Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Особливості відкритої ринопластики

Особливості відкритої ринопластики фото 1 При проведенні такої корекції лікар виробляє розсічення колумелли. Це анатомічний елемент, що розділяє ніздрі. Пластичний хірург проводить розріз тканин в природних складках носа, між ніздрями і в основі кожної ніздрі. Після цього шкіра відділяється від хрящової тканини. Така методика підходить ліпше, коли необхідно провести реконструкцію хрящів кінчика носа, установку імплантів або корекцію після невдало проведеної операції. Даний спосіб втручання передбачає більш тривалий період реабілітації, оскільки відбувається відшаровування тканин з травмуванням судин. Рубці після такого втручання залишаються на місцях розрізів колумелли і навколо кожної ніздрі, але після закінчення часу вони зменшуються і незабаром зовсім зникають. Пластика проводиться під загальним наркозом, за винятком реконструкції кінчика носа. У цьому випадку може бути використана місцева анестезія.

Показання та переваги відкритої ринопластики

Так як ця методика відрізняється підвищеною травматичністю, використовувати її варто тільки при наявності особливих показань.

Показання до проведення ринопластики:

  • порушення форми носа в області перегородки;
  • гіпертрофія раковин носа;
  • горбинка;
  • необхідність у компенсації форми носа за допомогою імплантів;
  • потовщений або звисаючий кінчик.

Особливості відкритої ринопластики фото 1 Методика має ряд протипоказань. До них відноситься порушення згортання крові, ВІЛ, онкологія, вагітність і період лактації, запалення в області втручання. Щоб виключити всі протипоказання, пацієнту буде призначений ряд аналізів, огляд та консультація з лікарем.

Суттєва перевага такої пластики полягає в тому, що пластичному хірургу значно легше отримати доступ до анатомічним структур носа. При вільному доступі є можливість провести діагностику кісткових і хрящових змін, коригувати імпланти, виправляти форму носа без деформації навколишніх тканин. Список показань для такої пластики ширший, ніж при використанні закритої методики. До того ж, закриту методику в Україні практикують всього кілька хірургів, оскільки вона є більш складною і вимагає особливої ​​майстерності.

Ускладнення після відкритої ринопластики

Можливі негативні наслідки можуть виникнути з кількох причин. Це може бути недостатня кваліфікація лікаря, якому ви довірили проведення операції, особливості організму і недотримання режиму реабілітації.

Відразу після втручання протягом декількох тижнів пацієнта будуть турбувати гематоми, набряклість, біль і кровотечі з носа. Це все результат значного втручання, при правильному догляді симптоми зникають безслідно. Також можлива втрата чутливості і нюху. Всі реакції відновлюються самостійно. Терміни відновлення залежать від індивідуальних особливостей організму пацієнта. До серйозних ускладнень відносяться: абсцес, перфорація перегородки, атрофія хрящів, ускладнення дихання через ніс. Дані види ускладнень вимагають повторного хірургічного втручання.

Відновлювальний період

Незважаючи на всі переваги, така пластика вимагає більш тривалого періоду реабілітації. Після проведення операції пацієнт залишається в клініці під наглядом лікарів на термін від 2 до 7 днів для виключення ризиків. Тривалість залежить від того, наскільки сильно були пошкоджені тканини під час втручання. Обов'язково пластичний хірург накладає гіпсову пов'язку. Знімають її приблизно через 1 тиждень. Максимальний ступінь набряклості настає на третю добу. Синці сходять на 10-14 день, але ще 2-3 тижні може спостерігатися легка жовтизна. Для зменшення набряклості потрібно 2-3 тижні. Повністю набряклість зникає через 1-3 місяці. Перші результати будуть помітні не раніше ніж через 6 місяців. Остаточне загоєння настає через 1 рік. Протягом цього року, щоб виключити ризик травмування, варто оберігати ніс від ударів і інших інтенсивних впливів. Протягом усього відновного періоду лікарі рекомендують відмовитися від відвідування лазні, сауни і солярію, не купатися у природних водоймах, скоротити вживання солі, спецій, алкоголю. Також рекомендується спати на спині, поклавши під голову високу подушку, це дозволить знизити набряклість.

Методика відкритої ринопластики в деякій мірі травматичніше і відрізняється більш тривалим реабілітаційним періодом. У нашій клініці частіше застосовується метод закритої ринопластики, наші фахівці є авторами наукових публікацій, що стосуються саме закритої техніки проведення ринопластики.

Щоб більше дізнатися про ринопластику, переваги та недоліки різних методик, відвідайте інформаційний розділ нашого сайту.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
18-08-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Наркоз використовується під час більшості серйозних хірургічних втручань. І багато пацієнтів побоюються не тільки самої операції, скільки ефекту від анестезії. Розглянемо 7 популярних міфів про наркоз. 1. Ефект анестезії може пройти під час операції Природа даного міфу зародилася понад сто років тому, коли медицина була ще дуже далека від сучасної. В ті часи анестезію подавали за допомогою марлевої маски, яку накладали на ніс і рот пацієнта і капали на неї ефіром.
Методика, що дозволяє за одну процедуру позбутися жирових відкладень на животі, стегнах або сідницях, приваблює багатьох людей, які бажають схуднути. Але поняття і суть процедури - ліпосакція не завжди правильно тлумачиться, що змушує людей, які бажають схуднути, або чекати результатів, які не може забезпечити процедура, або відмовлятися від неї через незнання деяких її особливостей. Розглянемо 9 основних міфів про ліпосакцію. 1.
Прагнучи отримати гарну форму і більший розмір грудей, багато жінок побоюються операції, оскільки не володіють повноцінною інформацією щодо впливу імплантів на процес годування дитини. Також важливо врахувати, як змінюється молочна залоза з імплантами після пологів і завершення лактації. Чи можна годувати дитину силіконовими грудьми Функціональність силіконових грудей в період лактації нічим не відрізняється від природної.
Фіброз, або утворення дрібних ущільнень в тканинах губ - один з видів ускладнень після ін'єкцій гіалуронової кислоти. У деяких випадках це явище може бути тимчасовим і пов'язане виключно з особливостями препарату або організму, але інколи це може бути свідченням неправильного проведення операції. Розглянемо, що являє собою фіброз, причини його появи та методи усунення симптомів.
З набряками стикаються абсолютно всі пацієнти після ринопластики. Оскільки проводиться відшарування тканин шкірного покриву, пошкоджуються кровоносні судини, що призводить до порушення кровообігу і тимчасового уповільнення відтоку рідини з м'яких тканин. В результаті спостерігається набряклість в області перенісся і бічних скатів носа. Дане явище - природна реакція організму, яка не є ускладненням.