Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ліпофілінг гомілок або круропластика?

Ліпофілінг гомілок або круропластика? Красиві ніжки - мрія будь-якої дівчини. Додати гармонійності силуету гомілок можна за допомогою сучасних методик - ліпофілінга або круропластики. За допомогою нескладної пластичної хірургії можна усунути такі дефекти, як Х-подібні ноги та О-подібні. Коригуючи форму та об`єм гомілок, можна досягти класичної симетрії. Кожен з методів відомий своєю ефективністю. Наша стаття допоможе дізнатися, яку саме процедуру обрати, щоб результат був гарантовано успішним?

Переваги ліпофілінга гомілок

Ліпофілінг заслужено визнаний найпрогресивнішим методом корекції зовнішності. Це вид пластики, при якій за допомогою аутотрансплантата формують новий об'єм гомілок. Тобто недостатній об'єм збільшують за рахунок ін'єкцій жиру, взятого у пацієнта. За умови, що процедура виконується висококваліфікованим фахівцем з дотриманням всіх медичних протоколів, такий метод не має недоліків і демонструє ряд переваг.

Перевага №1 - все натуральне. У ліпофілінгу використовуються тільки живі клітини. Жирову тканину набирають з однієї або декількох донорських зон (область сідниць, стегон, живота, колін або верхньої частини рук). На огляді до операції досліджують донорські зони і вибирають максимально відповідний шар жиру (по щільності і якості тканини).

Перевага №2 - відсутність відторгнення. Оскільки використовують клітини одного організму, то виключений ризик відторгнення нових клітин. Також немає ризику виникнення запалення або алергії.

Перевага №3 - відсутність слідів. По завершенню післяопераційного періоду на шкірі не залишається видимих слідів хірургічного втручання або рубців. Тому що ліпофілінг відбувається без розрізів, а тільки за допомогою ін'єкцій. Жир вводиться через дуже тонкі, гнучкі канюлі. Сліди від проколів на шкірі дуже швидко заживають і зникають зовсім.

Перевага №4 - два в одному. Ліпофілінг гомілок поєднує в собі два позитивних ефекти - видалення небажаного жиру і додавання об'єму в потрібному місці.

Переваги круропластики

Ліпофілінг гомілок або круропластика? Другий популярний варіант виправлення дефектів в зоні литок - це круропластика. Суть процедури в тому, що недостатній об'єм гомілок доповнюють за допомогою силіконових імплантів. Це нескладна пластична операція, у якої також досить легкий період реабілітації. Під час операції під литкові м'язи або на них укладають імплант. Переваги процедури в тому, що:

 • додатковий новий об'єм гомілки зберігається надовго, оскільки силіконові імпланти не змінюють свого розташування, не зменшуються і не збільшуються;
 • форма гомілки не змінюватиметься (імплант складається з силіконової оболонки та когезивного гелю, тобто при ходьбі вставлений ендопротез повністю повторює анатомічні рухи м'язів);
 • прийнятна вартість і стійкий ефект робить круропластику дуже популярною процедурою;
 • імпланти нового покоління розрізняються товщиною профілю і формою, так що вибрати серед них найбільш підходящий легко;
 • шорстка поверхня силіконових вставок дозволяє ідеально поєднуватися з навколишніми тканинами, не викликаючи відторгнення або запалення.

Порівняння ліпофілінга гомілок та круропластики:

