Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Ін'єкції диспорту: відповідаємо на питання пацієнтів

Ін'єкції диспорту: відповідаємо на питання пацієнтів В індустрії краси існують десятки засобів, здатних продовжити молодість і усунути ознаки старіння шкіри. Уколи гіалуронової кислоти - вже давно не єдиний спосіб швидко позбутися мімічних зморшок, повернути шкірним покривам тонус, еластичність, здоровий колір. Одним з ефективних рішень в боротьбі з нерівностями шкіри служать ін'єкції Диспорту. Новий препарат на основі ботулотоксину зміг не раз довести свою ефективність, але його застосування у багатьох пацієнток викликає питання, на які з радістю дадуть відповідь фахівці «Клініки косметичної пластичної хірургії».

Диспорт і алкоголь

Вживання напоїв, що містять алкоголь навіть в невеликій кількості може привести до нейтралізації дії ботулотоксину. Тому протягом 3-5 днів після проведення процедури варто уникати прийняття алкоголю.

Диспорт і вагітність

Ін'єкції диспорту: відповідаємо на питання пацієнтів Вплив ін'єкцій ботулотоксину на організм дитини до кінця не досліджений, тому під час вагітності, а також в період лактації проводити ін'єкційну процедуру заборонено.

Антибіотики

Спільний з уколами краси прийом антибактеріальних препаратів не рекомендується. Будь-яке лікування медичними препаратами краще відкласти на 2-3 тижні після проведення процедури омолодження.

Тривалість ефекту

Залежно від стану шкірних покривів, глибини мімічних зморшок, віку пацієнтки дія Диспорту триває від 3 місяців до півроку, після чого рекомендується повторне введення препарату.

Коли починає діяти?

Вплив ботулотоксину майже миттєвий і проявляється вже в день введення ін'єкцій, посилюючись і досягаючи максимуму через 10-15 днів.

Шкода для організму

Ін'єкції диспорту: відповідаємо на питання пацієнтів Незважаючи на нейропаралітичну дію ботулінічного токсину, Диспорт абсолютно безпечний для людського здоров'я.

Чи будуть набряки?

Проведення ін'єкцій може супроводжуватися появою набряків в перші кілька днів після процедури, але вони швидко проходять самі по собі.

Як часто проходити курс?

Введення ін'єкцій Диспорту рекомендується відразу після припинення його дії, тобто двічі-тричі на рік.

Рекомендації після ін'єкцій Диспорту

Для запобігання ускладнень і збереження результатів спільно з проведенням процедури і деякий час після неї не слід вживати алкогольні напої, захоплюватися міцним чаєм, кавою, гострими стравами. Також варто відмовитися від відвідування лазні, сауни, перебування під ультрафіолетовими променями, куріння, нанесення масок на область обличчя.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
13-08-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Гінекомастія у чоловіків: відновлення після хірургічного лікування
Збільшення молочних залоз: чи потрібно міняти імпланти?
Маммопластика: коли опустяться імпланти?
Збільшення грудей до або після пологів: відповідаємо на ваші запитання
Міжнародний конгрес Medical Aestetic Synergy Congress (MASC)