Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Вторинна ринопластика, або що робити якщо зіпсували ніс?

Вторинна ринопластика, або що робити якщо зіпсували ніс? Оскільки ринопластика є профільною операцією в клініці, а фахівці відомі не тільки в Полтаві, а й за межами України, до наших пластичних хірургів періодично звертаються пацієнти, які бажають зробити корекцію. Причини у всіх різні, хтось незадоволений роботою попереднього лікаря, хтось бажає більш кардинальних змін.

На жаль, після першого невдалого досвіду довіритися іншому лікарю буде важко. Однак, невдалу роботу доведеться виправляти, тому що найчастіше кінцеві результати не завжди можуть виглядати привабливо. Приводом для проведення можуть послужити:

  • незадовільний результат після першої корекції (неправильна форма);
  • залишилися помітні шрами;
  • порушення дихання.

Первинна ринопластика триває до години, та під час вторинної на операційному кріслі можна провести до двох годин. Реабілітація займе тривалий період до двох років. Щоб уникнути можливих ускладнень, таких як ризик рубцювання тканини, під час реабілітаційного періоду потрібно строго дотримуватися всіх вказівок лікаря.

Принципи вторинної ринопластики

Якщо після першої корекції результат виявився незадовільним, то під час вторинної можна виправити деякі дефекти. Деякі помилки, допущені в ході першої процедури, прибрати не вийде.

Під час роботи лікарі дотримуються наступних принципів:

  • намагатися не нашкодити (не зробити ще гірше);
  • підготувати пацієнта до будь-якого можливого результату;
  • не братися за те, що не підлягає виправленню.

Хірург має право відмовитися від проведення повторної операції. Так як можна сильніше пошкодити тканини і зробити ще гірше, ніж було.

У разі відмови в проведенні повторної процедури, не потрібно шукати хірурга, який візьметься за складний випадок. Це може привести до серйозних наслідків. В такому випадку кращим рішенням буде вдатися до косметологічних процедур, здатним приховати завдані збитки.

Перед повторним втручанням необхідно почекати рік. Це пов'язано з рубцевою тканиною, якій необхідно повністю зажити перед другою процедурою.

У разі проведеної корекції носа за допомогою філерів повторну корекцію робити не бажано. Найкраще почекати деякий час, перш ніж знову лягає на операційний стіл.

Чи є гарантії?

Вторинна ринопластика, або що робити якщо зіпсували ніс? На вторинну ринопластику, як правило, йдуть незадоволені результатом, пацієнти, які бажають вірити в гарантію успішного результату операції. Як правило, результати повторної операції складно передбачити, тому лікарі не можуть надати точних прогнозів. До того ж, вторинна корекція проводиться набагато складніше, ніж первинна.

Перш, ніж наважитися на таку процедуру, слід ретельно підійти до вибору хірурга, чи є у нього досвід проведення подібних процедур. Тоді результат буде задовільним. Слід підготуватися до того, що перед проведенням втручання фахівець не зможе дати точних гарантій.

Процедура і особливості вторинної ринопластики

Вторинну ринопластику виконують під загальним наркозом. У більшості випадків її проводять відкритим способом. Закритим набагато рідше. Час проведення такої процедури коливається від однієї години до п'яти.

Як і після будь-якого хірургічного втручання, по закінченню процедури, утворюється шар рубцевої тканини. Щоб виключити ускладнення, в період реабілітації потрібно строго дотримуватися всіх рекомендацій лікарів.

Проводячи втручання, хірург не знає про стан хрящів в даний час. Він не може побачити, як саме хрящі розташовані, а де їх і зовсім немає. Тому операція може проходити повільно, щоб не завдати більшої шкоди. Варто розуміти, що лікар оперує уважно, щоб виправити хоча б деякі недоліки. У кожному разі це обмовляється індивідуально.

Для реконструкції носа дуже часто проводять трансплантацію тканини. Її зазвичай беруть з внутрішньої частини носової перегородки. Також хірург може взяти тканину з вуха.

Потрібно надати доктору повну інформацію про попередні втручаннях. Хірург повинен знати про показання до операції, про застосовувану методику і про ускладнення попередньої корекції.

Чи є альтернатива?

Альтернативним варіантом є пластика за допомогою філерів. З їх допомогою можна позбутися від горбинки на носі і повністю заповнити нерівності, виправляючи форму. Філлери не зможуть виправити викривлення носа або утруднене дихання.

Наважуючись на таку альтернативу, пацієнту варто пам'ятати, що після філерів вдаватися до вторинної операції відразу не можна. До того ж, деякі хірурги не рекомендують проводити ринопластику після філерів.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
08-10-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Нерідко на голові вискакує невеличке новоутворення, яке змушує неабияк понервувати. Його називають жировиком, і часто він не є небезпечним для здоров'я. Свою назву новоутворення отримало тому, що складається виключно з жирової тканини. Називати його жировиком неправильно. У медичній термінології це утворення називається ліпомою. Рідко вона може нести справжню загрозу, часто це лише неприємний дефект. Спочатку утворення формується під шкірою, через деякий час вискакуючи на будь-якій ділянці тіла.
Ця тема досить складна. Адже дуже часто люди, які відвідують косметологів, приходять саме з причини видалення філерів з гіалуроновою кислотою. Вони приходять до такого рішення з різних причин. Комусь не подобається результат роботи косметолога. Хтось відчуває незручності після введення філлера (найчастіше через невдалу процедуру контурної корекції обличчя). У третьому випадку, причиною виникнення подібної проблеми є неестетичність.
З'явившись зовсім недавно на косметичному ринку, філери кардинально перевернули індустрію краси. Злегка великі, опуклі губи, ніжна шкіра без зморшок і її рівний тон - тільки частина результатів, яких можна добитися за допомогою уколів. Напевно ви не раз помічали, як може змінитися обличчя за один день. Йдеться про ефект, який досягається завдяки популярній процедурі - 3D моделювання обличчя.
Кожна дівчина хоче завжди виглядати чарівною. Однак що робити, якщо з часом тіло починає проявляти перші ознаки процесу старіння? Чи є ефективні методи підтримки своєї краси? Чи можна завжди залишатися підтягнутою і молодою? Клініка пластичної хірургії надає послуги, які допоможуть надовго зберегти красу. Процедури омолодження допоможуть тримати обличчя в тонусі. У цій статті ми розглянемо ТОП 5 ознак старіння.
Жіночі груди символ краси. З давніх часів з цією частиною тіла асоціювали родючість і щасливе материнство. Округлості привертають погляди чоловіків і роблять фігуру жіночною і сексуальною. І саме тому не тільки форма, але і розмір молочних залоз важливі для кожної представниці прекрасної половини людства. Причини асиметрії молочних залоз Причинами появи асиметрії молочних залоз можуть бути як вроджені фактори, так і придбані проблеми, серед яких: Гормональний дисбаланс.