Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Особливості та відмінності контурної інтимної пластики

Особливості та відмінності контурної інтимної пластики Прагнення жінки до ідеальних пропорцій не обмежується обличчям і фігурою, а зачіпає і інші, навіть найінтимніші зони. Естетичні недоліки, наприклад, асиметрія статевих губ, відображаються на якості сексуального життя, знижують самооцінку і стають причиною невпевненості в собі. Такі дефекти підлягають виправленню засобами естетичної медицини. Для вирішення проблеми використовують контурну пластику або більш радикальний метод пластику статевих губ (інша назва Лабіопластика).

В яких випадках проводять процедуру

Контурна інтимна пластика призначається з медичних причин або для усунення психологічного дискомфорту жінки. Процедура заснована на введенні гіалуронової кислоти, що допомагає відновити об’єм тканин, підвищити їх зволоженість і тургор. Основні показання до проведення контурної корекції:

 • недостатній об’єм статевих губ (великих чи малих);
 • асиметрія зовнішніх статевих органів;
 • наслідки травм або пологів;
 • сухість піхви.

Контурну пластику статевих органів також призначають при клімактеричному синдромі, який супроводжується урогенітальними розладами, нетриманням сечі. Метод застосовують для збільшення клітора для посилення сексуальних відчуттів.

Результати контурної інтимної корекції

За допомогою контурної пластики жіночої інтимної зони можна:

 • збільшити великі або малі статеві губи або змінити їх форму;
 • провести корекцію післяпологових та вікових змін статевих органів;
 • скорегувати стінки піхви і зволожити його слизову оболонку;
 • підвищити лібідо.

Особливості та відмінності контурної інтимної пластики Моделювання об’єму м'яких тканин проводиться з використанням гіалуронової кислоти природного компонента, який не викликає відторгнення і інших небажаних реакцій. Сприятливі зміни помітні одразу після процедури, а виражений ефект можна спостерігати вже з третього дня.

Контурна інтимна пластика в період клімаксу

Клімакс важкий період в житті жінки, коли в її організмі відбувається серйозна перебудова. Функція яєчників поступово згасає, знижується вироблення естрогену головних жіночих гормонів. Під час клімактеричного періоду часто трапляються обмінні і нервові розлади, припливи, головний біль. В результаті гормональної перебудови знижується лібідо і змінюється стан статевих органів.

Після 45 років у жінок часто розвивається сухість піхви, що призводить до запалення, появи свербежу, атрофії слизової оболонки. Вирішити цю проблему можна за допомогою косметологічної контурної пластики, оскільки ін'єкційна гіалуронова кислота допомагає зволожити тканини. Фахівці естетичної медицини здатні вирішити й інші проблеми, пов'язані з клімаксом, і поліпшити якість життя пацієнток старше 45 років.

Контурна корекція і Лабіопластика: що вибрати

Контурна пластика ефективний метод об'ємної корекції, але в складних випадках її застосування недостатньо. Для корекції форми зовнішніх статевих органів можна використовувати і Лабіопластику хірургічну методику. Контурна корекція має ряд переваг перед оперативним втручанням:

 • відсутність реабілітаційного періоду;
 • швидкий результат;
 • місцеве знеболення замість загальної анестезії;
 • можливість додаткової корекції через 7 днів і пізніше;
 • відновлення тургору тканин.

Лабіопластику проводять при вираженій асиметрії статевих губ або коли потрібно зменшити їх розмір. Відповідний метод корекції вибирає лікар спільно з пацієнткою, пояснюючи їй всі ризики і переваги різних способів втручання.

Контурна пластика триває близько 20-30 хвилин і виконується за допомогою спеціальних голок. Перед процедурою потрібно видалити все волосся в зоні бікіні. Після корекції слід утриматися від відвідування сауни, прийняття гарячої ванни і занять спортом протягом 3 днів, уникати статевих контактів протягом двох тижнів. Реабілітація після Лабіопластики відбувається трохи довше, першу добу пацієнтка перебуває під наглядом медиків.

Ефект після введення філерів триває до 1 року. Процедуру можна повторювати за рекомендаціями косметолога. Інтимна контурна пластика дозволяє позбутися від безлічі естетичних проблем і психологічного дискомфорту, що незмінно призводить до підвищення лібідо. Використання філерів швидкий і безболісний спосіб відновити жіночу привабливість і самовпевненість, повернути гармонію в інтимне життя.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
27-11-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Оскільки ринопластика є профільною операцією в клініці, а фахівці відомі не тільки в Полтаві, а й за межами України, до наших пластичних хірургів періодично звертаються пацієнти, які бажають зробити корекцію. Причини у всіх різні, хтось незадоволений роботою попереднього лікаря, хтось бажає більш кардинальних змін. На жаль, після першого невдалого досвіду довіритися іншому лікарю буде важко.
Нерідко на голові вискакує невеличке новоутворення, яке змушує неабияк понервувати. Його називають жировиком, і часто він не є небезпечним для здоров'я. Свою назву новоутворення отримало тому, що складається виключно з жирової тканини. Називати його жировиком неправильно. У медичній термінології це утворення називається ліпомою. Рідко вона може нести справжню загрозу, часто це лише неприємний дефект. Спочатку утворення формується під шкірою, через деякий час вискакуючи на будь-якій ділянці тіла.
Ця тема досить складна. Адже дуже часто люди, які відвідують косметологів, приходять саме з причини видалення філерів з гіалуроновою кислотою. Вони приходять до такого рішення з різних причин. Комусь не подобається результат роботи косметолога. Хтось відчуває незручності після введення філлера (найчастіше через невдалу процедуру контурної корекції обличчя). У третьому випадку, причиною виникнення подібної проблеми є неестетичність.
З'явившись зовсім недавно на косметичному ринку, філери кардинально перевернули індустрію краси. Злегка великі, опуклі губи, ніжна шкіра без зморшок і її рівний тон - тільки частина результатів, яких можна добитися за допомогою уколів. Напевно ви не раз помічали, як може змінитися обличчя за один день. Йдеться про ефект, який досягається завдяки популярній процедурі - 3D моделювання обличчя.
Кожна дівчина хоче завжди виглядати чарівною. Однак що робити, якщо з часом тіло починає проявляти перші ознаки процесу старіння? Чи є ефективні методи підтримки своєї краси? Чи можна завжди залишатися підтягнутою і молодою? Клініка пластичної хірургії надає послуги, які допоможуть надовго зберегти красу. Процедури омолодження допоможуть тримати обличчя в тонусі. У цій статті ми розглянемо ТОП 5 ознак старіння.