Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Пластика вух: 5 питань, що хвилюють перед операцією

Пластика вух: 5 питань, що хвилюють перед операцією Отопластика - це один з найпростіших і розповсюджених видів пластичної хірургії. В результаті такої операції відбувається корекція вушної раковини з метою виправити анатомічну форму вуха або усунути наслідки травми.

По виду процедури, отопластика ділиться на:

  • естетичну (корекція форми);
  • реконструктивну (відтворення ділянки або всього об`єму вушної раковини);
  • декоративна (наприклад, ельфійські вуха).

Важливо пам'ятати, що капловухість не є обов'язковим показником до проведення пластики. Це рішення залишається за пацієнтом - для створення більш привабливої зовнішності і підняття самооцінки.

Навколо цієї процедури існує безліч міфів. Адже слух - одне з життєво важливих почуттів. Будь-яке втручання в цю сферу насторожує. Щоб відкинути всі несуттєві страхи, ми відповімо на 5 найбільш хвилюючих питань, які турбують пацієнтів перед отопластикою.

Чи впливає отопластика на слух?

Пластика вух: 5 питань, що хвилюють перед операцією Однозначно ні. Система слуху складається з трьох відділів: внутрішнього, середнього і зовнішнього. Отопластика будь-якого типу зачіпає тільки вушну раковину, яка відповідає за прийняття звукових хвиль. Внутрішнє вухо під час операції ніяк не зачіпається. Тобто, змінюється лише анатомічна форма вушного хряща, покритого шкірою, іноді мочки (шар жирової тканини). При цьому ні барабанна перетинка, ні слуховий прохід не змінюються. Таким чином, на якість слуху дана процедура ніяк не впливає.

Як відбувається реабілітація після корекції вуха?

Період реабілітації після отопластики дуже короткий. Процедура проводиться під місцевою анестезією, тому пацієнт може покинути клініку вже через 1-2 години. Набряки і запальні процеси в тканинах повністю зникають через 14 днів. А видимий результат з'являється відразу - обличчя набуває нові привабливі риси і пропорційність.

Які ризики при отопластиці і чи є вони?

Пластика ушей: 5 вопросов, волнующих перед операцией Досвідчений фахівець високої кваліфікації виконує корекцію абсолютно безпечно для пацієнта. Але на фінальний результат і здоров'я прооперованої області вуха впливає також поведінка пацієнта в період реабілітації. Якщо виконувати рекомендації хірурга (носити пов'язку, дотримуватися оздоровчого режиму), то набряки сходять, тканини швидко загоюються, і нова форма вух буде ідеальною.

Чи залишаться шрами після пластики вуха?

Видимих швів і рубців не залишиться після закінчення періоду реабілітації. Згодом навіть відтінок шкіри вирівнюється без додаткового втручання. Сучасна отопластика виконується за допомогою спеціальної хірургічної нитки, яка дуже швидко розсмоктується сама. При будь-якому типі пластики вушної раковини, мочки або контуру раковини зовнішній вигляд вуха буде виключно естетичним.

Чи можна зробити корекцію форми вуха дитині?

Світова практика отопластики проводить корекцію дітям з 6 років, коли вушна раковина повністю сформована. Менш ризиковано проводити процедуру підліткам. Але найкращим варіантом вважається зачекати до повноліття, коли людина зможе самостійно прийняти рішення.

Будь-яке з означених питань хвилює тільки перед операцією. При дотриманні всіх умов і призначень хірурга, результат буде прекрасним - якість слуху не зміниться, не залишиться рубців, а форма стане бажаною.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
17-09-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Підвищити рівень самооцінки, отримати більш привабливе обличчя, усуваючи візуальні дефекти сьогодні легко - достатньо хірургічним способом змінити форму носа. Один з найпопулярніших видів пластичної операції - це ринопластика. Наприклад, видалення горбинки або нова форма кінчика носа. Усунення дефектів можна продовжити ін'єкціями гіалуронової кислоти. Успішний результат пластичної операції залежить від безлічі факторів.
Успішний результат після ринопластики можливий тільки при дотриманні пацієнтом суворих правил періоду реабілітації. Дисципліна, точне дотримання рекомендацій пластичного хірурга допоможе створити таку форму носа, про яку ви мріяли. Від чого залежить процес відновлення? Звертаємо вашу увагу, що режим на післяопераційний термін визначається індивідуально - також, як і операція. Тому найбільш ефективні методи відновлення після ринопластики рекомендує тільки хірург, що спостерігає за вашим станом.
Перш ніж зважитися на пластичну операцію, варто зважити всі плюси і мінуси її проведення. Як свідчить латинська мудрість: «Попереджений - значить озброєний». У сучасному інформаційному світі попереджають саме хірурги. Адже немає абсолютно ніякого сенсу в приховуванні можливих післяопераційних проблем. Тому співробітники клініки проводять дуже докладну консультацію і висвітлюють деталі операції по збільшенню або підтяжці грудей в мережі Інтернет.
Про пластичну операцію тієї чи іншої зони замислюються багато. Одних зупиняє ціна пластики, інших - можливі ускладнення після зміни зовнішності, а деякі не можуть визначитися з оптимальним віком для корекції недоліків. Насправді, всі перераховані пункти залежать безпосередньо від того, яку саме операцію ви плануєте. Наприклад, проведення отопластики (корекції вушних раковин) можливо пацієнтам у віці від 6 років.
Оперативне хірургічне втручання - єдиний спосіб видалення небезпечної кісти. І якщо пацієнт грамотно підготується до операції і виконає всі рекомендації хірурга в період відновлення, то процедура не понесе за собою абсолютно ніяких ускладнень. Більш докладно про специфіку видалення гігром і особливості цього утворення можна прочитати тут.