Наші акціі

Авторський майстер-клас від Іллі Слюсарева по ринопластиці

10 червня 2017 року в медичному центрі ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» під патронатом Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів (ВАПРЕХ) відбулася грандіозна подія- авторський майстер-клас Іллі Слюсарєва з естетичної, функціональної закритої ринопластики.

Подія дійсно унікальна, адже в гості до нас приїхали наші колеги, фахівці в галузі пластичної естетичної хірургії з самих різних куточків України- з Києва, Одеси, Львова, Івано-Франківська, Луцька.

Авторський майстер-клас Іллі Слюсарєва з естетичної, функціональної закритої ринопластики фото 1 З приивітальним словом до фахівців звернулися Президент ВАПРЕХ, д.мед.н., професор Пінчук Василь Дмитрович, головний хірург Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради, к.мед.н., Дубинський Микола Вікторович.

Директор, головний лікар медичного центру ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії», лікар- дерматовенеролог вищої категорії, Слюсарєва Леся Федорівна щиро привітала всіх учасників майстер- класу, розповіла про хірургічну та наукову діяльність Іллі Юрійовича Слюсарєва, хірурга з 25-річним стажем роботи в пластичній хірургії.

А розпочався симпозіум з лекції завідувача відділенням хірургії медичного центру ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії», хірурга вищої категорії, сертифікованого член а ВАПРЕХ, кандидата медичних наук Слюсарєва Іллі Юрійовича «Формування піраміди носа з правильним носо-лобним та носо-лицевим кутами за допомогою авторського остеотома».

Авторський майстер-клас Іллі Слюсарєва з естетичної, функціональної закритої ринопластики фото 2 В рамках майстер класу Іллею Юрійовичем Слюсарєвим успішно було проведено 4 естетичних ринопластики з присутністю колег в операційній, адже це дуже важливо- слідкувати за умілими руками хірурга не на екрані монітора, а бути учасником «живої» хірургії!

Ще довго не будуть вщухати оплески умілому досвідченому хірургу, Іллі Юрійовичу Слюсарєву, адже проведений майстер-клас – захід високого професійного, практичного, наукового рівня, і проведений він саме в нашому чарівному місті Полтава, яку всі ми-полтавці дуже любимо!


Ще раз хочеться щиро подякувати всім колегам за чудову нагоду поспілкуватися та обмінятися досвідом.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
11-06-2017

Схожі новини

Сучасна пластична хірургія здійснює мрії людей про ідеальне тіло. Зараз з її допомогою можна не тільки позбутися різних косметичних дефектів, але і надати фігурі бажані обриси. Так, наприклад, одним з найбільш популярних видів пластичних операцій є маммопластика.
Пластична хірургія дає можливість наблизитися до власної мрії про ідеальну зовнішність і гарне тіло. Однак, як і будь-які інші процедури, що передбачають хірургічне втручання, такі операції можуть супроводжуватися неприємними проявами.
Сучасну пластичну хірургію по праву можна назвати окремою галуззю медицини, що допомагає боротися з різними дефектами зовнішності. Зробити ідеальну фігуру, усунути перші ознаки старіння, повернути своєму тілу колишню молодість і красу без особливих зусиль тепер стало реально!
Сучасна пластична хірургія дає можливість позбутися від всіляких дефектів краси, що обумовлює надзвичайну популярність даної сфери медицини. За допомогою хірургів можна повернути собі молодість і красу, надати тілу правильні пропорції, а фігурі - привабливі обриси.
7-8 квітня 2017 року відбувся істинно грандіозна подія, а саме-міжнародна зустріч знаменитих пластичних хірургів з далекого зарубіжжя з колегами, пластичними хірургами України- українсько-балтійський міжнародний форум Intrenational Society of Aestetic Plastic Surgery Visiting Professor Program.