Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Як зберегти молодість погляду: корекція зони навколо очей

Як зберегти молодість погляду: корекція зони навколо очей У зоні навколо очей особливо швидко з'являються зморшки. Активна міміка, часте перебування на вітрі і сонці, постійне прижмурення і в результаті шкіра повік і прилеглої зони втрачає пружність, утворюються дрібні складки, які згодом поглиблюються. В арсеналі сучасної косметології є безліч способів, що дозволяють позбутися від мімічних зморшок, синців і оточених мішків під очима. Для цього застосовують апаратні методики, ін'єкції препаратів, в складних випадках проводять пластику вік. Косметологічні процедури можна проводити вже з раннього віку.

Коли починати боротьбу з гусячими лапками

Мімічні зморшки навколо очей можуть з'являтися ще в підлітковий період. Активна міміка і постійні прижмурення змушують шкіру часто збиратися в складочки, на місці яких з'являються зморшки. На ранніх стадіях вони легко усуваються. Починати косметологічну корекцію можна вже з 18 років. Мімічні складки усувають за допомогою ін'єкцій ботоксу, а для корекції глибоких зморшок потрібна контурна пластика. Спеціаліст вводить під шкіру філери з гіалуроновою кислотою, надаючи об’єм потрібним зонам.

Протипоказання для ін'єкційних методик вагітність, годування грудьми, онкологічні захворювання, алергія на препарати.

Як позбутися від темних кіл

Темні кола під очима можуть бути проявом проблем зі здоров'ям або суто косметичним дефектом. У першому випадку потрібно лікувати основне захворювання, а в другому звернутися до косметолога. Для корекції темних зон під очима проводять мезотерапію. Це ін'єкційна методика, вона складається з серії уколів мезококтейля спеціального складу, збагаченого вітамінами і натуральними екстрактами.

Темні кола можуть бути викликані надлишком пігменту в цій зоні. Таку проблему вирішують за допомогою лазерної терапії. Лазер руйнує надмірний пігмент, висвітлюючи шкіру і стимулюючи вироблення колагенових волокон. Зона навколо очей набуває свіжий вигляд і помітну пружність.

Вікова корекція: коли ін'єкції стають малоефективними?

Як зберегти молодість погляду: корекція зони навколо очей Ботул-терапія ін'єкції диспорта відмінно справляється з корекцією мімічних зморшок, але малоефективна для жінок старше 50 років. Методику біоревіталізації в зрілому віці також потрібно поєднувати з апаратними процедурами, що володіють більш потужним ефектом. Гіалуронова кислота не запобігає віковому обвисанню тканин, хоч і дещо відстрочує появу такої проблеми.

Жінкам і чоловікам старше 50 років підходять апаратні методики омолодження:

  • ультразвукова терапія (ультразвук викликає термічну реакцію, робить м'які тканини більш пружними і щільними);
  • радіочастотне омолодження (в результаті хвильової дії ущільнюється колагеновий каркас, поліпшується овал обличчя).

Для корекції зони навколо очей в зрілому віці застосовують хірургічні методики. Усунути обвислу шкіру допоможе SMAS-ліфтинг і пластика повік (блефаропластика). Ці хірургічні процедури можна проводити не тільки в 50 років, але і з більш раннього віку, коли в тканинах ще не відбулися критичні зміни. Чим довше існує косметична проблема, тим складніше її усунути.

З якого віку можна робити блефаропластику

Блефаропластику виконують в клініках естетичної медицини за показаннями. Приводи для її проведення:

  • грижі;
  • асиметрія повік;
  • виражені естетичні дефекти зони навколо очей.

Операцію можна проводити пацієнтам старше 25 років, якщо проблему не вдається вирішити менш радикальними методами. Наприклад, ультразвуковий ліфтинг допомагає підтримувати тканини навколо очей в тонусі, а ін'єкційні підтяжки надають помітний омолоджуючий ефект. При наявності серйозних дефектів пластику проводять пацієнтам в будь-якому віці.

Щоб зберегти привабливість і сяйво шкіри навколо очей, починати догляд за цією делікатною зоною потрібно якомога раніше. Поява перших мімічних зморшок привід звернутися до косметолога. Спеціаліст швидко усуне дефект і дасть рекомендації, які допоможуть надовго зберегти свіжість обличчя і молодість погляду.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
27-11-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

З віком біля вух з'являються вертикальні зморшки, які помітні при короткій стрижці і багатьох варіантах зачісок. Вертикальні складки зазвичай розташовуються з боку щоки перед вушною раковиною і з'являються після 40 років. У міру старіння шкіра стає менш пружною, зневоднюється, отримує менше поживних речовин все це призводить до появи зморшок, як і недостатнє вироблення колагену. Для їх усунення використовують ін'єкційні методи, такі як контурна пластика, мезониті, заповнення філлерами.
Прагнення жінки до ідеальних пропорцій не обмежується обличчям і фігурою, а зачіпає і інші, навіть найінтимніші зони. Естетичні недоліки, наприклад, асиметрія статевих губ, відображаються на якості сексуального життя, знижують самооцінку і стають причиною невпевненості в собі. Такі дефекти підлягають виправленню засобами естетичної медицини. Для вирішення проблеми використовують контурну пластику або більш радикальний метод пластику статевих губ (інша назва Лабіопластика).
Оскільки ринопластика є профільною операцією в клініці, а фахівці відомі не тільки в Полтаві, а й за межами України, до наших пластичних хірургів періодично звертаються пацієнти, які бажають зробити корекцію. Причини у всіх різні, хтось незадоволений роботою попереднього лікаря, хтось бажає більш кардинальних змін. На жаль, після першого невдалого досвіду довіритися іншому лікарю буде важко.
Нерідко на голові вискакує невеличке новоутворення, яке змушує неабияк понервувати. Його називають жировиком, і часто він не є небезпечним для здоров'я. Свою назву новоутворення отримало тому, що складається виключно з жирової тканини. Називати його жировиком неправильно. У медичній термінології це утворення називається ліпомою. Рідко вона може нести справжню загрозу, часто це лише неприємний дефект. Спочатку утворення формується під шкірою, через деякий час вискакуючи на будь-якій ділянці тіла.
Ця тема досить складна. Адже дуже часто люди, які відвідують косметологів, приходять саме з причини видалення філерів з гіалуроновою кислотою. Вони приходять до такого рішення з різних причин. Комусь не подобається результат роботи косметолога. Хтось відчуває незручності після введення філлера (найчастіше через невдалу процедуру контурної корекції обличчя). У третьому випадку, причиною виникнення подібної проблеми є неестетичність.