Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Застуда під час реабілітації після ринопластики

Застуда під час реабілітації після ринопластики Підвищити рівень самооцінки, отримати більш привабливе обличчя, усуваючи візуальні дефекти сьогодні легко - достатньо хірургічним способом змінити форму носа. Один з найпопулярніших видів пластичної операції - це ринопластика. Наприклад, видалення горбинки або нова форма кінчика носа. Усунення дефектів можна продовжити ін'єкціями гіалуронової кислоти.

Успішний результат пластичної операції залежить від безлічі факторів. Наприклад, наскільки зашкодить фінальній формі носа раптова застуда? Це питання хвилює безліч пацієнтів, адже ринопластику найчастіше проводять в осінньо-зимовий період - сезон застудних захворювань. Краще заздалегідь знати, що робити, якщо в період відновлення після операції виникнуть неприємні симптоми. Адже звичні рухи (чхання, сякання, кашель) можуть нашкодити шву, збільшити набряки, або станеться зсув контурів.

Що робити, якщо застудилися після ринопластики?

Застуда під час реабілітації після ринопластики Головний симптом будь-якої застуди - це закладеність носа, викликана підвищеним виділенням слизу і набряками внутрішніх тканин. Під час відновлення після ринопластики рекомендують обережно промивати носові ходи фізрозчином (простим сольовим) і приймати антигістамінний препарат, який зменшує набряки. Дихати слід чистим, холодним, вологим повітрям.

Чого робити не можна?

Щоб не отримати розрив внутрішніх швів, деформацію ніздрів, крил і всього носа, під час застуди після ринопластики не можна:

  • різко сякатися,
  • здавлювати ніздрі,
  • чхати з закритим ротом,
  • затискати кінчик.

Застуда під час реабілітації після ринопластики При сяканні всередині носа відбувається поштовх повітря під тиском. Це може призвести до розриву тканин і зміщення хряща. Якщо пацієнт після ринопластики під час застуди буде стискати і натискати на кінчик або ніздрі, може статися небажана деформація. Внаслідок перетискання судин погіршується кровообіг в тканинах і процес загоєння буде повільним. Тому будь-які дотики повинні бути легкими, слабкими.

На весь період реабілітації і випадок застуди кожен пацієнт отримує індивідуальні рекомендації, які допоможуть уникнути негативних наслідків. Виконуючи прості правила, можна уникнути додаткових набряків, деформації швів і фінальної форми.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
12-09-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Успішний результат після ринопластики можливий тільки при дотриманні пацієнтом суворих правил періоду реабілітації. Дисципліна, точне дотримання рекомендацій пластичного хірурга допоможе створити таку форму носа, про яку ви мріяли. Від чого залежить процес відновлення? Звертаємо вашу увагу, що режим на післяопераційний термін визначається індивідуально - також, як і операція. Тому найбільш ефективні методи відновлення після ринопластики рекомендує тільки хірург, що спостерігає за вашим станом.
Перш ніж зважитися на пластичну операцію, варто зважити всі плюси і мінуси її проведення. Як свідчить латинська мудрість: «Попереджений - значить озброєний». У сучасному інформаційному світі попереджають саме хірурги. Адже немає абсолютно ніякого сенсу в приховуванні можливих післяопераційних проблем. Тому співробітники клініки проводять дуже докладну консультацію і висвітлюють деталі операції по збільшенню або підтяжці грудей в мережі Інтернет.
Про пластичну операцію тієї чи іншої зони замислюються багато. Одних зупиняє ціна пластики, інших - можливі ускладнення після зміни зовнішності, а деякі не можуть визначитися з оптимальним віком для корекції недоліків. Насправді, всі перераховані пункти залежать безпосередньо від того, яку саме операцію ви плануєте. Наприклад, проведення отопластики (корекції вушних раковин) можливо пацієнтам у віці від 6 років.
Оперативне хірургічне втручання - єдиний спосіб видалення небезпечної кісти. І якщо пацієнт грамотно підготується до операції і виконає всі рекомендації хірурга в період відновлення, то процедура не понесе за собою абсолютно ніяких ускладнень. Більш докладно про специфіку видалення гігром і особливості цього утворення можна прочитати тут.
Люди, які страждають гіпергідрозом часто запитують: чи варто вирішувати проблему кардинальним шляхом або спочатку слід випробувати на собі всі принади м'якших методик. Адже операція відома великим навантаженням на організм і можливими негативними наслідками для нього. Варто зазначити, що лікування гіпергідрозу хірургічним шляхом, про подробиці якого ви можете прочитати тут, практикується вже досить давно.