Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Реабілітація після пластики: що потрібно знати?

Відновлювальний період після пластичної операції фото 1 Пластична хірургія дає можливість наблизитися до власної мрії про ідеальну зовнішність і гарне тіло. Однак, як і будь-які інші процедури, що передбачають хірургічне втручання, такі операції можуть супроводжуватися неприємними проявами.

Реабілітація після пластики: що потрібно знати?

Характер проявів різниться в залежності від того, який тип операції проводився і яка ділянка тіла піддавалася корекції. Найчастіше після хірургічних втручань спостерігаються набряки, больові відчуття в зоні впливу, загальна слабкість і нездужання.

Про можливі прояви пацієнта заздалегідь попереджає пластичний хірург. Адже від того, наскільки ви готові до реабілітаційного періоду після пластики, залежить швидкість вашого відновлення.

Після проведення пластичної операції

Відновлювальний період після пластичної операції фото 2 Багато пацієнтів відзначають, що найскладнішим етапом відновлення є перші кілька годин після хірургічного втручання. В цей час організм відходить від наркозу, чому нерідко спостерігаються:

  • нудота;
  • загальна слабкість;
  • біль в зоні проведення операції.

Інтенсивність таких проявів залежить від того, наскільки складним і глибоким було хірургічне втручання. Щоб допомогти вам впоратися з хворобливими наслідками, лікар може призначити прийом знеболюючих препаратів.

У перший день після пластики в зоні корекції може з'явитися набряк. Така реакція вважається цілком природною. Як правило, набряк максимально проявляється на третій день відновного періоду, після чого починає зменшуватися.

У разі виникнення невеликих кровотеч при операції можлива поява синців. Гематоми проходять досить довго - іноді до повного зникнення може пройти 3-4 тижні. Якщо ж синець на шкірі не зникає, є сенс говорити про ускладнення в період реабілітації і необхідність звернення до фахівця.

Фізична активність після пластики

Хірурги рекомендують вставати з ліжка вже в день проведення пластики для профілактики утворення тромбів в судинах. До звичного способу життя пацієнт може повернутися вже на 3-5 день після хірургічного втручання. В подальшому рекомендується уникати навантажень, які викликають больові відчуття і призводять до розтягування швів в зоні впливу.

Займатися спортом дозволяється після закінчення 3-5 місяців. Термін реабілітації залежить від стану здоров'я пацієнта і типу проведеної пластики.

Харчування в період реабілітації

Хірургічне втручання - це стрес для всього організму. Щоб відновлення проходило якомога швидше і легше, необхідно допомогти організму, створивши щадні для нього умови. Особливу увагу слід приділити харчуванню. Подбайте про підтримку водного балансу. Після проведеної операції необхідно пити більше води, а також вживати легкі, дієтичні страви.

Неприпустимі ускладнення

Реабілітація часто проходить досить ефективно і безболісно. Необхідно терміново звертатися до фахівця, якщо ви спостерігаєте у себе певні симптоми:

  • збільшення набряку по закінченню 3-5 днів після хірургічного втручання;
  • раптове посилення болю;
  • підвищення температури до 38 градусів і вище;
  • поява крові або рідини в місці, де проводилося хірургічне втручання.

Будьте уважні до себе і свого здоров'я, щоб забезпечити швидке одужання без наслідків.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
03-05-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Сучасну пластичну хірургію по праву можна назвати окремою галуззю медицини, що допомагає боротися з різними дефектами зовнішності. Зробити ідеальну фігуру, усунути перші ознаки старіння, повернути своєму тілу колишню молодість і красу без особливих зусиль тепер стало реально! Естетична хірургія: погляд у майбутнє Дана галузь медицини користується зараз величезною популярністю.
Сучасна пластична хірургія дає можливість позбутися від всіляких дефектів краси, що обумовлює надзвичайну популярність даної сфери медицини. За допомогою хірургів можна повернути собі молодість і красу, надати тілу правильні пропорції, а фігурі - привабливі обриси. Історія, що йде в глибину тисячоліть Людина приділяє досить багато уваги своїй зовнішності.
7-8 квітня 2017 року відбувся істинно грандіозна подія, а саме-міжнародна зустріч знаменитих пластичних хірургів з далекого зарубіжжя з колегами, пластичними хірургами України- українсько-балтійський міжнародний форум Intrenational Society of Aestetic Plastic Surgery Visiting Professor Program.
Красиві груди - мрія і предмет гордості сучасних жінок і дівчат. Багато представниць прекрасної половини людства хотіли б змінити форму і розмір молочних залоз, саме тому мамопластика зараз є досить затребуваною галуззю пластичної хірургії. Збільшення грудей: як проходить операція? Операції такого типу передбачають можливість застосування двох основних підходів.
Вікові зміни шкіри - прояви, від яких хоче себе уберегти кожна жінка. Однак вік бере верх, і шкіра обличчя поступово втрачає пружність і еластичність, на ній починають з'являтися зморшки, які з плином часу стають більш глибокими і помітними. Сучасна косметологія постійно шукає нові способи позбавлення від різних вікових змін шкіри. Зараз однією з найбільш ефективних і тому популярних процедур є нитковий ліфтинг.