Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Турбота про груди з імплантатами

Догляд за імплантованою груддю фото 1 Сучасна пластична хірургія здійснює мрії людей про ідеальне тіло. Зараз з її допомогою можна не тільки позбутися різних косметичних дефектів, але і надати фігурі бажані обриси. Так, наприклад, одним з найбільш популярних видів пластичних операцій є маммопластика.

На крок ближче до ідеальної фігури

Установка імплантів в молочні залози на даний момент є найефективнішим способом збільшення грудей. Використовуючи високоякісні матеріали, хірурги всього за пару годин можуть надати бюсту бажаної форми. При цьому груди і на вигляд, і на дотик будуть здаватися природними.

Мамопластика - найголовніший, але всього лише перший крок на шляху до красивого бюсту. Щоб закріпити отриманий результат, необхідно забезпечити правильний догляд за молочними залозами.

Догляд за імплантованою груддю

Догляд за імплантованою груддю фото 2 Головне правило, якого слід дотримуватися дівчині після проведення маммопластики, полягає у виконанні всіх рекомендацій лікаря. Після збільшення молочних залоз душ можна приймати тільки на 5-7 день. При цьому не можна використовувати мочалку і жорсткі миючі засоби.

Особливу увагу слід приділити вибору одягу. Після операції дівчатам необхідно носити компресійну білизну для підтримки грудей. Спеціальні бюстгальтери одночасно виконують кілька функцій:

  • фіксують форму і положення молочних залоз;
  • сприяють швидкому загоєнню швів;
  • підтримують молочні залози, попереджаючи обвисання і розходження імплантів в різні боки.

Особливо обережно потрібно ставитися до фізичних навантажень. Слід уникати різких рухів, які передбачають навантаження на молочні залози. В іншому випадку не обійтися без спеціальної фіксуючої білизни.

Анатомічні особливості пацієнтів

Особливості проведення операції та заходи по догляду за молочними залозами після неї багато в чому залежать від типу і розташування імплантів. Так, наприклад, при вузькій грудній клітині рекомендуються вставки високого профілю з вузькою основою. Якщо ж грудна клітина широка, оптимальним варіантом стануть вставки низького профілю. Вони мають широку основу і незначно виступають вперед.

Від ступеню вираженості грудного м'яза залежить тип розташування вставки. Наприклад, при сильно вираженому м'язі імплант встановлюється над ним, що дає можливість надати молочним залозам акуратний і природний вигляд.

Часті питання про збільшення грудей

  • Чи можна літати у літаках, пірнати з аквалангом після установки силіконових вставок? - Можна, оскільки вони витримують значно більший тиск (приблизно 18 атм.), ніж ті, яким піддаються молочні залози під час дайвінгу або польотів на літаку.
  • Чи вплине операція на можливість грудного вигодовування в майбутньому? - Ні. Силіконові вставки ніяк не впливають на процес утворення молока.
  • Чи може проведена пластика викликати рак молочних залоз? - Медичні дослідження виключають вплив пластичної хірургії на розвиток онкологічного захворювання.

Протипоказання: чого не можна робити після пластики грудей?

Реабілітаційний період виключає:

  • прийом сонячних ванн - протягом року (особливу увагу слід приділити захисту сосково-ареолярної зони);
  • інтенсивні фізичні навантаження - перші 2-3 місяці;
  • носіння білизни з кісточками - протягом 3-х місяців;
  • відвідування масажних процедур - в залежності від вказівок лікаря.
Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
10-05-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Пластична хірургія дає можливість наблизитися до власної мрії про ідеальну зовнішність і гарне тіло. Однак, як і будь-які інші процедури, що передбачають хірургічне втручання, такі операції можуть супроводжуватися неприємними проявами. Реабілітація після пластики: що потрібно знати? Характер проявів різниться в залежності від того, який тип операції проводився і яка ділянка тіла піддавалася корекції.
Сучасну пластичну хірургію по праву можна назвати окремою галуззю медицини, що допомагає боротися з різними дефектами зовнішності. Зробити ідеальну фігуру, усунути перші ознаки старіння, повернути своєму тілу колишню молодість і красу без особливих зусиль тепер стало реально! Естетична хірургія: погляд у майбутнє Дана галузь медицини користується зараз величезною популярністю.
Сучасна пластична хірургія дає можливість позбутися від всіляких дефектів краси, що обумовлює надзвичайну популярність даної сфери медицини. За допомогою хірургів можна повернути собі молодість і красу, надати тілу правильні пропорції, а фігурі - привабливі обриси. Історія, що йде в глибину тисячоліть Людина приділяє досить багато уваги своїй зовнішності.
7-8 квітня 2017 року відбувся істинно грандіозна подія, а саме-міжнародна зустріч знаменитих пластичних хірургів з далекого зарубіжжя з колегами, пластичними хірургами України- українсько-балтійський міжнародний форум Intrenational Society of Aestetic Plastic Surgery Visiting Professor Program.
Красиві груди - мрія і предмет гордості сучасних жінок і дівчат. Багато представниць прекрасної половини людства хотіли б змінити форму і розмір молочних залоз, саме тому мамопластика зараз є досить затребуваною галуззю пластичної хірургії. Збільшення грудей: як проходить операція? Операції такого типу передбачають можливість застосування двох основних підходів.