Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Специфіка інтимної пластики

Специфіка інтимної пластики фото 1Пластичні операції серед жінок явище дуже часте, тому мало кого дивує. Безліч представниць прекрасної статі хоча б раз замислювалися про те, щоб трохи збільшити груди, зменшити сідниці або ніс. Звичайно не всі бажаючі таки відправляються до лікаря, але з кожним роком на різні процедури корекції вирішується все більше жінок.

Хірурги пластичних клінік пропонують виправлення практично будь-якої проблеми різних частин тіла. Багато хто звертається до них з бажанням виглядати молодше і підтягнутіше, є і ті, для кого такі процедури стають порятунком від проблем зі здоров'ям. Популярністю серед жінок користуються операції, які прибирають зморшки на обличчі і зайвий жир на тілі.

Специфіка інтимної пластики фото 2Так склалося, що лабіопластика зустрічається набагато рідше, ніж ліпосакція і підтяжка обличчя, хоча вона допомагає позбутися від багатьох проблем інтимної сфери і побороти комплекси, пов'язані з нею. Найчастіше, про такі речі говорити соромляться, вважаючи за краще терпіти неприємні або больові відчуття. Це призводить до замкнутості і закомплексованості, а в деяких випадках - до повної відмови від сексу.

У повальної більшості випадків ця операція пов'язана з різними естетичними недосконалостями статевих губ. Дана процедура допомагає вирішити наступні їхні проблеми:

  • асиметрія;
  • деформація;
  • непропорційність;
  • вікове обвисання шкіри.

Пластика такого роду на піхву проводиться при таких відхиленнях:

  • випадання матки;
  • травматичні ушкодження;
  • ослаблення м'язів.

Також така процедура стає порятунком для жінок після важких пологів. Іноді шрами від розривів завдають серйозний дискомфорт і біль, заважаючи отримувати повноцінне задоволення від статевого життя. Трапляється і так, що вхід у піхву значно розтягується і якість сексу знижується для обох партнерів. І в тій, і в іншій ситуації хірургічне втручання допомагає повністю виправити ситуацію.

Особливості проведення Лабіопластики

В принципі хірургічна корекція зовнішніх статевих органів відноситься до самих мало травматичних для організму. Вона займає порівняно небагато часу, що дозволяє уникнути негативного впливу великих доз наркозу, які необхідні при тривалих і трудомістких маніпуляціях. Більшість жінок можуть повернутися додому через пару годин після процедури і займатися звичними справами вже на наступний день після її проведення, головне - уникати надмірних фізичних навантажень. Якщо все пройшло успішно, то шви знімаються вже через тиждень, а відновити сексуальну активність дозволяється через 20 - 30 днів.

Лабіопластика великих і малих статевих губ проводиться з урахуванням тих функцій, які вони виконують в організмі. Проводячи її, досвідчений лікар зберігає природну температуру, вологість і регулює їх розмір так, щоб вони могли безперешкодно захищати піхву від потрапляння інфекцій. А ось при проведенні пластики самої піхви, присутній лікар - гінеколог, що дає додаткові гарантії правильності її проведення. З особливою відповідальністю і акуратністю робиться зменшення і зміна форми клітора. Це саме та зона, де важливо не пошкодити нервові закінчення, адже виправити таку помилку дуже складно, а часом - взагалі неможливо.

Ризики

Хочеться відразу відзначити, що хоч Лабіопластика не відноситься до числа складних операцій, проводити її повинен тільки лікар високої кваліфікації, який зобов'язаний добре розбиратися в жіночій фізіології. Халатність лікаря може закінчитися більш ніж плачевно: від появи хворобливих спайок до повної втрати будь-яких відчуттів в зоні геніталій.

При роботі з такими ніжними органами кожен рух має бути максимально точним і виваженим. Під час хірургічного втручання важливо не пошкодити чутливість органів і зберегти їх функціональність. Грамотно проведені маніпуляції допомагають позбутися сексуальних проблем і повернути задоволення в статеве життя.

Лабіопластика вже змінила на краще життя багатьох жінок, дозволяючи вирішити їхні проблеми зі здоров'ям і сексуальним життям. Цей позитивний досвід допомагає тим, хто ще на неї не наважився, відкинути комплекси та забобони і скористатися допомогою професіоналів.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
02-07-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Надмірна вага і ожиріння - одні з найнебезпечніших і поширених проблем нинішнього покоління. Вони призводять до діабету, збоїв в роботі внутрішніх органів і безлічі інших недуг, та значно скорочують тривалість життя. Є багато методів боротьби із зайвими кілограмами, але практично всі з них вимагають докладати чималих зусиль для досягнення результату. На превеликий жаль, більшість повних людей не хоче йти складним шляхом і вибирає сумнівні процедури і харчові добавки.
Практично всі, хто зважився на пластичну операцію, особливо ті, хто стикається з цим вперше, відразу ж починають задаватися масою питань. Через те, що існує дуже багато міфів, пов'язаних і з самим процесом, і з його наслідками, людині, яка далека від усього цього, дуже важко відрізнити правду від вигадки. Мабуть один з найбільш частих міфів пов'язаний з раціональністю проведення хірургічного втручання в літній період.
Ринопластика - одна з найбільш затребуваних пластичних операцій, адже найбільше людей, що звертаються за допомогою в спеціалізовані клініки, невдоволено саме своїм носом. Комусь він здається непропорційно великим, є ті, кого не влаштовує форма або певна ділянка: ніздрі, кінчик носа, горбинка на ньому. Серед бажаючих скористатися цією процедурою не тільки люди, які прагнуть змінити свою зовнішність.
Прийнято вважати, що косметичні процедури і пластична хірургія цікавлять виключно прекрасну половину людства, але це далеко не так. Багато чоловіків також пильно стежать за своєю зовнішністю, не соромлячись звертатися за допомогою до фахівців. Охочих виправити естетичні недоліки свого тіла за допомогою оперативного втручання все більше, але деякі операції користуються просто колосальною популярністю.
10 червня 2017 року в медичному центрі ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» під патронатом Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів (ВАПРЕХ) відбулася грандіозна подія- авторський майстер-клас Іллі Слюсарєва з естетичної, функціональної закритої ринопластики.