Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Обрізання як метод профілактики венеричних захворювань

Обрізання як метод профілактики венеричних захворювань Обрізання роблять за медичними показаннями або добровільно по релігійним і естетичним причин. Наукові дослідження показують, що обрізання крайньої плоті або циркумцизія знижує ймовірність зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом. Ця процедура має і ряд інших корисних ефектів, навіть якщо проводиться вже в зрілому віці.

Переваги обрізання для чоловічого здоров'я

Виконуючи циркумцизію, лікар видаляє крайню плоть статевого члена, оголюючи його голівку. Таким чином ліквідується шкірна складка, в якій є всі умови для розмноження патогенних бактерій. Переваги обрізання для здоров'я чоловіка очевидні. Серед них:

  • зниження ймовірності зараження вірусом герпесу, ВІЛ;
  • подовження статевого акту, сім'явиверження настає дещо пізніше, ніж у необрізаних чоловіків;
  • зменшення ризику розвитку інфекцій сечовивідної системи (особливо у дитини до 1 року).

Тканини крайньої плоті делікатні, їх легко травмувати, а через мікротріщини в організм потрапляють небезпечні бактерії і віруси. Захворювання крайньої плоті поширюються на головку статевого члена, посилюючи неприємні симптоми. Обрізання радикально вирішує цю проблему.

Результати досліджень: докази профілактики статевих інфекцій

Обрізання як метод профілактики венеричних захворювань Щоб визначити, як циркумцизія впливає на чоловіче здоров'я, вчені провели ряд досліджень у всьому світі. Перш за все вивчався вплив операції на ризик заразитися венеричними захворюваннями. Масштабне дослідження було проведено в Кенії, ПАР і Уганді. Вчені порівняли частоту статевих інфекцій у племен, в яких прийнято і неприйнято обрізання. Результати аналізу показали, що гетеросексуальні представники чоловічої статі, яким в дитинстві видалили крайню плоть, на 50-60% рідше заражаються ВІЛ.

У Новій Зеландії було проведено дослідження за участю 510 чоловіків, половині з них було виконано обрізання у віці до 15 років. Спостереження проводили з їх народження до досягнення 25 років. Виявилося, що циркумцизія знизила ризик розвитку венеричних інфекцій в 2,7 рази. Аналіз проводили з урахуванням кількості статевих партнерів і способів запобігання.

Виходячи з результатів цих досліджень експерти ВООЗ запропонували проводити обрізання з метою профілактики поширення ВІЛ. У циркумцизії є як прибічники, так і противники, і з приводу її користі ведеться полеміка. Наукові дослідження доводять її роль в профілактиці венеричних захворювань у чоловічої статі, але отриманих даних недостатньо для того, щоб визнати обрізання обов'язковою операцією. Про це заявили Американська і Новозеландська педіатричні асоціації.

Якість обрізання і його вплив на подальшу статеве життя залежить від професіоналізму лікаря. Щоб процедура пройшла без неприємних наслідків для дорослого або дитини і вигідно відбилася на чоловічому здоров'ї, слід ретельно вибирати клініку і дотримуватися всіх рекомендацій лікаря.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
27-11-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Шия і підборіддя завжди на виду і красномовно видає вік. Шкіра в цій зоні делікатна і тонка, швидко втрачає вологу і пружність. Щоб шия виглядала красиво і молодо в будь-якому віці, важливо правильно доглядати за її шкірою і в міру необхідності виконувати косметологічні процедури від омолоджуючого масажу і уколів до ліпосакції підборіддя. М'язи шиї постійно працюють вони не тільки підтримують голову, а й виконують її повороти, нахили.
У зоні навколо очей особливо швидко з'являються зморшки. Активна міміка, часте перебування на вітрі і сонці, постійне прижмурення і в результаті шкіра повік і прилеглої зони втрачає пружність, утворюються дрібні складки, які згодом поглиблюються. В арсеналі сучасної косметології є безліч способів, що дозволяють позбутися від мімічних зморшок, синців і оточених мішків під очима. Для цього застосовують апаратні методики, ін'єкції препаратів, в складних випадках проводять пластику вік.
З віком біля вух з'являються вертикальні зморшки, які помітні при короткій стрижці і багатьох варіантах зачісок. Вертикальні складки зазвичай розташовуються з боку щоки перед вушною раковиною і з'являються після 40 років. У міру старіння шкіра стає менш пружною, зневоднюється, отримує менше поживних речовин все це призводить до появи зморшок, як і недостатнє вироблення колагену. Для їх усунення використовують ін'єкційні методи, такі як контурна пластика, мезониті, заповнення філлерами.
Прагнення жінки до ідеальних пропорцій не обмежується обличчям і фігурою, а зачіпає і інші, навіть найінтимніші зони. Естетичні недоліки, наприклад, асиметрія статевих губ, відображаються на якості сексуального життя, знижують самооцінку і стають причиною невпевненості в собі. Такі дефекти підлягають виправленню засобами естетичної медицини. Для вирішення проблеми використовують контурну пластику або більш радикальний метод пластику статевих губ (інша назва Лабіопластика).
Оскільки ринопластика є профільною операцією в клініці, а фахівці відомі не тільки в Полтаві, а й за межами України, до наших пластичних хірургів періодично звертаються пацієнти, які бажають зробити корекцію. Причини у всіх різні, хтось незадоволений роботою попереднього лікаря, хтось бажає більш кардинальних змін. На жаль, після першого невдалого досвіду довіритися іншому лікарю буде важко.