Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ін'єкції диспорту: відповідаємо на питання пацієнтів

Ін'єкції диспорту: відповідаємо на питання пацієнтів В індустрії краси існують десятки засобів, здатних продовжити молодість і усунути ознаки старіння шкіри. Уколи гіалуронової кислоти - вже давно не єдиний спосіб швидко позбутися мімічних зморшок, повернути шкірним покривам тонус, еластичність, здоровий колір. Одним з ефективних рішень в боротьбі з нерівностями шкіри служать ін'єкції Диспорту. Новий препарат на основі ботулотоксину зміг не раз довести свою ефективність, але його застосування у багатьох пацієнток викликає питання, на які з радістю дадуть відповідь фахівці «Клініки косметичної пластичної хірургії».

Диспорт і алкоголь

Вживання напоїв, що містять алкоголь навіть в невеликій кількості може привести до нейтралізації дії ботулотоксину. Тому протягом 3-5 днів після проведення процедури варто уникати прийняття алкоголю.

Диспорт і вагітність

Ін'єкції диспорту: відповідаємо на питання пацієнтів Вплив ін'єкцій ботулотоксину на організм дитини до кінця не досліджений, тому під час вагітності, а також в період лактації проводити ін'єкційну процедуру заборонено.

Антибіотики

Спільний з уколами краси прийом антибактеріальних препаратів не рекомендується. Будь-яке лікування медичними препаратами краще відкласти на 2-3 тижні після проведення процедури омолодження.

Тривалість ефекту

Залежно від стану шкірних покривів, глибини мімічних зморшок, віку пацієнтки дія Диспорту триває від 3 місяців до півроку, після чого рекомендується повторне введення препарату.

Коли починає діяти?

Вплив ботулотоксину майже миттєвий і проявляється вже в день введення ін'єкцій, посилюючись і досягаючи максимуму через 10-15 днів.

Шкода для організму

Ін'єкції диспорту: відповідаємо на питання пацієнтів Незважаючи на нейропаралітичну дію ботулінічного токсину, Диспорт абсолютно безпечний для людського здоров'я.

Чи будуть набряки?

Проведення ін'єкцій може супроводжуватися появою набряків в перші кілька днів після процедури, але вони швидко проходять самі по собі.

Як часто проходити курс?

Введення ін'єкцій Диспорту рекомендується відразу після припинення його дії, тобто двічі-тричі на рік.

Рекомендації після ін'єкцій Диспорту

Для запобігання ускладнень і збереження результатів спільно з проведенням процедури і деякий час після неї не слід вживати алкогольні напої, захоплюватися міцним чаєм, кавою, гострими стравами. Також варто відмовитися від відвідування лазні, сауни, перебування під ультрафіолетовими променями, куріння, нанесення масок на область обличчя.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
13-08-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Досить велика частка чоловіків страждає від неприємного захворювання - гінекомастії, що викликана гормональними збоями або надлишковою вагою. Недуга проявляється у вигляді гіпертрофії молочних залоз з одного або обох сторін і візуально виглядає як неприродне збільшення грудей. Захворювання супроводжується больовими відчуттями при дотику, вагою в області грудей, а також викликає серйозні психологічні проблеми, позбутися яких неможливо, якщо не усунути причину їх появи.
Досконале тіло - мрія багатьох жінок, здійснити яку здатна пластична хірургія. Особливим попитом користуються збільшення грудей і глютеопластика, що дозволяють створити приємні округлості там, де їх пошкодувала природа. Найбільший інтерес викликає маммопластика з використанням силіконових імплантів. Але не дивлячись на значне покращення якості протезів і, як наслідок, результатів операції, жінкам в ряді випадків може знадобитися відновлення контурів грудей і заміна старих імплантатів на нові.
Прагнення до ідеальних форм природне для будь-якої жінки. Коли того, того, що подарувала природа недостатньо, а фізичні вправи, косметологічні процедури і інші методи неефективні, на допомогу приходять маммопластика, ліпосакція і інші досягнення пластичної хірургії. Збільшення грудей - одна з найбільш популярних пластичних операцій, що дозволяє додати бюсту бажаного об’єму і подарувати жінці впевненість в собі.
Тисячі дам різного віку незадоволені формою і розміром своїх грудей. Особливо велика кількість розчарованих власними формами жінок припадає на новоспечених мам, адже після пологів починає некрасиво випирати нижня частина живота, а пружний дівочий бюст часто втрачає об’єм і обвисає. Вирішити цю проблему за допомогою фізичних вправ і методів профілактики не завжди можливо. Тоді на виручку приходить маммопластика.
Міжнародний конгрес Medical Aestetic Synergy Congress (MASC) –грандіозна подія наукового характеру, що 1-2 червня 2018 року зібрала в столиці України кращих спеціалістів-практиків з усього світу.