алергія на препарати для знеболювання;
  • некроз шкіри або жиру;
  • потрапляння жирової тканини в кровоносну систему;
  • формування тромбів і інші.

Для того щоб уникнути будь-яких можливих ризики, клієнтові необхідно з особливою уважністю вибирати кваліфікованого фахівця і дотримуватися всіх його вказівок по відновленню здоров'я.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
09-07-2021
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Завдяки сучасній пластичній хірургії чоловіки і жінки можуть швидко позбутися від жирової тканини і скорегувати обриси фігури. У гонитві за красивою зовнішністю багато хто вдається до процедури Ліпомоделювання, причому користуються такою послугою не тільки люди з надмірною масою тіла. Наш центр пластичної хірургії спеціалізується на різноманітних операціях на тілі. Про особливості Ліпомоделювання розповідають експерти клініки.
Тонкі і ніжні покриви в області навколо очей схильні до впливу часу і несприятливих умов раніше інших зон на обличчі.  Тому зморшки і дефекти навколо очей візуально більш помітні.  Через стоншування підшкірно-жирової клітковини, з'являються зморшки, погляд стає втомленим і згаслим, що не додає молодості і привабливості.  Ліпофілінг навколо очей - це ефективна процедура по поверненню очам молодості і лучистості.
Зберегти молодість і привабливість обличчя - мрія багатьох чоловіків і жінок.  Абсолютний лідер в питанні омолодження і оновлення зовнішності - це SMAS-ліфтинг.  Методика грунтується на процесі хірургічної підтяжки м'язово-апоневротичної системи - підшкірної структури, що сполучає дерму і лицьові м'язи.  Результатом впливу є не тільки ліквідація зморшок і опущення куточків очей і губ, але і створення ідеальних пропорцій обличчя, притаманних людині, без ефекту надзвичайно натягнутої шкіри.
Дефіцит м'яких тканин і недолік обсягу - це основа багатьох естетичних вад на обличчі й тілі.  У всьому винні зміни в силу віку, генетична схильність, травми.  Сучасні методи пластичної хірургії з успіхом допомагають пацієнтам повернути або зберегти молодість і привабливість.  Однією з ефективних і малотравматичних омолоджуючих процедур є ліпофілінг, який може проводитися як на обличчі, так і на тілі.
Ліпофілінг, як ефективний спосіб корекції обличчя і постаті, користується стабільною популярністю.  Це найбільш природний метод, при якому задіюється власна жирова тканина пацієнта, щоб заповнити недолік обсягу і поліпшити контури.  Для цього жир, вилучений з донорської зони, після очищення, трансплантують в місце корекції.  Процедура не тільки моделює зовнішність, але і покращує стан шкіри, омолоджуючи її.