Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Як поводиться груди з імплантатами після пологів?

Прагнучи отримати гарну форму і більший розмір грудей, багато жінок побоюються операції, оскільки не володіють повноцінною інформацією щодо впливу імплантів на процес годування дитини. Також важливо врахувати, як змінюється молочна залоза з імплантами після пологів і завершення лактації.

Чи можна годувати дитину силіконовими грудьми

Як поводиться груди з імплантами після пологів? 1 Функціональність силіконових грудей в період лактації нічим не відрізняється від природної. Все тому що імплант розміщується під залозами, що абсолютно не перешкоджає виробленню і виділенню грудного молока. Не варто також боятися того, що під час годування дитина може випадково пошкодити імплант. Перебуваючи в межах стінок, силікон ніяк не зможе проникнути в кровоносну систему організму. Якщо все ж міг статися розрив, то через це не варто турбуватися. В процесі загоєння організм самостійно формує навколо силікону захисну капсулу, оскільки сприймає його як чужорідне тіло і намагається захистити від інших тканин. До того ж, з силікону виготовляють безліч предметів для маленьких дітей. Це можуть бути соски, прорізувачі для зубів, іграшки, що свідчить про його повну безпеку.

Але все ж, в залежності від того, як буде проведена операція, можуть виникнути деякі складності з вигодовуванням. Якщо для введення імпланта був зроблений надріз навколо соска, це могло призвести до руйнування нервів і втрати чутливості до лактації. В результаті годування може бути ускладнене.

Якщо силікон був введений неправильно або змінив своє положення після операції, він може здавлювати стінки залози і перешкоджати наповненню грудей молоком. Якщо ви плануєте вагітність, то варто спочатку народити і вигодувати дитину, а потім робити пластичну операцію на грудях. В цілому, варто обговорити це питання з лікарем, якщо ви плануєте вигодовування після проведення операції, це може вплинути на її ведення.

Як змінюються груди з імплантами після пологів і годування

Як поводиться груди з імплантами після пологів? фото 2 Якщо все ж мамопластика була зроблена до вагітності, після завершення періоду вигодовування молочна залоза може втратити форму. Це пов'язано з тим, що з найперших днів вагітності молочні залози починають збільшуватися. Збільшення відбувається під дією гормональних змін і коливань ваги. Коли проходять пологи і період вигодовування закінчується, розмір може повернутися в початковий стан, а ось м'язи, що розтягнулися, на жаль, повернутися в норму не можуть. В результаті під вагою силікону тканини, що розтягнулися, деформуються і молочні залози можуть виглядати неестетично. Природний вплив вагітності на тканини молочних залоз жодним чином не позначається на стані силікону. На нього не впливає рихлість або зміна форми.

Пластична хірургія пропонує кілька методик усунення можливих недоліків

Однією з ефективних методик є підбір імпланта більшого розміру. Це дозволяє заповнити порожнини, що утворилися після розтягування шкіри і м'язів. Але варто зазначити, що молочні залози в результаті стануть більшими, що не завжди подобається жінкам. Якщо вихідний розмір влаштовує пацієнтку, то можливий інший підхід до корекції. Це мастопексія - підтяжка грудей. Це естетична процедура, яка передбачає проведення надрізу в області ареоли соска і висічення зайвих тканин. Також паралельно може бути змінено положення соска, якщо мали місце друга і третя стадії птозу, коли в результаті розтягування тканини сосок змінює своє положення.

Якщо порівнювати ці два методики, то крім кінцевого результату відрізняється характер рубців, що згодом впливає на естетику. Для установки силікону надріз може бути зроблений в області пахвової западини, в складці під молочною залозою. Після загоєння ці ділянки стають абсолютно непомітними.

Коли проводиться мастопексія, то надріз проводять навколо ареоли соска, що є більш помітним, в порівнянні з введенням силікону. Але такий рубець теж є невираженим і при правильному догляді зовсім непомітний. Тому в разі бажання пацієнтки або такої необхідності може бути проведена мастопексія без втрати естетики.

Рекомендації лікарів вказують на переважне проведення операції по збільшенню грудей після пологів і завершення періоду вигодовування. Але якщо все ж операція була проведена раніше, це не несе абсолютно ніякої шкоди дитині, а сучасні методики дозволяють повернути колишню красу бюсту.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
28-07-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Фіброз, або утворення дрібних ущільнень в тканинах губ - один з видів ускладнень після ін'єкцій гіалуронової кислоти. У деяких випадках це явище може бути тимчасовим і пов'язане виключно з особливостями препарату або організму, але інколи це може бути свідченням неправильного проведення операції. Розглянемо, що являє собою фіброз, причини його появи та методи усунення симптомів.
З набряками стикаються абсолютно всі пацієнти після ринопластики. Оскільки проводиться відшарування тканин шкірного покриву, пошкоджуються кровоносні судини, що призводить до порушення кровообігу і тимчасового уповільнення відтоку рідини з м'яких тканин. В результаті спостерігається набряклість в області перенісся і бічних скатів носа. Дане явище - природна реакція організму, яка не є ускладненням.
Індустрія краси, як і будь-яка інша, підлаштовується під потреби споживача. Щодня з'являються нові колекції одягу, незвичайні види косметичних процедур і засобів по догляду за собою. Що стосується пластичної хірургії, то тут деякі побажання клієнтів дивують навіть досвідчених лікарів. Серед відомих любителів всього незвичайного - японців, які вірять в хіромантію, затребувана хірургічна корекція ліній на руці.
Пластичні операції серед жінок явище дуже часте, тому мало кого дивує. Безліч представниць прекрасної статі хоча б раз замислювалися про те, щоб трохи збільшити груди, зменшити сідниці або ніс. Звичайно не всі бажаючі таки відправляються до лікаря, але з кожним роком на різні процедури корекції вирішується все більше жінок. Хірурги пластичних клінік пропонують виправлення практично будь-якої проблеми різних частин тіла.
Надмірна вага і ожиріння - одні з найнебезпечніших і поширених проблем нинішнього покоління. Вони призводять до діабету, збоїв в роботі внутрішніх органів і безлічі інших недуг, та значно скорочують тривалість життя. Є багато методів боротьби із зайвими кілограмами, але практично всі з них вимагають докладати чималих зусиль для досягнення результату. На превеликий жаль, більшість повних людей не хоче йти складним шляхом і вибирає сумнівні процедури і харчові добавки.