Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Пластичні операції влітку

Пластичні операції влітку фото 1Практично всі, хто зважився на пластичну операцію, особливо ті, хто стикається з цим вперше, відразу ж починають задаватися масою питань. Через те, що існує дуже багато міфів, пов'язаних і з самим процесом, і з його наслідками, людині, яка далека від усього цього, дуже важко відрізнити правду від вигадки.

Мабуть один з найбільш частих міфів пов'язаний з раціональністю проведення хірургічного втручання в літній період. Звичайно у нього є і позитивні, і негативні сторони, але категоричні твердження про небезпеку операцій в жаркий період абсолютно безпідставні.

Переваги

Пластичні операції влітку фото 2Одним з перших аргументів на захист проведення пластики влітку можна назвати те, що на західному узбережжі США, де вони користуються найбільшим попитом, дуже жарко цілий рік. Незважаючи на це, проблем, пов'язаних з високою температурою повітря, у місцевих фахівців не виникає. Клініки пропонують своїм пацієнтам потужні кондиціонери і системи контролю клімату, завдяки чому під бинтами і спеціальною білизною не виникає попрілостей і запалень.

Переваг у проведення подібного хірургічного втручання влітку багато:

  • в цей час імунітет підвищується, а отже, і ймовірність запалень і різних ускладнень вкрай мала;
  • прискорені обмінні процеси допомагають організму відновитися в найкоротший термін;
  • поліпшення кровотоку сприяє швидкому загоєнню тканин;
  • в шкірі виробляється більше колагену, що мінімізує появу спайок;
  • влітку післяопераційні рубці затягуються швидше.

До того ж, не всі хочуть відкрито заявляти про те, що вони піддавали своє тіло хірургічній корекції, тому для людини, яка не бажає розповідати своїм друзям та колегам про зроблену пластику, сезон відпусток - найкращий час для проведення таких маніпуляцій. Влітку можна виїхати на тривалий час, пославшись на бажання відпочити на самоті, при цьому ні у кого не виникне зайвих питань.

Є види пластичних операцій, що рекомендовані для проведення саме в жарку пору року. До них відносяться:

  • блефаропластика, яку потім можна приховати під сонцезахисними окулярами;
  • отопластика, крім випадків, де необхідна реконструкція вушної раковини;
  • ендоскопічний ліфтинг обличчя.

Лікарі багатьох клінік радять проводити влітку ще й ринопластику - так можна зменшити ризик виникнення запалення слизових. Правда є один нюанс - не можна буде носити окуляри протягом декількох місяців. Через це такий варіант не підходить людям з чутливими до сонячних променів очима.

Недоліки

Основна причина, по якій більшість відмовляється від проведення пластичних операцій влітку - тимчасові рубці і набряки не дозволяють надягати відкритий одяг. Тут крити нема чим. Час загоєння таких відмітин в жарку погоду скорочується, але все одно займає кілька місяців, і весь цей період їх намагаються сховати під одягом. Далеко не всі люди зважуються надіти купальник до того, як вони зійдуть.

Є ще один аргумент на користь проведення таких процедур в менш сонячний сезон, адже навіть якщо людина не боїться думки оточуючих і не соромиться шрамів, їй варто пам'ятати про чутливість свіжих рубців до ультрафіолетових променів. Тут буде справедливо зауважити, що сміливо вирушати на відпочинок можна вже через пару тижнів після хірургічного втручання, достатньо придбати якісний крем для засмаги з високим рівнем захисту.

Операції влітку протипоказані в рідкісних випадках і це пов'язано виключно з непереносимістю високих температур деякими людьми. Всього два види процедур - абдомінопластика і ліпосакція які дійсно краще відкласти до осені.

Коли у пацієнта виникають спірні питання і його долають сумніви, найкращим виходом буде відвідування клініки і спілкування з лікарем. Тільки після індивідуального огляду спеціаліста можна стверджувати, що для нього буде шкідливо, а що - корисно.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
23-06-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Ринопластика - одна з найбільш затребуваних пластичних операцій, адже найбільше людей, що звертаються за допомогою в спеціалізовані клініки, невдоволено саме своїм носом. Комусь він здається непропорційно великим, є ті, кого не влаштовує форма або певна ділянка: ніздрі, кінчик носа, горбинка на ньому. Серед бажаючих скористатися цією процедурою не тільки люди, які прагнуть змінити свою зовнішність.
Прийнято вважати, що косметичні процедури і пластична хірургія цікавлять виключно прекрасну половину людства, але це далеко не так. Багато чоловіків також пильно стежать за своєю зовнішністю, не соромлячись звертатися за допомогою до фахівців. Охочих виправити естетичні недоліки свого тіла за допомогою оперативного втручання все більше, але деякі операції користуються просто колосальною популярністю.
10 червня 2017 року в медичному центрі ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» під патронатом Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів (ВАПРЕХ) відбулася грандіозна подія- авторський майстер-клас Іллі Слюсарєва з естетичної, функціональної закритої ринопластики.
Сучасна пластична хірургія здійснює мрії людей про ідеальне тіло. Зараз з її допомогою можна не тільки позбутися різних косметичних дефектів, але і надати фігурі бажані обриси. Так, наприклад, одним з найбільш популярних видів пластичних операцій є маммопластика. На крок ближче до ідеальної фігури Установка імплантів в молочні залози на даний момент є найефективнішим способом збільшення грудей.
Пластична хірургія дає можливість наблизитися до власної мрії про ідеальну зовнішність і гарне тіло. Однак, як і будь-які інші процедури, що передбачають хірургічне втручання, такі операції можуть супроводжуватися неприємними проявами. Реабілітація після пластики: що потрібно знати? Характер проявів різниться в залежності від того, який тип операції проводився і яка ділянка тіла піддавалася корекції.