Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Старіння шиї: як не допустити обвисання шкіри на шиї в різному віці

Старіння шиї: як не допустити обвисання шкіри на шиї в різному віці Шия і підборіддя завжди на виду і красномовно видає вік. Шкіра в цій зоні делікатна і тонка, швидко втрачає вологу і пружність. Щоб шия виглядала красиво і молодо в будь-якому віці, важливо правильно доглядати за її шкірою і в міру необхідності виконувати косметологічні процедури від омолоджуючого масажу і уколів до ліпосакції підборіддя.

М'язи шиї постійно працюють вони не тільки підтримують голову, а й виконують її повороти, нахили. У любителів читання в ліжку або при неправильній поставі при роботі за комп'ютером на шиї з'являються невеликі розтяжки. Їх зазвичай називають кільцями Венери. Згодом розтяжки перетворюються в складки, а гормональні порушення і надмірна вага призводить до появи другого підборіддя. Косметологічні дефекти потрібно усувати в міру їх появи, чи не затягування з вирішенням проблеми.

25-30 років: зволожуємо і оновлюємо шкіру

Після 25 років починається процес старіння шкіри. Перший його етап втрата вологи і зниження тонусу. У цьому віці важливо стежити за зволоженням і стимулювати внутрішні процеси оновлення, не дозволяючи їм знижувати темп. Для цього використовують ряд косметологічних процедур:

  • пілінги;
  • зволожуючі ін'єкції (процедура біоревіталізації);
  • омолоджуючі масажі.

Фруктові пілінги допомагають позбутися від верхнього відмираючого шару епідермісу, оновити поверхню шкіри і посилити вироблення колагену. Це допомагає призупинити процес старіння, шия стає оксамитовою і привабливою. Після процедури помітно невелике почервоніння активізується кровообіг і приплив поживних речовин в дерму. У перший тиждень після пілінгу слід уникати відвідування солярію або перебування на сонці.

Біоревіталізація уколи гіалуронової кислоти допоможуть глибоко зволожити шкіру. Це природний компонент дерми, який пов'язує і утримує воду в міжклітинному просторі. З віком його вироблення сповільнюється, але відновити водний баланс тканини допоможуть ін'єкції. Після серії уколів шкіра виглядає більш свіжою, пружною і молодшою. Курс лікування зазвичай включає 5-6 процедур.

Омолоджуючі масажі покликані поліпшити кровообіг і прискорити обмін речовин в дермі. Хороший ефект дає кріотерапія для її проведення косметолог використовує рідкий азот, який має температуру мінус 195 градусів. Процедура проводиться без дотику зі шкірою, але надає відчутний ефект. До тканини приливає кров, як після перебування на сильному морозі.

30-40 років: боремося зі зморшками

Після 30 років в області шиї з'являються зморшки, які швидко заглиблюються. Щоб позбутися від них, використовують метод ботул-терапії уколи ботоксу або диспорту. Обидва препарати містять діючу речовину нейротоксин типу А, який використовується в естетичній медицині для корекції зморшок і складок. Ліки виробляються в різних країнах, ботокс американський препарат, а диспорт французький.

Щоб усунути зморшки в області шиї, буде потрібно не менше 4 уколів ботулотоксину по 2 ін'єкції з кожного боку. Препарат вводять за допомогою дуже тонкої голки, яка не впливає на нервові закінчення і не викликає біль. Процедура триває не більше 5 хвилин.

Перші кілька годин після ботул-терапії не можна торкатися до місця уколів, масажувати шию, щоб не порушити процес розподілу препарату в потрібній зоні. Після процедур не слід відвідувати сауну і вживати алкоголь протягом 3 діб. Після періоду реабілітації (до 1 тижня) шкіра на шиї помітно розгладжується, зникають зморшки і складки. Ефект триває до півроку, після чого процедуру можна провести повторно.

Косметологи не рекомендують починати омолодження шкіри відразу з ботул-терапії. Шия дуже делікатна і важлива зона, в якій розташована щитовидка, тому вимагає акуратного підходу. Ін'єкції ботулотоксину призначають, коли інші методи виявляються недостатньо ефективними. Якщо пілінги, масажі й уколи гіалуронової кислоти не допомагають домогтися потрібного результату, лікар перевірить можливі протипоказання і призначить введення ботокса або диспорта.

40-45 років: прибираємо друге підборіддя

Старіння шиї: як не допустити обвисання шкіри на шиї в різному віці Після 40 років часто виникає проблема, проти якої безсилі ін'єкції друге підборіддя. Шкіра шиї втрачає еластичність, стає в'ялою і слабо зволоженою. Усунути друге підборіддя і омолодити шию допоможуть два види процедур:

  • ліфтинг;
  • ліпосакція.

Ліфтинг підтяжка і відновлення пружності шкіри, якої можна досягти різними способами. Особливо популярний нитковий ліфтинг або мезониті. Ними прошивають провисші тканини і закріплюють на потрібному місці. Мезониті складаються з полімерів, які розсмоктуються в шкірі, але запускають вироблення природних волокон і на їх місці формується колагеновий каркас, який продовжує підтримувати тканини протягом 1-1,5 років.