 1. Липофилинг голеней или круропластика? Особливості методик. Основна відмінність полягає в тому, що під час процедури ліпофілінга гомілки заповнюють жиром, узятим з донорської зони пацієнта, а під час круропластики коригують форму і об'єм за допомогою силіконових імплантів.
 2. Вартість. Оскільки ліпофілінг поєднує в собі два види операцій (забір жиру та його ін'єкції), то вартість такої процедури в порівнянні з круропластикою набагато вища. Вставки штучного матеріалу обійдуться дешевше ще й тому, що не вимагають частої корекції.
 3. Надійність і тривалість результату. Якщо ви зважилися на пластичну процедуру за допомогою ін'єкцій, то будьте готові до того, що приживеться близько 70% нових клітин. В майбутньому на форму гомілки може вплинути різке схуднення, після якого необхідно провести корекцію. У випадку з силіконовими імплантами ефект від круропластики буде довгостроковим і стійким.
 4. Естетичні властивості. Зовнішній вигляд гомілок можна міняти за допомогою ліпофілінга або круропластики - на естетику вид операції не впливає.
 5. Протипоказання та ускладнення. Яку б методику не обрав пацієнт, протипоказання у них збігаються. Це варикозне розширення вен, вагітність і лактація, наявність захворювань ендокринної системи, онкологічних, аутоімунних. Ускладнення після ліпофілінга - розсмоктування жирової тканини (через куріння, яке викликає недостатність кисню в тканинах), після круропластики - сильний запальний процес з відторгненням чужорідного тіла (через порушення хірургом протоколу операції або індивідуальних особливостей організму пацієнта).
 6. Реабілітація. Період відновлення після ін'єкцій жиру вимагає 2-3 дні перебувати в стаціонарі, протягом першого місяця носити компресійну білизну, а також виключити підбори, солярій, сауну та спорт. Через 2 години після круропластики вже можна стояти. За перший тиждень проходять больові відчуття в гомілці. Естетичний результат помітний через 4-5 тижнів, коли вже закінчилися всі запальні процеси. Початок занять спортом хірург рекомендує в індивідуальному порядку.

Яку методику вибрати для корекції форми гомілок?

Вибір методики (ін'єкції або імпланти) - це рішення, яке може прийняти пацієнт, враховуючи рекомендації пластичного хірурга на індивідуальній консультації. Так ви дізнаєтеся деталі проведення круропластики та ліпофілінга гомілок, а також ліпосакції живота і талії. Тому краще мати не тільки свої власні переваги, але і аргументовану думку фахівця.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
27-09-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Невпевненість в собі і комплекси часто починаються з непривабливої зовнішності. Сучасна пластика дозволяє змінити природні дані у кращий бік. Наприклад, можна зробити контур обличчя чіткішим за допомогою нитяного ліфтингу, прибрати капловухість можна за допомогою отопластики, а додати гармонії обличчю можна змінивши форму мочки вуха. Переваги пластичної операції: Швидко. Хірургічна процедура триває в середньому півгодини-годину під місцевою анестезією.
Глянцеві журнали, фільми і відеопередачі щодня демонструють найкрасивіших світу цього. Безліч зірок шоу-бізнесу, акторів, актрис і інших артистів стають іконами для наслідування. А все тому, що їх зовнішність - це пропорційні риси та симетрія. Але не всі знаменитості з народження мають ідеальні риси. Деякі з них всього лише змінили форму вух, позбувшись капловухості за допомогою пластики вушних раковин.
Отопластика - це один з найпростіших і розповсюджених видів пластичної хірургії. В результаті такої операції відбувається корекція вушної раковини з метою виправити анатомічну форму вуха або усунути наслідки травми. По виду процедури, отопластика ділиться на: естетичну (корекція форми); реконструктивну (відтворення ділянки або всього об`єму вушної раковини); декоративна (наприклад, ельфійські вуха). Важливо пам'ятати, що капловухість не є обов'язковим показником до проведення пластики.
Підвищити рівень самооцінки, отримати більш привабливе обличчя, усуваючи візуальні дефекти сьогодні легко - достатньо хірургічним способом змінити форму носа. Один з найпопулярніших видів пластичної операції - це ринопластика. Наприклад, видалення горбинки або нова форма кінчика носа. Усунення дефектів можна продовжити ін'єкціями гіалуронової кислоти. Успішний результат пластичної операції залежить від безлічі факторів.
Успішний результат після ринопластики можливий тільки при дотриманні пацієнтом суворих правил періоду реабілітації. Дисципліна, точне дотримання рекомендацій пластичного хірурга допоможе створити таку форму носа, про яку ви мріяли. Від чого залежить процес відновлення? Звертаємо вашу увагу, що режим на післяопераційний термін визначається індивідуально - також, як і операція. Тому найбільш ефективні методи відновлення після ринопластики рекомендує тільки хірург, що спостерігає за вашим станом.