Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Пластика грудей: що потрібно знати до операції?

Пластика грудей: що потрібно знати до операції? Перш ніж зважитися на пластичну операцію, варто зважити всі плюси і мінуси її проведення. Як свідчить латинська мудрість: «Попереджений - значить озброєний». У сучасному інформаційному світі попереджають саме хірурги. Адже немає абсолютно ніякого сенсу в приховуванні можливих післяопераційних проблем. Тому співробітники клініки проводять дуже докладну консультацію і висвітлюють деталі операції по збільшенню або підтяжці грудей в мережі Інтернет.

У пластиці можуть відмовити

Жоден професійний хірург не стане потурати миттєвим примхам своєї пацієнтки. Якщо ваше бажання зробити підтяжку грудей або збільшити бюст - лише каприз, а не наслідок комплексів, естетичного стану бюсту, морального дискомфорту або іншої проблеми, то вам відмовлять у проведенні операції. Пластичний хірург, перш ніж здійснити втручання, проводить консультацію з пацієнткою і в першу чергу з'ясовує мотиви її дій, щоб скоротити ризики. Це цілком обґрунтовано, адже якщо завтра ви пошкодуєте про зроблене, то звинувачувати будете його, а якщо в збільшенні грудей (маммопластиці) взагалі немає об'єктивної необхідності, то хірург повинен пояснити це вам.

Нехірургічне вирішення проблеми

Пластика грудей: що потрібно знати до операції? Пластична операція - це гарантований ефект, незважаючи на ризик для здоров'я і стрес для організму пацієнтки. Але якщо є хірургічні методи вирішення проблеми - зверніться до них. Наприклад, зовсім не обов'язково робити підтяжку грудей, якщо заняття в спортзалі можуть вирішити вашу проблему. Експериментуйте з нижньою білизною, можливо вам знадобиться хороший бюстгальтер, він може створити не тільки ефект підтягнутих грудей, але і бюсту на пару розмірів більше, ніж є насправді. До того ж існує безліч косметологічних послуг, які спрямовані на відновлення еластичності шкіри пацієнтки без допомоги пластичного хірурга. У будь-якому випадку, рішення лягти під ніж заради збільшення бюсту (маммопластики) або його підтяжки - це остання міра, в правильності якої ви повинні бути впевнені на 100%.

Потрібно відмовитися від цигарок

Паління - це проблема багатьох, а напередодні пластичної операції - тим більше. Хірурги рекомендують пацієнткам утриматися від цигарок на 2 тижні до і після пластики. Незалежно від того, що ви збираєтеся робити: корекцію ареол, збільшення (маммопластику) або підтяжку грудей, смоли і нікотин, що вдихаються вами, збільшують ризики виникнення ускладнень в рази.

Слід схуднути до підтяжки

Підготуйтеся до процедури пластичної корекції не тільки морально, а й фізично. Особливу увагу приділіть вазі (якщо у вас є проблема її надлишку). Пацієнтці варто худнути не після, а до підтяжки. Ваші нові збільшені груди можуть сильно постраждати при втраті більше 3-х кг після їх пластики. Це може привести до зниження ефекту і до передчасної корекції форми бюсту, яка могла би знадобитися значно пізніше. А ось розумне збільшення ваги (в межах 100-300 г на рік) йде тільки на користь пацієнткам у віці 45-50 років.

Не слід гнатися за низькими цінами

Пластика грудей: що потрібно знати до операції? Середня ціна збільшення (маммопластики) або підтяжки грудей на території України коливається в діапазоні 4-7 тис. дол. США. Якщо ви бачите занадто занижений цінник, значить або вам показують неповну вартість пластичної операції, або у вас виникла проблема з вибором клініки для консультації. Приймати рішення - ваша прерогатива, але враховуйте, що ціна формується відповідно до стану 3 факторів:

  • якість і технологічність обладнання, яким користується хірург під час операції;
  • рівень кваліфікації пластичних хірургів (хорошим хірургам потрібно платити високу зарплату);
  • вартість самих імплантів.

А тепер подумайте, на чому ви, як пацієнтка, можете заощадити, піддаючи ризику здоров'я власного організму.

