Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Страх перед «уколами краси»: правда, вигадка і чи варто боятися?

Страх перед «уколами краси»: правда, вигадка і чи варто боятися? Для повернення молодості і краси вже давно не обов'язково лягати під ніж хірурга. Конкуренцію хірургічним методикам омолодження склали «уколи краси», здатні підтягнути контури обличчя, розгладити зморшки, повернути здоровий вигляд шкірі за кілька годин. Але багато жінок все ще не наважуються вдатися до омолодження за допомогою Плазмоліфтінгу або введення гіалуронової кислоти. Основною причиною відмови від використання ін'єкцій стають страхи і міфи, що оточують абсолютно безпечну процедуру. Косметологи «Клініки косметичної пластичної хірургії» спробують розвіяти всі сумніви, розповівши правду про ін'єкційну процедуру боротьби зі зморшками.

Страх залежності від «уколів краси»

В ін'єкційної косметології найчастіше використовуються препарати на основі ботулінічного токсину і філери. Ін'єкції перших допомагають позбутися зморшок в області чола, між бровами, навколо очей. Більшість філерів зроблені на основі гіалуронової кислоти і допомагають розгладити неглибокі нерівності шкірних покривів, відновити об’єм губ, поліпшити контури обличчя. Одним з найбільш ефективних препаратів цієї групи вважається «Радіес» - філер на гідроксиапатиту кальцію. Унікальна структура дозволяє препарату заповнити втрачений об'єм лицьових тканин, розправивши зморшки і окресливши контури.

Але будь-який препарат з часом розсмоктується, його дія закінчується, а шкіра приходить в початковий стан. Небажання знову «милуватися» зморшками і змушує жінок проходити повторні курси ін'єкцій.

Страх перед болем

Страх перед «уколами краси»: правда, вигадка і чи варто боятися? Природне небажання відчувати біль у багатьох викликає страх ін'єкційного омолодження. Насправді такий страх по відношенню до «уколів краси» мало обґрунтований. Більшість пацієнток переносить процедуру без знеболювання і тільки для самих чутливих використовується місцеве знеболення кремами або лідокаїном.

Забобони про ціну

Багатьом жінкам здається, що повернення краси за допомогою філерів коштує непомірно дорого. Але побоювання величезних витрат невиправдано, якщо розділити загальну вартість курсу ін'єкцій на їх час дії. Зробивши прості підрахунки, легко виявити, що сума витрат на місяць не набагато перевершує вартість одного походу до косметолога. Це означає, що ін'єкційна процедура доступна кожній жінці із середнім достатком.

Помилка про реабілітацію

Боязнь відмови від звичних радощів у вигляді засмаги в солярії, на пляжі, відвідування лазні, сауни, сну на животі, виникнення гематом і набряків відлякує від «уколів краси» існує у багатьох дам. Але ці страхи абсолютно необґрунтовані. Легкий набряк сходить за кілька годин, відмовлятися від звичного способу життя після введення філерів зовсім не потрібно. Єдине що треба зробити: відмовитися від прийому антикоагулянтів за кілька днів до процедури. Відновити лікування можна на наступний день після введення «уколів краси».

Міфи про тривалість ефекту

Більшість жінок відчуває страх перед нетривалістю ефекту, думаючи що дія препаратів триває близько півроку. Насправді тривалість омолодження залежить від основи препарату, який використовується. Сучасні препарати, такі як «Radiesse», зберігають молодість шкіри більше року, завдяки стимуляції вироблення організмом власного шкірного колагену мікросферами гідроксиапатиту кальцію. Це означає, що повторний курс ін'єкцій буде потрібен приблизно раз в 14 місяців.

Позбувшись безпідставних страхів, ви зможете самі оцінити всі переваги «уколів краси» і насолодитися здоровим, свіжим, молодим станом и виглядом власної шкіри.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
15-08-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Ін'єкції диспорту: відповідаємо на питання пацієнтів
Гінекомастія у чоловіків: відновлення після хірургічного лікування
Збільшення молочних залоз: чи потрібно міняти імпланти?
Маммопластика: коли опустяться імпланти?
Збільшення грудей до або після пологів: відповідаємо на ваші запитання