Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Отопластика: хто з зірок робив пластику вух?

Отопластика: хто з зірок робив пластику вух? Глянцеві журнали, фільми і відеопередачі щодня демонструють найкрасивіших світу цього. Безліч зірок шоу-бізнесу, акторів, актрис і інших артистів стають іконами для наслідування. А все тому, що їх зовнішність - це пропорційні риси та симетрія. Але не всі знаменитості з народження мають ідеальні риси. Деякі з них всього лише змінили форму вух, позбувшись капловухості за допомогою пластики вушних раковин. Хоча не менш популярними серед знаменитостей є операції по збільшенню грудей і корекції форми носа.

Як змінюють форму вух?

Отопластика - один з найпростіших і швидких хірургічних методів перетворення обличчя. У сучасній практиці існує близько 170 методик корекції зовнішньої частини вуха. Наприклад, за допомогою операції:

  • змінюють форму і розмір раковини,
  • зменшують кут розташування вушного хряща до потилиці,
  • створюють більш гладкий контур протизавитка,
  • надають естетичний вигляд мочці.

Оперативне втручання може бути призначене за показаннями або за бажанням. Перед проведенням операції хірург визначає майбутню форму вуха, враховуючи антропометричні дані пацієнта. Під місцевим наркозом проводять корекцію хряща та шкіри. Отопластика триває в середньому півгодини, а через 1-2 години після пацієнт вже може покинути клініку. Нове положення і форму фіксують за допомогою валиків і бандажа, який рекомендують носити близько місяця. При виконанні всіх рекомендацій, набряки швидко проходять, сліди швів будуть невидимими, анфас стає пропорційним.

Хто з зірок виправив форму вух?

Бред Пітт

Отопластика: хто з зірок робив пластику вух? Інтернет відкриває всі карти знаменитостей. Фото юності Бреда Пітта і його сучасні знімки служать незаперечним доказом отопластики. Успішно проведена операція перетворила і без того симпатичного актора. Корекція вух відмінно гармонує з формою обличчя зірки кіно.

Бейонсе

На дитячих фото Бейонсе очевидна капловухість, яку своєчасно усунули за допомогою операції. І не дарма - так портрет секс-символу Бейонсе виглядає ще гарнішим. Щільно прилеглі до голови вушка створюють ідеальний контур обличчя співачки.

Ріанна

Яскрава зовнішність співачки не зовсім природна, а є результатом операції. Ранні знімки доводять, що у неї була проведена корекція вух, завдяки чому красуня виглядає ще привабливіше.

Євгенія Крюкова

Відома актриса театру і кіно Євгенія Крюкова в молодості не соромилася демонструвати відстовбурчені вуха, що засвідчили десятки знімків. Після операції ми бачимо зовсім інше обличчя - більш гармонійне. Такий ефект, безумовно, досягнутий за допомогою отопластики.

Неллі Єрмолаєва

Отопластика: хто з зірок робив пластику вух? Володарка чоловічих сердець зважилася на операцію прямо під час зйомок телешоу «Дом-2». До отопластики дівчина соромилася дефекту, прикриваючи його симпатичними пов'язками і вдалими зачісками. Тепер вона із задоволенням демонструє свою зовнішність.

Бен Стіллер

Коли мова йде про коміка, то глядач готовий сміятися навіть із зовнішності актора. Бен Стіллер надав нового вигляду своєму обличчю за допомогою отопластики, що не забули зафіксувати уважні фотографи.

Хто зі знаменитостей пишається формою вух?

Відстовбурчені вуха сьогодні досить яскрава особливість у фотомоделей. Безліч знаменитостей бажають виділитися з натовпу одноманітно гладких зірок, демонструючи недоліки як індивідуальну родзинку.

Вілл Сміт

Отопластика: хто з зірок робив пластику вух? Американський актор відомий ролями супергероя, зразкового батька та комедійних персонажів. Його капловухість не відштовхує шанувальників.

Ровен Аткінсон

Візитна картка знаменитого містера Біна - його унікальний анфас і профіль. Великий ніс і відстовбурчені вуха артиста відмінно доповнюють комічну міміку.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
19-09-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Пластика вух: 5 питань, що хвилюють перед операцією
Застуда під час реабілітації після ринопластики
Відновлення після ринопластики - що можна, а чого не можна?
Пластика грудей: що потрібно знати до операції?
Оптимальний вік для пластики