Нитковий ліфтинг проводять під місцевим знеболенням, тому процедура переноситься легко. Мезониті вводяться під шкіру за допомогою спеціальних тонких і гнучких голок. Щоб правильно закріпити тканини, лікар попередньо завдає розмітку. Ефект після процедури помітний відразу, а повторювати її можна не раніше, ніж через 2 роки. Уколи швидко гояться, не залишаючи гематом і рубців, але можливий легкий набряк. Коли він пройде, можна виходити на роботу.

Альтернатива ниткової підтяжки термічний ліфтинг, який виконується без проколювання або хірургічних розрізів. Пацієнт розташовується в комфортабельному кріслі, а лікар обробляє його шию за допомогою спеціальної насадки. Вона випромінює радіохвилі, що нагрівають тканини. Результат процедури ущільнення колагенових волокон і підвищення пружності шкіри і підшкірних тканин. Термоліфтинг триває до півгодини.

Проблему другого підборіддя також можна вирішити за допомогою шийної ліпосакції. Ця процедура проводиться пластичним хірургом. У проблемній зоні лікар виконує невеликий розріз і вводить під шкіру тонку трубочку (канюлю) товщиною 3 мм. Хірург відбирає надлишковий підшкірний жир, після чого зашиває розріз і накладає стерильну пов'язку. Після процедури можливі набряки, потрібен невеликий відновний період, після якого можна повертатися до звичайного життя.

45 років і старше: омолоджуюча підтяжка

Після 45 років шия вимагає особливої ​​уваги і догляду. У цьому віці може з'являтися вікова пігментація, м'язи втрачають тонус, у результаті чого утворюються глибокі складки. Повернути шиї молодість і привабливість допоможе платізмопластика хірургічна підтяжка шиї і нижньої частини обличчя. Процедура зачіпає не тільки шкіру, але і м'язи.

Омолодити обличчя і шию можна також за допомогою кругової підтяжки. Операція проводиться під загальним наркозом. Хірург робить розріз в найменш помітній зоні за вухом і по краю росту волосся на потилиці. Лікар підтягує шкіру, січуть її надлишки, видаляє надлишковий жир і підтягує м'язи. Розріз зашивається, на рану накладається пов'язка і першу добу пацієнт знаходиться в стаціонарі під наглядом медиків. Наслідки процедури набряки і синяки, які проходять протягом тижня. А результат операції можна буде оцінити через 15-20 днів.

Для усунення вікових пігментних плям використовують технологію фотоомолодження. Процедуру краще провести якомога раніше, щоб отримати максимальний ефект. Щоб зруйнувати пігмент, на шкіру впливають спеціальним світловим випромінюванням. Процедура триває до 20 хвилин, а результат зберігається надовго.

Зберегти молодість обличчя і шиї в будь-якому віці допоможуть не тільки косметологічні процедури. Підтримуйте м'язи в тонусі, правильно харчуйтеся і доглядайте за вашою шкірою з раннього віку. Комплексна турбота про своє здоров'я і хороший косметолог застава привабливості незалежно від віку.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
27-11-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

У зоні навколо очей особливо швидко з'являються зморшки. Активна міміка, часте перебування на вітрі і сонці, постійне прижмурення і в результаті шкіра повік і прилеглої зони втрачає пружність, утворюються дрібні складки, які згодом поглиблюються. В арсеналі сучасної косметології є безліч способів, що дозволяють позбутися від мімічних зморшок, синців і оточених мішків під очима. Для цього застосовують апаратні методики, ін'єкції препаратів, в складних випадках проводять пластику вік.
З віком біля вух з'являються вертикальні зморшки, які помітні при короткій стрижці і багатьох варіантах зачісок. Вертикальні складки зазвичай розташовуються з боку щоки перед вушною раковиною і з'являються після 40 років. У міру старіння шкіра стає менш пружною, зневоднюється, отримує менше поживних речовин все це призводить до появи зморшок, як і недостатнє вироблення колагену. Для їх усунення використовують ін'єкційні методи, такі як контурна пластика, мезониті, заповнення філлерами.
Прагнення жінки до ідеальних пропорцій не обмежується обличчям і фігурою, а зачіпає і інші, навіть найінтимніші зони. Естетичні недоліки, наприклад, асиметрія статевих губ, відображаються на якості сексуального життя, знижують самооцінку і стають причиною невпевненості в собі. Такі дефекти підлягають виправленню засобами естетичної медицини. Для вирішення проблеми використовують контурну пластику або більш радикальний метод пластику статевих губ (інша назва Лабіопластика).
Оскільки ринопластика є профільною операцією в клініці, а фахівці відомі не тільки в Полтаві, а й за межами України, до наших пластичних хірургів періодично звертаються пацієнти, які бажають зробити корекцію. Причини у всіх різні, хтось незадоволений роботою попереднього лікаря, хтось бажає більш кардинальних змін. На жаль, після першого невдалого досвіду довіритися іншому лікарю буде важко.
Нерідко на голові вискакує невеличке новоутворення, яке змушує неабияк понервувати. Його називають жировиком, і часто він не є небезпечним для здоров'я. Свою назву новоутворення отримало тому, що складається виключно з жирової тканини. Називати його жировиком неправильно. У медичній термінології це утворення називається ліпомою. Рідко вона може нести справжню загрозу, часто це лише неприємний дефект. Спочатку утворення формується під шкірою, через деякий час вискакуючи на будь-якій ділянці тіла.