Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Збільшення молочних залоз: чи потрібно міняти імпланти?

Збільшення молочних залоз: чи потрібно міняти імпланти? Досконале тіло - мрія багатьох жінок, здійснити яку здатна пластична хірургія. Особливим попитом користуються збільшення грудей і глютеопластика, що дозволяють створити приємні округлості там, де їх пошкодувала природа.

Найбільший інтерес викликає маммопластика з використанням силіконових імплантів. Але не дивлячись на значне покращення якості протезів і, як наслідок, результатів операції, жінкам в ряді випадків може знадобитися відновлення контурів грудей і заміна старих імплантатів на нові. Найбільш часто повторна операція потрібна при:

  • капсулярній контрактурі;
  • інфекційних процесах;
  • зміщенні;
  • розривах імплантатів;
  • опущенні і т.д.

Маммарний фіброз або капсулярна контрактура

Найчастішим ускладненням, що призводить до необхідності хірургічної корекції після збільшення грудей, стає відокремлення стороннього тіла сполучнотканинними утвореннями. При ущільненні тканини у жінки виникає відчуття дискомфорту, тиску, можлива також зміна форми грудей, розвиток асиметрії молочних залоз.

Ускладнення виникає в перший рік після проведення операції та рідко виникає в подальшому. При утворенні невеликого ущільнення фіброзну тканину розсікають для вивільнення імпланту і відновлення природних обрисів бюсту. Якщо ущільнення яскраво виражено, а жінка відчуває сильний дискомфорт, фіброзна капсула видаляється повністю з видаленням старого імпланту і встановленням нового.

Основним методом профілактики маммарного фіброзу служить чітке виконання всіх рекомендацій хірурга в період реабілітації. При виявленні ущільнення і появи больових відчуттів необхідно відразу звернутися до лікаря для попередження подальших ускладнень.

Розрив протезу і витік гелю

Сучасні технології виготовлення силіконових вставок звели до мінімуму ризик пошкодження імпланту і витоку гелю. Але при сильному механічному впливі (наприклад, ножове поранення) уникнути витікання гелю майже неможливо.

При підозрі на розрив протезу потрібно негайно звернутися до хірурга для видалення і заміни силіконової вставки. Ознаками ушкодження служать больові відчуття, зміна форми молочних залоз.

Інші причини для заміни імплантів

Інші ускладнення, що призводять до необхідності повторного проведення пластики грудей, представлені:

  • розвитком запального або інфекційного процесу, що виникають протягом місяця після проведення маммопластики;
  • давністю оперативного втручання з установкою неміцних, важких видів протезів;
  • фізіологічними змінами в організмі (втрата пружності шкіри в процесі старіння, що призводять до обвисання, втрати привабливого вигляду грудей);
  • значними змінами ваги;
  • втратою форми, об’єму, появи вираженої асиметрії після вагітності або завершення грудного вигодовування.

Збільшення молочних залоз: чи потрібно міняти імпланти? У кожному з цих випадків відновити красиві обриси бюсту можна шляхом проведення хірургічної корекції з видаленням і заміною старих імплантатів.

Коли не можна робити пластику грудей?

У ряді випадків проведення хірургічного втручання може становити небезпеку для здоров'я жінки. Операція заборонена в разі:

  • онкологічного новоутворення в грудях. Після повного лікування захворювання можливе відновлення нормального вигляду молочних залоз силіконовими імплантами;
  • вагітності. Стрес для організму жінки при проведенні маммопластики може становити загрозу для здоров'я дитини;
  • лактації. Корекція форми грудних залоз в цей період не тільки несе шкоду для здоров'я жінки, але і призводить до спотворення результатів після завершення лактаційного періоду;
  • загострення хронічного захворювання, імунодефіцитних станів, що підвищують ризик розвитку ускладнень.

При наявності протипоказань можна звернутися до альтернативних методів зміни обрисів тіла.

Відновлення після маммопластики

Після будь-якого хірургічного втручання організму потрібен час на відновлення. Після першої операції по збільшенню грудей реабілітація займає тривалий період, вимагаючи постійного спостереження у лікаря.

Видалення і заміна старих силіконових вставок на нові протікає менш болісно, але також вимагає чіткого дотримання лікарських розпоряджень в період відновлення. При вставці імплантату в сформоване ложе, виникає тільки короткочасний набряк і невеликі гематоми. Але при зміні місця розташування протезу для адаптації організму потрібно більше часу.

У будь-якому випадку, дотримання рекомендацій хірурга допоможе швидше відновити здоров'я після пластики і насолодитися ідеальними контурами оновлених грудей.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
06-08-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Прагнення до ідеальних форм природне для будь-якої жінки. Коли того, того, що подарувала природа недостатньо, а фізичні вправи, косметологічні процедури і інші методи неефективні, на допомогу приходять маммопластика, ліпосакція і інші досягнення пластичної хірургії. Збільшення грудей - одна з найбільш популярних пластичних операцій, що дозволяє додати бюсту бажаного об’єму і подарувати жінці впевненість в собі.
Тисячі дам різного віку незадоволені формою і розміром своїх грудей. Особливо велика кількість розчарованих власними формами жінок припадає на новоспечених мам, адже після пологів починає некрасиво випирати нижня частина живота, а пружний дівочий бюст часто втрачає об’єм і обвисає. Вирішити цю проблему за допомогою фізичних вправ і методів профілактики не завжди можливо. Тоді на виручку приходить маммопластика.
Міжнародний конгрес Medical Aestetic Synergy Congress (MASC) –грандіозна подія наукового характеру, що 1-2 червня 2018 року зібрала в столиці України кращих спеціалістів-практиків з усього світу.
Бажання позбутися власних вад приводить все більшу кількість пацієнтів не тільки до косметологів для проходження курсу плазмоліфтингу або ін'єкцій краси, а й до пластичних хірургів. Предметом обговорення стають бажані параметри корекції обличчя і тіла, тривалість операції або період реабілітації, а також анестезія. Питання рівня чутливості під час оперативного втручання або боязнь болю найчастіше тільки заважають пацієнтові зважитися на кардинальні зміни.
Чи можливо повернути час? Багатьом може здатися, що відповідь на це питання - очевидна. Насправді ж, коли мова йде про жіночу красу, можливо все. Адже сучасні методики та препарати дозволяють повернути молодість і привабливість за лічені хвилини. У чому суть контурної пластики? Контурна пластика обличчя - це надійний метод боротьби з віковими змінами.