Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Найпопулярніші пластичні операції у чоловіків

Найпопулярніші пластичні операції у чоловіків фото 1Прийнято вважати, що косметичні процедури і пластична хірургія цікавлять виключно прекрасну половину людства, але це далеко не так. Багато чоловіків також пильно стежать за своєю зовнішністю, не соромлячись звертатися за допомогою до фахівців. Охочих виправити естетичні недоліки свого тіла за допомогою оперативного втручання все більше, але деякі операції користуються просто колосальною популярністю.

Зменшення грудей

Розростання тканини молочних залоз, збільшені, обвислі груди, які нагадують жіночі, в основному, турбує чоловіків, які страждають ожирінням, що зловживають пивом або ведуть нездоровий спосіб життя. Для виправлення цієї вади і зменшення грудей застосовують видалення надлишкових тканин, іноді, за бажанням клієнта, вставляючи спеціальний імплантат і закріплюючи його швами. Він разюче відрізняється від жіночого варіанту своєю формою і твердістю.

Пластична операція такого роду часто стає питанням не тільки краси, але і здоров'я, адже причиною збільшення молочних залоз можуть бути гормональні зміни, що ведуть до серйозних захворювань.

Підтяжка обличчя

Найпопулярніші пластичні операції у чоловіків фото 2Ця процедура стала набирати популярність порівняно недавно, довго залишаючись затребуваною лише серед жінок. Сильна половина людства, яка бажає омолодитися і позбутися зморшок на обличчі вибирала для цього ін'єкції в косметологічному кабінеті. Ефект від них був настільки нетривалим, що, в підсумку, багато з них зважилися на кругову підтяжку обличчя. Така корекція може тривати довше, але на відміну від ін'єкцій, не вимагає постійного повторення. Зробити її можна лише один раз або повторити, коли в цьому знову з'явиться необхідність.

Складність цієї операції в тому, що, роблячи підтяжку, потрібно зберегти максимально природний вигляд обличчя. Дуже важливо залишити повіку трохи опущеною, інакше, після загоєння, очі узагалі не будуть закриватися.

Ринопластика

Пластика носа часто стає для чоловіка необхідною і невідкладною процедурою: екстремальний спорт, небезпечна робота або бійка призводять до серйозних травм, наслідки яких можна виправити тільки хірургічним шляхом. При складних переломах і роздроблених кістках носа своєчасна пластика дуже важлива - вона допомагає уникнути дуже серйозних наслідків, наприклад, проблем з диханням. Звичайно ринопластику використовують і в естетичних цілях, бажаючи зменшити ніс або виправити його форму.

Ця процедура цікава тим, що проводиться двома методами - після важких травм і при деформаціях її роблять у відкритому доступі (за допомогою надрізу на переніссі), а бажаючим підкоригувати зовнішність - в закритому (маніпуляції здійснюються через розрізи в ніздрі).

Всі ці пластичні операції щодня і з великим успіхом проводяться в усьому світі. Велика ймовірність, що через пару десятків років вони стануть такими ж затребуваними, як і ті, які вважають за краще жінки. Відноситися до цього можна по-різному, але варто визнати, що можливість продовжити свою молодість і зберегти красу, в рівній мірі, заслуговують представники обох статей.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
15-06-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

10 червня 2017 року в медичному центрі ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» під патронатом Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів (ВАПРЕХ) відбулася грандіозна подія- авторський майстер-клас Іллі Слюсарєва з естетичної, функціональної закритої ринопластики.
Сучасна пластична хірургія здійснює мрії людей про ідеальне тіло. Зараз з її допомогою можна не тільки позбутися різних косметичних дефектів, але і надати фігурі бажані обриси. Так, наприклад, одним з найбільш популярних видів пластичних операцій є маммопластика. На крок ближче до ідеальної фігури Установка імплантів в молочні залози на даний момент є найефективнішим способом збільшення грудей.
Пластична хірургія дає можливість наблизитися до власної мрії про ідеальну зовнішність і гарне тіло. Однак, як і будь-які інші процедури, що передбачають хірургічне втручання, такі операції можуть супроводжуватися неприємними проявами. Реабілітація після пластики: що потрібно знати? Характер проявів різниться в залежності від того, який тип операції проводився і яка ділянка тіла піддавалася корекції.
Сучасну пластичну хірургію по праву можна назвати окремою галуззю медицини, що допомагає боротися з різними дефектами зовнішності. Зробити ідеальну фігуру, усунути перші ознаки старіння, повернути своєму тілу колишню молодість і красу без особливих зусиль тепер стало реально! Естетична хірургія: погляд у майбутнє Дана галузь медицини користується зараз величезною популярністю.
Сучасна пластична хірургія дає можливість позбутися від всіляких дефектів краси, що обумовлює надзвичайну популярність даної сфери медицини. За допомогою хірургів можна повернути собі молодість і красу, надати тілу правильні пропорції, а фігурі - привабливі обриси. Історія, що йде в глибину тисячоліть Людина приділяє досить багато уваги своїй зовнішності.