Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Оптимальний вік для пластики

Оптимальний вік для пластики Про пластичну операцію тієї чи іншої зони замислюються багато. Одних зупиняє ціна пластики, інших - можливі ускладнення після зміни зовнішності, а деякі не можуть визначитися з оптимальним віком для корекції недоліків. Насправді, всі перераховані пункти залежать безпосередньо від того, яку саме операцію ви плануєте. Наприклад, проведення отопластики (корекції вушних раковин) можливо пацієнтам у віці від 6 років.

Збільшення грудей

Пластичні хірурги всього світу наполягають на тому, що проведення маніпуляцій по збільшенню грудей неповнолітнім пацієнтам (молодше 18 років) - неприпустимо, як і інші кардинальні корекції зовнішності. Жоден лікар не погодиться на ваші вмовляння, якщо ви ще не досягли цього віку, для початку має завершитися розвиток молочних залоз. Небажано робити операцію з підтяжки або збільшення грудей, якщо ви плануєте вагітність найближчим часом, так як груди можуть істотно змінитися і з'явиться необхідність в їх підтяжці. Але і не затягуйте. Після 40 шкіра починає втрачати свою еластичність (особливо, якщо ви палите), що ускладнює роботу хірурга і також створює необхідність не тільки збільшення, але і підтяжки бюсту.

Зменшення об'єму грудей

Оптимальний вік для пластики Мінімальний вік пацієнта - 20 років. Необхідність проведення зменшення грудей (наприклад, після вагітності) може бути викликана хворобливими відчуттями жінки через велику вагу її бюсту. Якщо ви страждаєте від надмірної ваги, постарайтеся знизити масу тіла. Цілком ймовірно, що і груди почнуть міняти розмір в сторону зменшення. І не забувайте, що зайві кілограми породжують ускладнення після пластичної операції.

Виправляємо форму носа (ринопластика)

Ринопластика, як і збільшення грудей, користується популярністю у молоді віком 20-30 років. Мінімальний віковий поріг проведення пластики горбинки на носі - 18-20 років. Але іноді пластичну операцію проводять і раніше. Це може бути пов'язано з порушенням дихання, травмою обличчя або переломом носа.

Повертаємо молодість - підтяжка обличчя

Оптимальний вік для пластики Підтяжка обличчя, як правило, виконується пацієнтам у віці 40-60 років. Генетичні особливості, біологічні процеси і спосіб життя - у всіх різні, тому і процес старіння шкіри обличчя починається по різному.

Молодий погляд - блефаропластика

Пластика повік - найбільш популярна операція серед жінок від 30 років. Саме до цього віку рекомендують утриматися від проведення блефаропластики (підтяжки шкіри повік) і інших омолоджуючих маніпуляцій з обличчям.

Найкращий вік для ліпосакції

Такий метод відкачування жиру є оптимальним для пацієнтів 30-40 років. У цьому віці ще зберігається еластичність і скорочувальна здатність шкіри, що гарантує кращий результат позбавлення від надмірної ваги і дає можливість уникнути підтяжки для зменшення надлишку шкіри.

Коли скорегувати форму вух?

Так звана отопластика, мабуть, найбільш «молода» галузь пластичної хірургії за показником віку своїх пацієнтів. З огляду на те, що форма вушної раковини формується у дитини до 6 років, то саме з цього моменту можна робити операцію по їх зменшенню.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
30-08-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Оперативне хірургічне втручання - єдиний спосіб видалення небезпечної кісти. І якщо пацієнт грамотно підготується до операції і виконає всі рекомендації хірурга в період відновлення, то процедура не понесе за собою абсолютно ніяких ускладнень. Більш докладно про специфіку видалення гігром і особливості цього утворення можна прочитати тут.
Люди, які страждають гіпергідрозом часто запитують: чи варто вирішувати проблему кардинальним шляхом або спочатку слід випробувати на собі всі принади м'якших методик. Адже операція відома великим навантаженням на організм і можливими негативними наслідками для нього. Варто зазначити, що лікування гіпергідрозу хірургічним шляхом, про подробиці якого ви можете прочитати тут, практикується вже досить давно.
Для повернення молодості і краси вже давно не обов'язково лягати під ніж хірурга. Конкуренцію хірургічним методикам омолодження склали «уколи краси», здатні підтягнути контури обличчя, розгладити зморшки, повернути здоровий вигляд шкірі за кілька годин. Але багато жінок все ще не наважуються вдатися до омолодження за допомогою Плазмоліфтінгу або введення гіалуронової кислоти. Основною причиною відмови від використання ін'єкцій стають страхи і міфи, що оточують абсолютно безпечну процедуру.
В індустрії краси існують десятки засобів, здатних продовжити молодість і усунути ознаки старіння шкіри. Уколи гіалуронової кислоти - вже давно не єдиний спосіб швидко позбутися мімічних зморшок, повернути шкірним покривам тонус, еластичність, здоровий колір. Одним з ефективних рішень в боротьбі з нерівностями шкіри служать ін'єкції Диспорту.
Досить велика частка чоловіків страждає від неприємного захворювання - гінекомастії, що викликана гормональними збоями або надлишковою вагою. Недуга проявляється у вигляді гіпертрофії молочних залоз з одного або обох сторін і візуально виглядає як неприродне збільшення грудей. Захворювання супроводжується больовими відчуттями при дотику, вагою в області грудей, а також викликає серйозні психологічні проблеми, позбутися яких неможливо, якщо не усунути причину їх появи.