Реабілітаційний період

Будьте готові до того, що протягом першого місяця після операції по збільшенню (маммопластиці) або підтяжці грудей доведеться приділити більше часу відпочинку, незалежно від вашого віку. Ви не зможете працювати, виконувати домашні обов'язки і вирішувати будь-які повсякденні проблеми, які можуть привести до найменшого ризику стресу для організму. Рекомендації та рішення хірурга - обов'язкові для дотримання пацієнткою, якщо вона хоче, щоб реабілітаційний період після пластичної операції пройшов швидко і безслідно для здоров'я, а ефект зберігся надовго.

Можуть знадобитися кілька видів пластики

Пластика грудей: що потрібно знати до операції? Самостійно ви не зможете визначити, який саме вид операції вам необхідний. Це вирішує тільки пластичний хірург на першій консультації в клініці. Часто виникають ситуації, коли пацієнтці необхідне багатоетапне втручання. Наприклад, після пологів жіночі груди не тільки збільшуються, але ще і обвисають (особливо після народження 2-3 дитини). Обидві проблеми - можна вирішити, досить звернутися за допомогою до кваліфікованого лікаря для підтяжки.

Доведеться стежити за собою після операції

Природна проблема старіння не робить абсолютно ніякого позитивного впливу на стан шкіри пацієнтки, результати пластики грудей і організму в цілому. Втрата її еластичності позначається на досягнутому ефекті підтяжки, але ви завжди можете зробити корекцію, досить звернутися до лікаря за консультацією. Ризик негативних наслідків цієї процедури для організму значно нижче в порівнянні з первинною пластикою по збільшенню і займає приблизно в 2 рази менше часу (в порівнянні з комбінованою пластичною операцією).

За статистикою, переважна більшість пацієнток у віці 30-40 років приймають рішення при повторному візиті до хірурга тільки через 10 років після першої пластики грудей. Але проблема необхідності корекції може виникнути значно раніше. Наприклад, підтяжка може знадобитися, якщо ви народите двох і більше дітей вже після пластичної операції.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
04-09-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Про пластичну операцію тієї чи іншої зони замислюються багато. Одних зупиняє ціна пластики, інших - можливі ускладнення після зміни зовнішності, а деякі не можуть визначитися з оптимальним віком для корекції недоліків. Насправді, всі перераховані пункти залежать безпосередньо від того, яку саме операцію ви плануєте. Наприклад, проведення отопластики (корекції вушних раковин) можливо пацієнтам у віці від 6 років.
Оперативне хірургічне втручання - єдиний спосіб видалення небезпечної кісти. І якщо пацієнт грамотно підготується до операції і виконає всі рекомендації хірурга в період відновлення, то процедура не понесе за собою абсолютно ніяких ускладнень. Більш докладно про специфіку видалення гігром і особливості цього утворення можна прочитати тут.
Люди, які страждають гіпергідрозом часто запитують: чи варто вирішувати проблему кардинальним шляхом або спочатку слід випробувати на собі всі принади м'якших методик. Адже операція відома великим навантаженням на організм і можливими негативними наслідками для нього. Варто зазначити, що лікування гіпергідрозу хірургічним шляхом, про подробиці якого ви можете прочитати тут, практикується вже досить давно.
Для повернення молодості і краси вже давно не обов'язково лягати під ніж хірурга. Конкуренцію хірургічним методикам омолодження склали «уколи краси», здатні підтягнути контури обличчя, розгладити зморшки, повернути здоровий вигляд шкірі за кілька годин. Але багато жінок все ще не наважуються вдатися до омолодження за допомогою Плазмоліфтінгу або введення гіалуронової кислоти. Основною причиною відмови від використання ін'єкцій стають страхи і міфи, що оточують абсолютно безпечну процедуру.
В індустрії краси існують десятки засобів, здатних продовжити молодість і усунути ознаки старіння шкіри. Уколи гіалуронової кислоти - вже давно не єдиний спосіб швидко позбутися мімічних зморшок, повернути шкірним покривам тонус, еластичність, здоровий колір. Одним з ефективних рішень в боротьбі з нерівностями шкіри служать ін'єкції Диспорту.