Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Особливості реабілітації після отопластики

Особливості реабілітації після отопластики Невпевненість в собі і комплекси часто починаються з непривабливої зовнішності. Сучасна пластика дозволяє змінити природні дані у кращий бік. Наприклад, можна зробити контур обличчя чіткішим за допомогою нитяного ліфтингу, прибрати капловухість можна за допомогою отопластики, а додати гармонії обличчю можна змінивши форму мочки вуха.

Переваги пластичної операції:

  1. Швидко. Хірургічна процедура триває в середньому півгодини-годину під місцевою анестезією. Через 2 тижні після пластики сходить набряклість і вуха набувають постійної гарної форми.
  2. Безпечно. Це простий вид пластичної операції, який дає мінімум навантаження на організм. Якщо отопластику проводить висококваліфікований хірург, а пацієнт виконує всі рекомендації у післяопераційний період, то результат буде гарантовано успішним.
  3. Естетично. Видимий новий контур (раковини, мочки, протизавитка та інше) з'являється відразу після проведення пластики. Анфас набуває пропорції та симетрію.

Особливості реабілітації після отопластики Важливий момент отопластики - це дотримання післяопераційного режиму. У цей період багато залежить від дисципліни пацієнта, який має виконувати всі призначення фахівця, що спостерігає за його станом. Перед операцією необхідно дізнатися про всі підводні камені, які можуть зіпсувати естетичний ефект.

Перебування в клініці після корекції форми вух

При відмінному самопочутті пацієнт може покинути клініку вже через 1-2 години. За бажанням або рекомендацією хірурга можна провести в стаціонарі першу добу - для спостереження і отримання рекомендацій на період реабілітації.

Захист вух від травм і пошкоджень

Завершальний етап отопластики - це накладання фіксуючої пов'язки. Вона утримує шар вати, просоченої мінеральною олією, для більш швидкого зняття набряків. А головна функція пов'язки - притискати вуха в їхньому новому положенні і захищати від механічних травм. На шов накладають пластир, який захищає його від можливих забруднень. Останній етап пластики - це тенісна еластична стрічка чи хустка. Носити фіксуючу пов'язку потрібно від тижня до двох.

Перев'язки після отопластики

Через добу після пластичної операції проводять першу перев'язку. Також пацієнт отримує рекомендації з прийому препаратів для прискореного процесу загоєння. Через 3-4 дні процедуру повторюють. По закінченню післяопераційного тижня пацієнт відвідує клініку для зняття і огляду швів.

Коли буде видно результат пластики вух?

Особливості реабілітації після отопластики Помітний результат з'являється відразу по завершенні отопластики. Але протягом першого тижня відбувається процес активного загоєння, що супроводжується набряком тканин. Тобто в прооперованій зоні видно синці, почервоніння, припухлість, що робить контур розмитим. Більш точна форма з'являється в середньому через 2 тижні. А остаточний результат - не раніше, ніж через два місяці.

Що впливає на результат отопластики?

На фінальний результат однаково впливають безліч факторів, наприклад дотримання режиму під час реабілітації. Наприклад:

  • носити пов'язку не менше терміну, визначеного хірургом;
  • вживати антибіотики суворо за призначенням;
  • спати на спині (бажано, на ортопедичній подушці або валику) і у пов'язці, щоб уникнути випадкового пошкодження;
  • до певного терміну не мити голову;
  • до повного одужання уникати фізичних навантажень (активні рухи підвищують кров'яний тиск, як наслідок, набряки довго не проходять);
  • не носити окуляри в перші 1-2 місяці (навіть дуже легка і зручна оправа може деформувати ще м'які тканини).

Можливі наслідки

Якщо пацієнт дотримується всіх правил післяопераційного періоду, тоді ефект буде максимально естетичним, в місці шва не залишиться і сліду. При порушенні дисципліни можливі розриви, поява видимих рубців, деформація хрящової тканини або шкіри. Щоб уникнути повторної корекції, рекомендуємо дотримуватися всіх призначень хірурга.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
24-09-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Глянцеві журнали, фільми і відеопередачі щодня демонструють найкрасивіших світу цього. Безліч зірок шоу-бізнесу, акторів, актрис і інших артистів стають іконами для наслідування. А все тому, що їх зовнішність - це пропорційні риси та симетрія. Але не всі знаменитості з народження мають ідеальні риси. Деякі з них всього лише змінили форму вух, позбувшись капловухості за допомогою пластики вушних раковин.
Отопластика - це один з найпростіших і розповсюджених видів пластичної хірургії. В результаті такої операції відбувається корекція вушної раковини з метою виправити анатомічну форму вуха або усунути наслідки травми. По виду процедури, отопластика ділиться на: естетичну (корекція форми); реконструктивну (відтворення ділянки або всього об`єму вушної раковини); декоративна (наприклад, ельфійські вуха). Важливо пам'ятати, що капловухість не є обов'язковим показником до проведення пластики.
Підвищити рівень самооцінки, отримати більш привабливе обличчя, усуваючи візуальні дефекти сьогодні легко - достатньо хірургічним способом змінити форму носа. Один з найпопулярніших видів пластичної операції - це ринопластика. Наприклад, видалення горбинки або нова форма кінчика носа. Усунення дефектів можна продовжити ін'єкціями гіалуронової кислоти. Успішний результат пластичної операції залежить від безлічі факторів.
Успішний результат після ринопластики можливий тільки при дотриманні пацієнтом суворих правил періоду реабілітації. Дисципліна, точне дотримання рекомендацій пластичного хірурга допоможе створити таку форму носа, про яку ви мріяли. Від чого залежить процес відновлення? Звертаємо вашу увагу, що режим на післяопераційний термін визначається індивідуально - також, як і операція. Тому найбільш ефективні методи відновлення після ринопластики рекомендує тільки хірург, що спостерігає за вашим станом.
Перш ніж зважитися на пластичну операцію, варто зважити всі плюси і мінуси її проведення. Як свідчить латинська мудрість: «Попереджений - значить озброєний». У сучасному інформаційному світі попереджають саме хірурги. Адже немає абсолютно ніякого сенсу в приховуванні можливих післяопераційних проблем. Тому співробітники клініки проводять дуже докладну консультацію і висвітлюють деталі операції по збільшенню або підтяжці грудей в мережі Інтернет.