Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Маммопластика: коли опустяться імпланти?

Маммопластика: коли опустяться імпланти? Прагнення до ідеальних форм природне для будь-якої жінки. Коли того, того, що подарувала природа недостатньо, а фізичні вправи, косметологічні процедури і інші методи неефективні, на допомогу приходять маммопластика, ліпосакція і інші досягнення пластичної хірургії.

Збільшення грудей - одна з найбільш популярних пластичних операцій, що дозволяє додати бюсту бажаного об’єму і подарувати жінці впевненість в собі. Досить часто відразу після її проведення імплантати розташовуються вище природного рівня. Такий неприємний тимчасовий ефект зазвичай виникає після субмускулярного розміщення силіконових вставок. Але до кінця післяопераційного періоду бюст повинен «сісти» на місце. Зазвичай на повернення нормального стану грудей йде від чотирьох місяців до півроку. За цей час грудні м'язи розслаблюються, імплантат опускається, нижня частина молочної залози набуває природну округлість, а верхній полюс - втрачає неприродну повноту.

Несинхронне опускання імплантів

Маммопластика: коли опустяться імпланти? Досить неприємно жінці після збільшення грудей виявити, що вони виглядають асиметрично, так як один з імплантатів вище за сусісдній. Це виникає при більш повільному опусканні силіконової вставки з боку, що переважує інший. Це спостерігається через більш виражений об’єм грудних м'язів з відповідної сторони у «лівшів» і «правшів». Проблема вирішується сама собою протягом перших кількох місяців післяопераційного періоду.

Неприродне розміщення бюста і зайвий об’єм стають ще помітніші через набряк після операції, який особливо виражений при субмускулярному розміщенні імпланта хірургом.

Коли опустяться імпланти?

Щоб «сісти» як слід, імплантам після операції потрібен якийсь час. Особливо високими і повними груди виглядають на піку набряклості в перші 2-3 тижні післяопераційного періоду. Але через півтора-три місяці набряк поступово зменшується і молочна залоза виглядає більш симетричною і природною.

Як прискорити процес?

Маммопластика: коли опустяться імпланти? Щоб імплантати опустилися на належне місце як можна швидше, хірурги рекомендують скористатися розслаблюючим масажем і вправами. Особливо корисно легке натиснення на грудний м'яз по межам імпланта, але слід зберігати обережність, щоб силіконова вставка не змістилася. Виконувати масажні рухи можна по три-чотири рази на день протягом першого місяця реабілітації.

Якнайшвидшої нормалізації кровообігу і усунення набряку сприяє носіння компресійної білизни, що сприяє приживленню імплантатів в потрібному положенні.

Швидше опуститися бюсту на місце компресійна білизна допомагає завдяки двом застібкам. Одна з них розташовується під грудьми, друга - над. Верхню застібку можна переміщати на спину для зменшення тиску на силіконову вставку.

На весь реабілітаційний період варто забути про бюстгальтери з push-up або твердими кісточками, які заважають нормальному загоєнню швів і опусканню грудей на належне місце.

Тільки при виконанні всіх рекомендацій хірурга ви зможете оцінити ефект від підтяжки і збільшення грудей в найкоротші терміни.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
02-08-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Тисячі дам різного віку незадоволені формою і розміром своїх грудей. Особливо велика кількість розчарованих власними формами жінок припадає на новоспечених мам, адже після пологів починає некрасиво випирати нижня частина живота, а пружний дівочий бюст часто втрачає об’єм і обвисає. Вирішити цю проблему за допомогою фізичних вправ і методів профілактики не завжди можливо. Тоді на виручку приходить маммопластика.
Міжнародний конгрес Medical Aestetic Synergy Congress (MASC) –грандіозна подія наукового характеру, що 1-2 червня 2018 року зібрала в столиці України кращих спеціалістів-практиків з усього світу.
Бажання позбутися власних вад приводить все більшу кількість пацієнтів не тільки до косметологів для проходження курсу плазмоліфтингу або ін'єкцій краси, а й до пластичних хірургів. Предметом обговорення стають бажані параметри корекції обличчя і тіла, тривалість операції або період реабілітації, а також анестезія. Питання рівня чутливості під час оперативного втручання або боязнь болю найчастіше тільки заважають пацієнтові зважитися на кардинальні зміни.
Чи можливо повернути час? Багатьом може здатися, що відповідь на це питання - очевидна. Насправді ж, коли мова йде про жіночу красу, можливо все. Адже сучасні методики та препарати дозволяють повернути молодість і привабливість за лічені хвилини. У чому суть контурної пластики? Контурна пластика обличчя - це надійний метод боротьби з віковими змінами.
Пластична хірургія здатна кардинально змінити життя людини. Вона дозволяє наблизитися до загальновизнаних канонів краси або усунути наслідки аварій і травм. Причому сьогодні в медицині успішно використовуються не тільки натуральні матеріали (хрящова тканина самого пацієнта), але і штучні. Коли потрібен імплант? У сучасній ринопластиці для досягнення бажаного результату досить часто використовуються імпланти.