Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Інновації в пластичній хірургії

Інновації в пластичній хірургії фото 1 Сучасну пластичну хірургію по праву можна назвати окремою галуззю медицини, що допомагає боротися з різними дефектами зовнішності. Зробити ідеальну фігуру, усунути перші ознаки старіння, повернути своєму тілу колишню молодість і красу без особливих зусиль тепер стало реально!

Естетична хірургія: погляд у майбутнє

Дана галузь медицини користується зараз величезною популярністю. Така тенденція обумовлює стрімкий розвиток технологій, розробку нових методик, які допомагають пацієнтам досягти бажаного результату в боротьбі з різними дефектами зовнішності.

Уже зараз кардинально змінюється підхід фахівців до своєї роботи. Хірурги прагнуть проводити операції максимально акуратно, щоб не тільки надати частинам тіла пацієнта потрібну форму і вигляд, але і не залишити жодних слідів від хірургічного втручання. Застосування ендоскопів та лазерних апаратів дозволили досягти великих успіхів в процесі виконання таких завдань.

Інноваційні технології і методики в пластичної хірургії

Інновації в пластичній хірургії фото 2 Сучасна пластична хірургія ставить перед собою кілька основних завдань:

  • усунення різних естетичних дефектів зовнішності;
  • відновлення форм різних частин тіла після перенесених травм і хірургічних втручань;
  • усунення ознак старіння, повернення шкірі пружності та молодості;
  • безпечне і безболісне виконання естетичних процедур і операцій без шрамів, рубців та інших слідів хірургічного втручання.

Щоб досягти бажаного результату, хірурги постійно впроваджують в свою роботу нові технології, що дозволяють мінімізувати травмування шкіри і виключити можливість розвитку ускладнень.

Так, наприклад, зараз великою популярністю користується лазерне обладнання, що дозволяє проводити омолоджуючі процедури без оперативного втручання. Використання лазера в процесі виконання пластичних операцій дає можливість звести до мінімуму число розрізів на шкірі і виключити ризик інфікування тканин.

До інноваційних технологій в естетичній хірургії можна віднести:

  • застосування філерів, таких як Ювідерм і Рестилайн, що містять в складі натуральні компоненти;
  • використання вдосконалених матеріалів в процесі проведення операцій, наприклад, грудних імплантів з особливого гелю, який не розтікається навіть в разі їх пошкодження;
  • трансплантацію шкіри і великих шматків різних видів тканин.

Зараз в пластичної хірургії велику ставку роблять на застосування в майбутньому стовбурових клітин. З їх допомогою можна буде вирощувати жирову, кісткову і м'язову тканини для досягнення бажаного естетичного або лікувального ефекту.

Також на стадії розробки знаходиться метод під назвою «ліпофілінг», який передбачає пересадку жирових відкладень в ту частину тіла, якій слід надати більший об'єм. Однак такі методики будуть застосовуватися тільки тоді, коли буде доведено їхню стовідсоткову безпеку для здоров'я людини.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
25-04-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Сучасна пластична хірургія дає можливість позбутися від всіляких дефектів краси, що обумовлює надзвичайну популярність даної сфери медицини. За допомогою хірургів можна повернути собі молодість і красу, надати тілу правильні пропорції, а фігурі - привабливі обриси. Історія, що йде в глибину тисячоліть Людина приділяє досить багато уваги своїй зовнішності.
7-8 квітня 2017 року відбувся істинно грандіозна подія, а саме-міжнародна зустріч знаменитих пластичних хірургів з далекого зарубіжжя з колегами, пластичними хірургами України- українсько-балтійський міжнародний форум Intrenational Society of Aestetic Plastic Surgery Visiting Professor Program.
Красиві груди - мрія і предмет гордості сучасних жінок і дівчат. Багато представниць прекрасної половини людства хотіли б змінити форму і розмір молочних залоз, саме тому мамопластика зараз є досить затребуваною галуззю пластичної хірургії. Збільшення грудей: як проходить операція? Операції такого типу передбачають можливість застосування двох основних підходів.
Вікові зміни шкіри - прояви, від яких хоче себе уберегти кожна жінка. Однак вік бере верх, і шкіра обличчя поступово втрачає пружність і еластичність, на ній починають з'являтися зморшки, які з плином часу стають більш глибокими і помітними. Сучасна косметологія постійно шукає нові способи позбавлення від різних вікових змін шкіри. Зараз однією з найбільш ефективних і тому популярних процедур є нитковий ліфтинг.
2-3 вересня 2016 року в столиці нашої країни відбувся другий грандіозний форум ISAPS, провідним спікером якого був професор ISAPS Оскар Рамірез, США, доктор медицини, пластичний хірург, сертифікований Американською Колегією пластичної хірургії, який поділився світовим досвідом своїх досягнень в пластичній хірургії, адже саме Рамірез отримав міжнародне визнання за інноваційні техніки в реконструктивної та косметичної хірургії, зокрема, ендоскопічної пластичної хірургії.