Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ожиріння і ліпосакція

Ожиріння і ліпосакція фото 1Надмірна вага і ожиріння - одні з найнебезпечніших і поширених проблем нинішнього покоління. Вони призводять до діабету, збоїв в роботі внутрішніх органів і безлічі інших недуг, та значно скорочують тривалість життя. Є багато методів боротьби із зайвими кілограмами, але практично всі з них вимагають докладати чималих зусиль для досягнення результату. На превеликий жаль, більшість повних людей не хоче йти складним шляхом і вибирає сумнівні процедури і харчові добавки. У деяких випадках, коли бажання схуднути є, а робити що-небудь для цього не хочеться, людина вирішується на хірургічне втручання.

Ліпосакція

Чомусь прийнято вважати ліпосакцію чарівною процедурою, що допомагає позбутися від ожиріння, але це зовсім не так. Вона спрямована на видалення жиру тільки на одній конкретній ділянці. Тобто, прибравши його надлишки на животі, важливо розуміти, що інші частини тіла аж ніяк не зменшуються, як і не зникають інші проблеми, пов'язані з надмірною вагою.

Операцію по ліпосакції не можна назвати легкою. Ще до її проведення потрібно провести діагностику організму пацієнта і визначити, скільки жирової тканини можна прибрати за раз. Під час хірургічного втручання спершу вводяться препарати, що розріджують жировий прошарок, потім роблять надрізи і вставляють в них підключені до аспіратору прилади - канюлі, до яких приєднані шланги. Лікар рухає ними під шкірою, видаляючи жир. Спеціальна форма канюлів робить їх абсолютно безпечними для м'язів і нервів. Після завершення всіх маніпуляцій розрізи зашивають, встановлюючи при цьому дренажі.

 

Ожиріння і ліпосакція фото 2Щоб сформувати бажаний силует, потрібно носити коригуючу білизну протягом 20 -25 днів після операції. Остаточний результат від цієї процедури видно не відразу, а тільки після декількох місяців з моменту її проведення.

 

Коли ліпосакція неефективна

Тих, хто сподівається отримати від цієї операції неймовірний ефект, бажаючи прокинутися після наркозу зовсім іншою людиною, чекає кілька серйозних розчарувань:

  • вага не зміниться кардинально, в середньому, лікарі рекомендують відкачувати не більш трьох літрів жирової маси за раз;
  • в організмі порушується обмін речовин і він намагається всіляко відновити втрачені запаси, тому доводиться ретельно стежити за своїм харчуванням;
  • значних змін у зовнішньому вигляді не буде, зміниться лише одна ділянка тіла;
  • розтяжки, целюліт і різні проблеми зі шкірою залишаться, їх доведеться вирішувати у косметолога;
  • залишається вісцеральне ожиріння печінки, серця та інших органів;
  • проблеми, викликані надмірною вагою, наприклад, підвищення артеріального тиску і рівня цукру, теж нікуди не зникнуть.

Більшість людей не враховують специфіки цієї операції і тому залишаються нею незадоволеними. В першу чергу, варто розуміти, що ліпосакція добре допомагає людям з локалізованими недоліками фігури. Її успішно використовують для пацієнтів, які пройшли довгий шлях схуднення за допомогою дієтологів, психологів і фітнес-тренерів, але ніяк не можуть позбутися жиру в певній частині тіла. Так вже влаштований людський організм, що деякі його ділянки погано піддаються схудненню навіть за допомогою важких спортивних вправ. У жіночої статі такі проблеми виникають з внутрішньою та зовнішньою поверхнею стегна, областю коліна, а для чоловіків найважче боротися з жиром на животі.

Щоб відкачати жир з усього тіла, а не однієї ділянки, потрібно володіти величезним капіталом і не боятися ускладнень від безлічі хірургічних втручань. Та й це не є гарантією хорошої фігури, адже організм, підданий такому стресу, буде намагатися відновити жирові відкладення, що нерідко закінчується набором ще більшої ваги, ніж до операції.

Звичайно, кожен сам може вирішувати, чи потрібна йому така процедура з видалення жиру, але перед її проведенням краще все-таки спробувати позбутися від ожиріння природним шляхом. І тільки після цього братися за хірургічну корекцію проблемних ділянок.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
27-06-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Практично всі, хто зважився на пластичну операцію, особливо ті, хто стикається з цим вперше, відразу ж починають задаватися масою питань. Через те, що існує дуже багато міфів, пов'язаних і з самим процесом, і з його наслідками, людині, яка далека від усього цього, дуже важко відрізнити правду від вигадки. Мабуть один з найбільш частих міфів пов'язаний з раціональністю проведення хірургічного втручання в літній період.
Ринопластика - одна з найбільш затребуваних пластичних операцій, адже найбільше людей, що звертаються за допомогою в спеціалізовані клініки, невдоволено саме своїм носом. Комусь він здається непропорційно великим, є ті, кого не влаштовує форма або певна ділянка: ніздрі, кінчик носа, горбинка на ньому. Серед бажаючих скористатися цією процедурою не тільки люди, які прагнуть змінити свою зовнішність.
Прийнято вважати, що косметичні процедури і пластична хірургія цікавлять виключно прекрасну половину людства, але це далеко не так. Багато чоловіків також пильно стежать за своєю зовнішністю, не соромлячись звертатися за допомогою до фахівців. Охочих виправити естетичні недоліки свого тіла за допомогою оперативного втручання все більше, але деякі операції користуються просто колосальною популярністю.
10 червня 2017 року в медичному центрі ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» під патронатом Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів (ВАПРЕХ) відбулася грандіозна подія- авторський майстер-клас Іллі Слюсарєва з естетичної, функціональної закритої ринопластики.
Сучасна пластична хірургія здійснює мрії людей про ідеальне тіло. Зараз з її допомогою можна не тільки позбутися різних косметичних дефектів, але і надати фігурі бажані обриси. Так, наприклад, одним з найбільш популярних видів пластичних операцій є маммопластика. На крок ближче до ідеальної фігури Установка імплантів в молочні залози на даний момент є найефективнішим способом збільшення грудей.