Наші акціі

Інновації в пластичній хірургії

Інновації в пластичній хірургії фото 1 Сучасну пластичну хірургію по праву можна назвати окремою галуззю медицини, що допомагає боротися з різними дефектами зовнішності. Зробити ідеальну фігуру, усунути перші ознаки старіння, повернути своєму тілу колишню молодість і красу без особливих зусиль тепер стало реально!

Естетична хірургія: погляд у майбутнє

Дана галузь медицини користується зараз величезною популярністю. Така тенденція обумовлює стрімкий розвиток технологій, розробку нових методик, які допомагають пацієнтам досягти бажаного результату в боротьбі з різними дефектами зовнішності.

Уже зараз кардинально змінюється підхід фахівців до своєї роботи. Хірурги прагнуть проводити операції максимально акуратно, щоб не тільки надати частинам тіла пацієнта потрібну форму і вигляд, але і не залишити жодних слідів від хірургічного втручання. Застосування ендоскопів та лазерних апаратів дозволили досягти великих успіхів в процесі виконання таких завдань.

Інноваційні технології і методики в пластичної хірургії

Інновації в пластичній хірургії фото 2 Сучасна пластична хірургія ставить перед собою кілька основних завдань:

  • усунення різних естетичних дефектів зовнішності;
  • відновлення форм різних частин тіла після перенесених травм і хірургічних втручань;
  • усунення ознак старіння, повернення шкірі пружності та молодості;
  • безпечне і безболісне виконання естетичних процедур і операцій без шрамів, рубців та інших слідів хірургічного втручання.

Щоб досягти бажаного результату, хірурги постійно впроваджують в свою роботу нові технології, що дозволяють мінімізувати травмування шкіри і виключити можливість розвитку ускладнень.

Так, наприклад, зараз великою популярністю користується лазерне обладнання, що дозволяє проводити омолоджуючі процедури без оперативного втручання. Використання лазера в процесі виконання пластичних операцій дає можливість звести до мінімуму число розрізів на шкірі і виключити ризик інфікування тканин.

До інноваційних технологій в естетичній хірургії можна віднести:

  • застосування філерів, таких як Ювідерм і Рестилайн, що містять в складі натуральні компоненти;
  • використання вдосконалених матеріалів в процесі проведення операцій, наприклад, грудних імплантів з особливого гелю, який не розтікається навіть в разі їх пошкодження;
  • трансплантацію шкіри і великих шматків різних видів тканин.

Зараз в пластичної хірургії велику ставку роблять на застосування в майбутньому стовбурових клітин. З їх допомогою можна буде вирощувати жирову, кісткову і м'язову тканини для досягнення бажаного естетичного або лікувального ефекту.

Також на стадії розробки знаходиться метод під назвою «ліпофілінг», який передбачає пересадку жирових відкладень в ту частину тіла, якій слід надати більший об'єм. Однак такі методики будуть застосовуватися тільки тоді, коли буде доведено їхню стовідсоткову безпеку для здоров'я людини.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
25-04-2017

Схожі новини

Сучасна пластична хірургія дає можливість позбутися від всіляких дефектів краси, що обумовлює надзвичайну популярність даної сфери медицини. За допомогою хірургів можна повернути собі молодість і красу, надати тілу правильні пропорції, а фігурі - привабливі обриси.
7-8 квітня 2017 року відбувся істинно грандіозна подія, а саме-міжнародна зустріч знаменитих пластичних хірургів з далекого зарубіжжя з колегами, пластичними хірургами України- українсько-балтійський міжнародний форум Intrenational Society of Aestetic Plastic Surgery Visiting Professor Program.
Красиві груди - мрія і предмет гордості сучасних жінок і дівчат. Багато представниць прекрасної половини людства хотіли б змінити форму і розмір молочних залоз, саме тому мамопластика зараз є досить затребуваною галуззю пластичної хірургії.
Вікові зміни шкіри - прояви, від яких хоче себе уберегти кожна жінка. Однак вік бере верх, і шкіра обличчя поступово втрачає пружність і еластичність, на ній починають з'являтися зморшки, які з плином часу стають більш глибокими і помітними.
2-3 вересня 2016 року в столиці нашої країни відбувся другий грандіозний форум ISAPS, провідним спікером якого був професор ISAPS Оскар Рамірез, США, доктор медицини, пластичний хірург, сертифікований Американською Колегією пластичної хірургії