Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Як прибрати зморшки біля вух?

Як прибрати зморшки біля вух? З віком біля вух з'являються вертикальні зморшки, які помітні при короткій стрижці і багатьох варіантах зачісок. Вертикальні складки зазвичай розташовуються з боку щоки перед вушною раковиною і з'являються після 40 років. У міру старіння шкіра стає менш пружною, зневоднюється, отримує менше поживних речовин все це призводить до появи зморшок, як і недостатнє вироблення колагену. Для їх усунення використовують ін'єкційні методи, такі як контурна пластика, мезониті, заповнення філлерами. Це дієві і безпечні процедури.

Біоревіталізація відновлення пружності шкіри

Методика заснована на введенні гіалуронової кислоти під шкіру. Вона уповільнює старіння, відновлює тургор тканини, а обличчя набуває здорового вигляду. Гіалуронова кислота зв'язує воду і утримує її в шкірі, запускає внутрішні відновні процеси. Сприятливі зміни помітні одразу після процедури.

Усунення зморшок за допомогою філлерів

Щоб прибрати зморшки і відновити втрачений об'єм тканин, використовують уколи філерів. Це препарати з активними компонентами, які в нормі містяться в шкірі. Вони заповнюють зморшки і складки зсередини, вирівнюючи контур обличчя і нормалізує обмін речовин в товщі тканин.

Привушні зморшки можна усунути і за допомогою власних жирових клітин пацієнта така технологія лежить в основі процедури ліпофілінга. Живі клітини відбирають в зонах, де жир в надлишку, і вводять в області, що вимагають заповнення, відновлення об’єму .

Мезотерапія як спосіб омолодження шкіри

Один з популярних ін'єкційних методів усунення дрібних зморшок біля вух мезотерапія. Лікар вводить під шкіру пацієнта мезококтейль особливий препарат з біологічно активними компонентами. Вони покращують живлення тканин і їх зволоження, що в підсумку призводить до омолодження. Кількість уколів залежить від розміру зони корекції. Мезококтейль вводиться тонкими голками на глибину 1,5-3,5 мм.

Як прибрати зморшки біля вух? Склад препарату косметолог підбирає індивідуально. Зазвичай він включає:

  • вітаміни;
  • амінокислоти;
  • мінерали;
  • екстракти лікарських рослин.

Результат мезотерапії поліпшення мікроциркуляції в шкірі, її еластичності, поліпшення зовнішнього вигляду.

Нитковий ліфтинг безопераційа підтяжка

Усунути проблему привушних зморшок можна за допомогою ниткоої підтяжки. Для цього лікар прошиває м'які тканини спеціальними мезонитями, які фіксуються в дермі. Косметологічні нитки складаються з особливих полімерів, які розсмоктуються і запускають внутрішні процеси омолодження, включаючи вироблення колагену. Ефект після нитковго ліфтингу помітний відразу і триває до 2 років.

Зморшки біля вух простіше і швидше усуваються на ранніх стадіях. Чим глибше складки, тим більше зусиль потрібно буде докласти для їх корекції, тому своєчасний похід до косметолога полегшує завдання. Правильно підібрана терапія і хороший косметологічний догляд допоможуть повернути молодість і красу вашого обличчя.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
27-11-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Прагнення жінки до ідеальних пропорцій не обмежується обличчям і фігурою, а зачіпає і інші, навіть найінтимніші зони. Естетичні недоліки, наприклад, асиметрія статевих губ, відображаються на якості сексуального життя, знижують самооцінку і стають причиною невпевненості в собі. Такі дефекти підлягають виправленню засобами естетичної медицини. Для вирішення проблеми використовують контурну пластику або більш радикальний метод пластику статевих губ (інша назва Лабіопластика).
Оскільки ринопластика є профільною операцією в клініці, а фахівці відомі не тільки в Полтаві, а й за межами України, до наших пластичних хірургів періодично звертаються пацієнти, які бажають зробити корекцію. Причини у всіх різні, хтось незадоволений роботою попереднього лікаря, хтось бажає більш кардинальних змін. На жаль, після першого невдалого досвіду довіритися іншому лікарю буде важко.
Нерідко на голові вискакує невеличке новоутворення, яке змушує неабияк понервувати. Його називають жировиком, і часто він не є небезпечним для здоров'я. Свою назву новоутворення отримало тому, що складається виключно з жирової тканини. Називати його жировиком неправильно. У медичній термінології це утворення називається ліпомою. Рідко вона може нести справжню загрозу, часто це лише неприємний дефект. Спочатку утворення формується під шкірою, через деякий час вискакуючи на будь-якій ділянці тіла.
Ця тема досить складна. Адже дуже часто люди, які відвідують косметологів, приходять саме з причини видалення філерів з гіалуроновою кислотою. Вони приходять до такого рішення з різних причин. Комусь не подобається результат роботи косметолога. Хтось відчуває незручності після введення філлера (найчастіше через невдалу процедуру контурної корекції обличчя). У третьому випадку, причиною виникнення подібної проблеми є неестетичність.
З'явившись зовсім недавно на косметичному ринку, філери кардинально перевернули індустрію краси. Злегка великі, опуклі губи, ніжна шкіра без зморшок і її рівний тон - тільки частина результатів, яких можна добитися за допомогою уколів. Напевно ви не раз помічали, як може змінитися обличчя за один день. Йдеться про ефект, який досягається завдяки популярній процедурі - 3D моделювання обличчя.