Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Міфи про ліпосакцію

Міфи про ліпосакцію фото 1 Методика, що дозволяє за одну процедуру позбутися жирових відкладень на животі, стегнах або сідницях, приваблює багатьох людей, які бажають схуднути. Але поняття і суть процедури - ліпосакція не завжди правильно тлумачиться, що змушує людей, які бажають схуднути, або чекати результатів, які не може забезпечити процедура, або відмовлятися від неї через незнання деяких її особливостей. Розглянемо 9 основних міфів про ліпосакцію.

1. Процедура допомагає позбутися целюліту

Целюліт - зміна будови підшкірно-жирового шару в бік нерівномірності, бугристості і утворення западин. Причиною утворення «апельсинової кірки» стає порушення лімфотоку, і проблема ніяк не пов'язана з жировими відкладеннями, адже навіть у людей, які не страждають надмірною вагою, може бути присутнім целюліт.

Міфи про ліпосакцію фото 3 2. Видалений під час операції жир вже не повернеться ніколи

Незважаючи на те, що більшість жирових клітин видаляються з проблемної області, якщо не контролювати свій раціон і не використовувати фізичні навантаження, ожиріння може повернутися. Відкладення можуть повернутися на місце втручання або виникнути зовсім на інших ділянках, що потребують додаткової операції.

3. Ліпосакція забезпечує 100% схуднення

Виразність ефекту залежить від ступеня ожиріння. За одну процедуру можна відкачати максимум 3-4 літрів жиру. Якщо перевищити цю норму, то можна спровокувати втрату крові. Так як наступну процедуру допустимо проводити не раніше, ніж через 1 рік, то у випадках вираженого ожиріння ви не досягнете абсолютного схуднення. У такому випадку процедура дозволяє скорегувати найбільш проблемні ділянки.

Також варто відзначити, що процедура має локальну дію. Тобто вона не допоможе вам скинути вагу, а лише скоректує виражені жирові відкладення. Серед жінок відкачування найчастіше проводиться в області стегон і сідниць, колін, живота і талії. Серед чоловіків проблемними зонами є область грудей і живота.

4. Процедура забезпечує стрункий, підтягнутий силует та не потребує додаткових корегувань

Після видалення жирової тканини на ділянці впливу утворюються значні складки шкіри, так як надлишковий об’єм жиру розтягнув її. Складчастість може зникнути самостійно у пацієнтів з хорошим тургором шкіри, але на це потрібен час і потрібно ряд додаткових процедур. В інших випадках проводиться хірургічне видалення надлишків шкіри. Дані операції можуть проводитися абсолютно на всіх ділянках, де була проведена ліпосакція.

5. Ліпосакція – проста пластична операція

Ця процедура є серйозним хірургічним втручанням. Після видалення жирової тканини пацієнт залишається під наглядом лікаря на 1-2 доби. Далі йде реабілітаційний період, протягом якого слід постійно носити компресійну білизну. Також можливий ряд ускладнень, наприклад, у вигляді неправильного рубцювання або некрозу тканин.

Міфи про ліпосакцію фото 2 6. Результат процедури видно одразу

Так як ліпосакція є серйозним оперативним втручанням, то вона вимагає тривалого періоду відновлення. В результаті видалення жирової тканини пошкоджуються кровоносні судини, що призводить до великого набряку. Деякий час після процедури оперовані області можуть виглядати ще більш об'ємними, ніж до операції.

7. Зони, з яких жир не відкачувався, будуть набирати вагу швидше

Варто відзначити, що в порівнянні з областями, де була проведена відкачка, інші зони дійсно можуть здаватися більше. Але це абсолютно не залежить від швидкості збільшення об’ємів тіла. Якщо дотримуватися дієти після втручання, ви зможете зберегти назавжди отриманий результат.

8. Процедура не має протипоказань

Цей вид корекції фігури НЕ варто використовувати людям з обвислою, в'ялою шкірою. Так як отримати бажаний естетичний результат буде складно. Також прямим протипоказанням є артеріальна гіпертензія, виражена дисфункція нирок та печінки.

9. Процедура проводиться одразу після звернення до клініки

Проведенню відкачування передує період підготовки. Необхідно здати ряд аналізів, за два тижні потрібно відмовитися від прийому будь-яких препаратів, за 8 годин до процедури заборонено пити і їсти.

Якщо перед процедурою зважити всі «за» і «проти», то ви гарантовано будете задоволені результатом і зможете уникнути можливих ускладнень.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
03-08-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Як поводиться груди з імплантами після пологів? 1
Фіброз через введення гіалуронової кислоти фото 1
Способи боротьби з набряками після ринопластики фото 1
Найнезвичайніші пластичні операції фото 2
Специфіка інтимної пластики фото 1