Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Збільшення грудей до або після пологів: відповідаємо на ваші запитання

Збільшення грудей до або після пологів: відповідаємо на ваші запитання Тисячі дам різного віку незадоволені формою і розміром своїх грудей. Особливо велика кількість розчарованих власними формами жінок припадає на новоспечених мам, адже після пологів починає некрасиво випирати нижня частина живота, а пружний дівочий бюст часто втрачає об’єм і обвисає. Вирішити цю проблему за допомогою фізичних вправ і методів профілактики не завжди можливо. Тоді на виручку приходить маммопластика. І щоб розвіяти всі ваші сумніви, «Клініка пластичної косметичної хірургії» готова відповісти на питання, які найчастіше хвилюють жінок.

Коли збільшувати груди: до або після пологів?

Ніяких табу для вставки імплантатів до появи на світ малюка не існує. Але більшість фахівців сходяться на думці, що для досягнення стабільного бажаного результату операцію краще відкласти до народження дитини. Так вам не доведеться проводити корекцію форми бюста після набору і подальшої втрати ваги.

Чи потрібно міняти імпланти і як довго вони служать?

Сучасні якісні імплантати зможуть прослужити все життя без необхідності заміни. Необхідність в повторній маммопластиці може виникати через втрату грудьми форми внаслідок сильної і різкої зміни ваги (понад 10 кг), зменшення пружності, еластичності шкіри на тлі вікових змін. Причиною для заміни імплантатів на більш великі в таких випадках стає тільки бажання пацієнтки.

Чи можна годувати силіконовими грудьми?

Збільшення грудей до або після пологів: відповідаємо на ваші запитання Збільшення грудних залоз НЕ перешкоджає природному вигодовуванню при збереженні нормального стану грудних проток. Важливу роль в цьому відіграє доступ, який використовується для розміщення імплантів. Жінкам, які планують в подальшому годувати грудьми, проводиться маммопластика з підгрудним або пахвовим доступом, що не заважає вільному проходженню молока від залоз до сосків.

Через скільки часу після пологів можна робити пластику грудей?

Для отримання постійного результату при проведенні пластики грудних залоз ключове значення має стабілізація ваги і стану шкіри. Тому відштовхуватися треба не від пологів, а від завершення вигодовування. На першу консультацію до хірурга жінці варто вирушати не раніше ніж через 5-6 місяців після закінчення лактації. Крім того після завершення вигодовування можна оцінити необхідність в корекції форми ареоли.

Чи можуть імпланти викликати рак?

Десятки незалежних досліджень, проведених авторитетними світовими організаціями, в тому числі американським «Управлінням по контролю якості медичних препаратів» (FDA) показали, що збільшення грудей ніяк не впливає на ймовірність появи онкологічних захворювань. А щорічні післяопераційні огляди у фахівців допомагають виявити розвиток онкології на ранніх стадіях, що підвищує ймовірність успішного результату лікування.

Скільки триває реабілітація після пластики?

Збільшення грудей до або після пологів: відповідаємо на ваші запитання Маммопластика - досить серйозна операція, після якої жіночому організму потрібен час на відновлення. На 15-20 днів після зміни форми бюста необхідно відмовитися від будь-яких фізичних навантажень, навіть підняття дитини. Повернутися до звичайного ритму життя після збільшення бюста вдається тільки через місяць-півтора, а до цього жінці знадобиться допомога і підтримка рідних.

Кому не можна робити пластику грудей?

У ряді випадків збільшення грудних залоз стає неможливим. Протипоказаннями для проведення операції стають наявність у пацієнтки новоутворень, непереносимість наркозу, хронічні інфекційні захворювання. Також при наявності чоловіка слід ознайомитися з його думкою з приводу намірів дружини. Тільки при повній згоді період відновлення пройде швидко і з комфортом, а жінка зможе по-справжньому радіти оновленим формам.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
30-07-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Міжнародний конгрес Medical Aestetic Synergy Congress (MASC)
Пластика під місцевим або загальним наркозом - що вибрати?
Контурна пластика: ліпофілінг або філери?
Імпланти для ринопластики: види, плюси і мінуси
Як зробити ямочки на щоках?