Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Міфи про реабілітацію після ринопластики - чого варто і не варто побоюватися?

Міфи про реабілітацію після ринопластики - чого варто і не варто побоюватися? Ринопластика - одна з найбільш затребуваних пластичних операцій. До хірургічної зміни форми носа однаково часто звертаються як жінки, так і чоловіки. За допомогою досвідченого хірурга можна прибрати ненависний горбочок, щоб ніс мав більш благородну прямоту, змінити форму кінчика, випрямити носову перегородку, тим самим не порушити або навпаки покращити дихальну функцію.

Ринопластику рекомендують проводити при:

  • функціональних патологіях будови;
  • посттравматичних дефектах;
  • психологічній незадоволеності формою носа.

Тонка робота хірурга дозволяє пацієнтові зробити риси обличчя більш гармонійними, але багато хто, незважаючи на уявну простоту операції, побоюються її проведення через ускладнення, що виникають в післяопераційному періоді. Чого дійсно варто побоюватися, а що - всього лише плід уяви недовірливих пацієнтів, допоможуть з'ясувати хірурги «Клініки пластичної косметичної хірургії» в Полтаві.

Міф №1 - Удар по носу

Міфи про реабілітацію після ринопластики - чого варто і не варто побоюватися? Переважна більшість людей побоюються, що після проведення пластики ніс стане більш крихким і навіть несильний удар призведе до його перелому. Насправді це не зовсім так.

Остерігатися ударів варто безпосередньо в післяопераційному періоді. Як і будь-яку іншу прооперовану область, ніс потрібно захистити від травм. Після його загоєння звичайна міцність кісткових структур повертається. А цілий ряд фахівців вважає, що через утворення кісткових мозолів після ринопластики, носові кістки стають ще міцнішими.

Міф №2 - Синці під очима

Гематоми, набряки, помірні больові відчуття після ринопластики - норма, а не патологія. Такі явища супроводжують будь-яку пластичну операцію, тому не повинні викликати занепокоєння.

Чутлива біль спостерігається в перші кілька днів після проведення пластики. Потроху больові відчуття зменшуються і зникають повністю через 2-3 тижні після операції. Для усунення болю в реабілітаційному періоді лікарі призначають знеболюючі.

Набряклість виникає через скупчення рідини, викликане травмуванням судин. Набряк може зберігатися від 7 до 20 днів, поширюючись від області втручання до сусідніх областей.

Наявність синців під очима в перші тижні після пластики також не повинна лякати пацієнта. Гематоми є природним наслідком травмування судин після ринопластики і зникають за пару тижнів. Для їх якнайшвидшого розсмоктування лікарі призначають спеціальні гелі та мазі.

Міф №3 - Ніс відпаде

Міфи про реабілітацію після ринопластики - чого варто і не варто побоюватися? Ретельне обстеження перед ринопластикою, виключення протипоказань, відсутність системних патологій роблять настільки неприємний результат операції чимось з області фантастики. Носові структури надійно тримаються між собою, не тільки завдяки власним тканинам, але і завдяки розгалуженій сітці кровоносних судин. В руках недосвідченого хірурга ніс може вийти кривим, асиметричним, невідповідної форми, але ймовірність відпасти відсутня.

Міф №4 - Вагітність і пологи

Період вагітності є протипоказанням для проведення хірургічних втручань, якщо немає загрози життю жінки. Ринопластика - не виняток. Лікарі рекомендують відмовитися від планування вагітності в період відновлення після пластики, а після пологів - дочекатися закінчення лактації для проведення операції.

Справа в тому, що відновлювальні функції організму матері в цей період знижуються, а всі ресурси йдуть на забезпечення плоду або дитини необхідними для нормального розвитку речовинами. Але якщо ви все ж завагітніли відразу після ринопластики, не варто побоюватися за результат втручання або безпеку плода. Єдине, що зміниться - час, необхідний для повного відновлення після пластики.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
25-10-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Розкішне декольте завжди було гордістю жінок. Але в красі делікатної зони форма і розмір грають зовсім не вирішальні ролі. Основна запорука краси бюсту - його здоров'я. На стан грудей сильно впливає вироблення гормонів. Зміни гормонального фону, які наступають в організмі жінки після 40 років, сильно позначаються на здоров'ї молочних залоз. Уникнути типових проблем, зберегти красу зони декольте можна, прийнявши профілактичні заходи.
Красиві ніжки - мрія будь-якої дівчини. Додати гармонійності силуету гомілок можна за допомогою сучасних методик - ліпофілінга або круропластики. За допомогою нескладної пластичної хірургії можна усунути такі дефекти, як Х-подібні ноги та О-подібні. Коригуючи форму та об`єм гомілок, можна досягти класичної симетрії. Кожен з методів відомий своєю ефективністю.
Невпевненість в собі і комплекси часто починаються з непривабливої зовнішності. Сучасна пластика дозволяє змінити природні дані у кращий бік. Наприклад, можна зробити контур обличчя чіткішим за допомогою нитяного ліфтингу, прибрати капловухість можна за допомогою отопластики, а додати гармонії обличчю можна змінивши форму мочки вуха. Переваги пластичної операції: Швидко. Хірургічна процедура триває в середньому півгодини-годину під місцевою анестезією.
Глянцеві журнали, фільми і відеопередачі щодня демонструють найкрасивіших світу цього. Безліч зірок шоу-бізнесу, акторів, актрис і інших артистів стають іконами для наслідування. А все тому, що їх зовнішність - це пропорційні риси та симетрія. Але не всі знаменитості з народження мають ідеальні риси. Деякі з них всього лише змінили форму вух, позбувшись капловухості за допомогою пластики вушних раковин.
Отопластика - це один з найпростіших і розповсюджених видів пластичної хірургії. В результаті такої операції відбувається корекція вушної раковини з метою виправити анатомічну форму вуха або усунути наслідки травми. По виду процедури, отопластика ділиться на: естетичну (корекція форми); реконструктивну (відтворення ділянки або всього об`єму вушної раковини); декоративна (наприклад, ельфійські вуха). Важливо пам'ятати, що капловухість не є обов'язковим показником до проведення пластики.